hashoor

Vastushastri Khushdeep Bansal – یک متخصص برجسته Vastu

واستوشستری خوشدیپ بانسال به عنوان کارشناس بزرگ و مشهور در هند شناخته می شود. او در سال 1972 در پنجاب به دنیا آمد. در طول تحصیلات خود در رشته مهندسی الکترونیک در سال 1989، به ایده جدیدی رسید که تجهیزات خاصی در یک گوشه خاص از آزمایشگاه به خوبی کار می کنند در حالی که در جهت مخالف نیستند. پس از این، او به تحقیقات خود در مورد تأثیرات فضای ساخته شده و انرژی های زمین بر ذهن و بدن انسان خیره شد.

او همچنین دانش خوبی از علوم هند و مهندسی الکترونیک داشت که به او در تحقیق در مورد رازهای پشت طلوع و غروب قدرت های سیاسی در ساختمان کمک کرد. و رشد و شکست پادشاهی تجارت. او پس از تکمیل تحقیقات دقیق خود به این نتیجه رسید که ترکیبی از انرژی های زمین و طراحی های فضایی این کشورها را از نظر مالی و سیاسی در جهان بسیار قدرتمند کرده است.

مطلب پیشنهادی  اینترنت فعال برای افراد حرفه ای ساخت و ساز متوسط ​​چه معنایی دارد؟

در سال 1997، خوشدیپ، کارشناس واستو، به دلیل ساختمان کتابخانه ای که در کنار آن ساخته شده بود، بینش بزرگی در مورد گسل های واستو در مجلس پارلمان هند کشف کرد. به دلیل این خطا، بی ثباتی دولت هند رخ داد که بعداً اصلاح شد.

علاوه بر این، این مشاور گسترده در دهلی بیش از 10000 مطالعه موردی موفق را انجام داده و از نتایج آن برای توسعه روش‌های کاربردی علمی Mahavastu استفاده کرده است. دانشگاه بوندلخند به دلیل مشارکت برجسته در تحقیقات علمی واستو شسترا و تقویت روشهای تمرینی واستو، در سال 2001 از او مدرک دکترای علوم را تجلیل کرد.

مطلب پیشنهادی  شاخه های مهندسی برتر در هند

علاوه بر این، او تعداد زیادی پروژه گسترده را با موفقیت به پایان رسانده و نام قابل توجهی در زمینه Vastu Shastra به دست آورده است. این تجربه و دانش بی بدیل او را به یک متخصص مشهور بدنام تبدیل کرده است. او که از دهلی کار می کند، به مشتریان مختلفی در هند و خارج از کشور خدمات ارائه می دهد. او از این طریق به هزاران نفر و شرکت کمک کرد تا در زندگی سیاسی، شرکتی و شخصی خود به موفقیت و رشد دست یابند.

Source by Harrys Richarder

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *