hvac

اجاره کولر گازی قابل حمل – مزایا و معایب

مردم می توانند دلایل زیادی برای اجاره کولر گازی به جای خرید آن پیدا کنند. ممکن است اجاره بسیار عملی باشد یا فقط اجاره بسیار ارزان تر از خرید باشد، اما دلیل شما هر چه که باشد ممکن است متوجه شوید که اجاره کولر گازی ممکن است مشکل فوری گرمای طاقت فرسای تابستان را حل کند.

سیستم های خنک کننده قابل حمل تجاری برای دفاتر

یکی از راه های بهره مندی از کولر گازی برای اجاره، نصب آن در ماه تابستان در ساختمان اداری است. این می تواند بهره وری کارمندان شما را به طور چشمگیری افزایش دهد بدون اینکه هزینه های عمده ای برای نصب یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی گران قیمت داشته باشد. اگر تصمیم دارید یک واحد قابل حمل را در اتاق هایی قرار دهید که اکثر افراد وقت خود را در آن سپری می کنند، عملکرد آنها را بهبود می بخشد. و مردم در یک فضای خوب، زمانی که هوا خفه کننده و وحشتناک نباشد، بسیار بهتر کار خواهند کرد.

مطلب پیشنهادی  چند نکته برای نصب AC در Noida

یکی دیگر از دلایل اجاره واحد قابل حمل این است که اغلب اوقات قرارداد اجاره به شما اجازه نمی دهد که هیچ سیستم سرمایش یا گرمایشی را در ملک نصب کنید. سپس می توانید یک کولر گازی سیار تهیه کنید و وسایل خود را با فضای کاری خنک و دلپذیر بدون نقض قرارداد اجاره خود فراهم کنید.

خرید کولر گازی سیار در مقابل اجاره

همچنین، اگر یک سیستم تهویه مطبوع خریداری کرده باشید، به آن گیر کرده اید، اما اگر تابستان آنقدرها هم گرم نباشد، چه؟ ممکن است اصلاً نیازی به خنک کردن دفتر خود نداشته باشید و واحد گران قیمت فقط فضا را هدر می دهد. اما تهویه مطبوع قابل حملی که فقط در صورت نیاز اجاره می‌کنید، می‌توانند تا حد زیادی شما را نجات دهند.

مطلب پیشنهادی  سبد Ronco Rotisserie و سایر لوازم جانبی

و هزینه نصب را فراموش نکنید، هنگام خرید یک واحد خنک کننده مناسب، چه سیستم مرکزی یا اسپلیت، نه تنها هزینه خود واحد را پرداخت می کنید، بلکه برای کارهای مربوط به نصب آن نیز هزینه می کنید. اجاره یک واحد سیار نه تنها در هزینه های اولیه آن صرفه جویی می کنید، بلکه نیازی به استخدام کسی برای نصب آن در دفتر خود ندارید. کولر گازی سیار به هیچ وجه نیازی به نصب ندارد و تنها لازم است اگزوز را از در یا پنجره بالکن قرار دهید.

همچنین ممکن است متعجب شوید که در برخی موارد واحدهای تهویه مطبوع قابل حمل نتایج خنک کنندگی بهتری ارائه می دهند و نسبت به سیستم های مرکزی کارآمدتر انرژی هستند. مطمئناً یک واحد مرکزی دمای بسیار یکنواخت را در سراسر اتاق به شما می دهد و جریان هوای خوبی را به شما می دهد، اما واحد قابل حمل در جایی که بیشتر به آن نیاز است، یعنی جایی که افراد کار می کنند، نفس خنکی را ارائه می دهد.

مطلب پیشنهادی  چگونه انرژی را در سراسر خانه خود صرفه جویی کنید

برای نتیجه گیری، مزایای زیادی برای یافتن یک سیستم خنک کننده قابل حمل برای اجاره به جای خرید یک سیستم خنک کننده قابل حمل وجود دارد. مطمئناً مقرون به صرفه ترین راه حل است، شما فقط در صورتی که هوا گرم است و هزینه نصب یا نگهداری وجود ندارد، واحد را اجاره می کنید.Source by Tanya Turner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *