hvac

اتوماسیون خانگی

اتوماسیون خانگی یا فناوری خانه هوشمند می تواند برای افراد مختلف معانی مختلفی داشته باشد، از توزیع ساده صدا و تلویزیون چند اتاقه تا بسته اتوماسیون کل خانه که کنترل سینمای خانگی، ضبط و توزیع صدا و تلویزیون، روشنایی، گرمایش، امنیت، تلفن و غیره را شامل می شود.

Dianemo یک سیستم اتوماسیون خانگی جامع، منعطف و مقرون به صرفه را ارائه می دهد که می تواند یک راه حل کل خانه را ارائه دهد، اگر آن چیزی است که شما می خواهید، یا اگر به دنبال راه حلی مقرون به صرفه برای کنترل نور، تلویزیون یا امنیت خود هستید، Dianemo می تواند این کار را نیز انجام دهد. . زیبایی این است که اگر بخواهید سیستم خود را در هر زمانی در آینده گسترش دهید، انجام آن آسان است.

«مرکز عصبی» Dianemo با بسته‌ای چشمگیر از ویژگی‌ها به صورت استاندارد ارائه می‌شود، فقط باید انتخاب کنید زندگی خودکار برای شما چه معنایی دارد. یک سیستم اتوماسیون خانگی متناسب با بودجه شما و نیازهای خانواده شما وجود دارد. از آنجایی که بسته استاندارد می تواند طیف وسیعی از عملکردها را ارائه دهد، وقتی زمان گسترش سیستم فرا می رسد، تنها کاری که باید انجام دهیم این است که پیکربندی مجدد از راه دور و پیوست کردن هر سخت افزار جدید انجام شود. حتی ممکن است نیازی به سیم کشی بیشتر نباشد. شما می توانید توابع جدید اضافه کنید یا فقط تعداد اتاق ها یا مناطق تحت پوشش سیستم موجود را افزایش دهید، یا می توانید هر دو را انجام دهید! Dianemo از طریق یک “مدیر رسانه” به هر منطقه تحویل داده می شود که می تواند به صورت مرکزی یا محلی در منطقه ای که پشتیبانی می کند قرار گیرد. دستگاه‌های واقع در مرکز معمولاً همراه با «مرکز عصبی» روی قفسه نصب می‌شوند. با این حال، یک جایگزین محبوب برای یک واحد کوچکتر اما به همان اندازه قدرتمند است که به سادگی به پشت تلویزیون یا مکان محتاط دیگری متصل شود.

مطلب پیشنهادی  پخش جریانی رسانه در اتوماسیون خانگی - نگاهی دقیق تر به چیستی اتوماسیون خانگی

برخلاف بسیاری از محصولات سنتی تر، دیانمو لازم نیست در پارچه خانه شما ساخته شود، بنابراین برای مقاوم سازی به عنوان یک بهبود خانه ایده آل است. سادگی و انعطاف پذیری آن همچنین به این معنی است که سیستم اتوماسیون خانگی توصیه شده برای توسعه دهندگان خود ساخت و املاک است.

Dianemo واقعاً استاندارد جدیدی را برای زندگی خودکار تعیین می کند.

«مرکز عصبی» Dianemo شما را در کنترل نور، گرمایش، تهویه مطبوع، پرده‌های پنجره، کرکره‌ها و دروازه‌ها و همچنین تمام جنبه‌های سرگرمی خانگی مانند سینمای خانگی، تلویزیون و پخش صوتی/بصری، ضبط و پخش قرار می‌دهد. Dianemo حتی می تواند Sky و Virgin Media را در اطراف خانه شما در چارچوب الزامات قراردادی ارائه دهندگان کنترل کند، بنابراین ممکن است نیازی به تکثیر جعبه های Sky نداشته باشید.

مطلب پیشنهادی  شغل تکنسین تهویه گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) چه جالب است؟

نرم‌افزار قوی مبتنی بر لینوکس در حال حاضر با بسیاری از پروتکل‌های استاندارد صنعتی سازگار است و می‌تواند برای رفع نیازهای خاص گسترش یابد. کنترل موج KNX و Z به عنوان بخشی از سیستم استاندارد ارائه شده است.

سیستم اتوماسیون خانگی Dianemo به شما این امکان را می دهد که خانه خود را از هر کجا که به اینترنت دسترسی دارید کنترل کنید. همچنین به شما امکان دسترسی به اینترنت را در هر کجا که Dianemo دارید می دهد!

Dianemo به شما امکان می دهد سیستم خود را برای تکمیل سبک زندگی خانواده خود سفارشی کنید و با تغییر نیازهای خود تغییراتی ایجاد کنید. به عنوان مثال ممکن است بخواهید کنترل‌های والدین را اعمال یا حذف کنید یا سناریوهایی را در مورد نورپردازی یا برنامه‌های امنیتی ایجاد یا تغییر دهید.

مطلب پیشنهادی  با تهویه مطبوع مرکزی سازگار با محیط زیست سبز شوید

بنابراین، Dianemo واقعاً می‌تواند یک سیستم اتوماسیون خانگی ارائه دهد که می‌تواند کاری را که اکنون می‌خواهید انجام دهد و بتواند نیازهای متغیر شما را در آینده برآورده کند. علاوه بر این، اگر تصمیم به نقل مکان دارید، می توانید سیستم خود را با خود ببرید.Source by Neyaz Ashraf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *