hvac

آنچه در مورد پیمانکاران تهویه مطبوع نمی دانستید

اگرچه اکثر مردم فقط تصور می کنند که پیمانکاران HVAC بخشی از پیمانکاران حرارت مرکزی و هوا هستند که هر دو کوره برای گرمایش و واحدهای تهویه مطبوع را برای سرمایش نصب می کنند، پیمانکاران تهویه مطبوع سابقه خصوصی دارند که در دهه 1900 شروع شد، زمانی که ماشین آلات گرمایش و سرمایش ساختمان شروع شد. واحدها شروع به تأسیس کردند. پیمانکاران HVAC در سال 1946 به بخش جداگانه ای از صنعت گرمایش و سرمایش تبدیل شدند و توسط گروه های خود که به طور انحصاری مربوط به HVAC بودند نمایندگی شدند.

در سال 1968، پیمانکاران HVAC و سازندگان تهویه مطبوع به هم پیوستند تا موسسه تهویه مطبوع و پیمانکاران را تشکیل دهند. ARI صرفاً به کتابچه‌های راهنما و فناوری یا فناوری‌هایی می‌پردازد که منحصراً مربوط به واحدهای خنک‌کننده یا تهویه مطبوع هستند.

مطلب پیشنهادی  انتخاب تهویه مطبوع مناسب برای نیازهای شما

گروه دیگری نیز از این تلاش شکل گرفت تا پیمانکاران و سازندگان گرمایش و سرمایش را به یک گروه بپیوندد. گروه ادغام شده پیمانکاران گرمایش و سرمایش انجمن ملی پیمانکاران سیستم های محیطی نامیده می شد که بعداً به پیمانکاران تهویه مطبوع آمریکا تغییر یافت اگرچه ظاهراً همچنان نماینده پیمانکاران HVAC در آمریکا است. بدیهی است که انتخاب نام ها برای معرفی خود به عنوان پیمانکاران گرمایش و سرمایش از سال 1927، اگر نه قبل از آن، زمانی که یک سازمان قبلی انجمن ملی گرمایش و تهویه هوای گرم، جزوه هایی را در مورد محصولات و خدمات خود منتشر می کرد، موضوعی مداوم بوده است. ظاهراً تهویه مطبوع منحصراً به خنک کردن هوا اشاره نمی کند، می تواند هر روش مصنوعی برای حفظ دمای هر محیط معین از طریق استفاده از واحدهای تهویه مطبوع باشد.

مطلب پیشنهادی  چگونه یک مبتکر شویم

اگر یک پیمانکار بخواهد یک پیمانکار HVAC شود، باید نه تنها در مورد روش ها و محصولات مختلف موجود در حرفه خود بداند. اما، او همچنین باید بداند که چگونه حروف ریز مربوط به بیمه نامه ها و قراردادهای تجاری و سایر اطلاعات موجود در دفترچه راهنما را بخواند. پیمانکاران تهویه مطبوع در قبال خدمات و محصولاتی که برای نصب واحدهای تهویه مطبوع خود استفاده می کنند یا به کاربران محصولات و خدمات خود اجازه می دهند تا زیستگاه زندگی خود را کنترل کنند، مسئول هستند. برای تبدیل شدن به یک پیمانکار موفق HVAC، باید دستورالعمل‌های تولیدکنندگان را دنبال کنید و همچنین قوانین مربوط به تهویه و سایر موارد مربوط به تهویه مطبوع را، در صورت وجود، بدانید.

یک پیمانکار HVAC باید دسترسی به بهترین محصولات موجود و همچنین مشاوره فنی در مورد نصب آنها را در اختیار داشته باشد. زمانی که یک پیمانکار تهویه مطبوع متعهد می شود شرایط زندگی یک خانه، دفتر یا مکان دیگری را که افراد در آن زندگی می کنند تغییر دهد، مسئول ایمنی آنها نیز می شوند. پیمانکاران تهویه مطبوع باید از نظر فن آوری و همچنین کلامی در برآوردن نیازهای مشتریان خود و پیروی از مرزهای قانونی حرفه خود ماهر باشند. هنر آن این است که به اندازه عنصر بسیار ضروری که پیمانکاران تهویه مطبوع باید با آن سروکار داشته باشند، موثر و در عین حال مزاحم نباشد. نحوه گرم کردن هوایی که تنفس می کنیم و نحوه خنک کردن هوایی که تنفس می کنیم HVAC نامیده می شود. مسئولیتی است که پیمانکاران HVAC مسئول آن هستند.

مطلب پیشنهادی  کولر گازی اینورتر چیست؟Source by Ned Brumby

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *