hashoor

5 عاملی که چرا حرفه ای های جاوا باید Hadoop را بدانند

p { حاشیه پایین: 0.25 سانتی متر; ارتفاع خط: 120%؛ }a:link { }

بیایید اهمیت Hadoop را در زندگی یک حرفه ای جاوا ببینیم. جنبه های مختلف مربوط به این، باید شناخته شود. به خصوص برای کسانی که می خواهند حرفه ای را در جاوا دنبال کنند.

حدس بزن چی شده؟

اگر توسعه‌دهنده جاوا هستید و Hadoop را یاد می‌گیرید، به نفع شغلی شما خواهد بود. بنابراین، به طور جدی در مورد همان فکر کنید.

1. دانستن Hadoop باعث می شود که شما را از بقیه متمایز کنید:

برنامه نویسانی که جاوا را می دانند کم نیستند، با این حال آنها فقط یک چهره در میان جمعیت هستند. یک متخصص جاوا که Hadoop را می‌آموزد، خود را تمرین می‌کند تا در برابر مشکلاتی که توسط Big Data پیش می‌آید مقابله کند. یادگیری Hadoop همراه با تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، شما را از میان جمعیت بیرون می آورد. کسب‌وکارها در سرتاسر جهان از Hadoop استفاده نمی‌کنند، زیرا به آن نیاز دارند. آنها باید به سمت Hadoop حرکت کنند، همانطور که این خبر خوب است، و آنها همچنان به دنبال مهندسان جاوا هستند که در Hadoop ماهر هستند.

بنابراین، برای به دست آوردن یک مجموعه مهارت در Hadoop، می توانید به دنبال بهترین کلاس های جاوا در پون یا دوره های جاوا در پونا باشید. یکی از این دو

مطلب پیشنهادی  برون سپاری توسعه طراحی معماری

2. سازگاری آسان:

شما اندازه قابل توجهی از مواردی را خواهید دید که برنامه نویسان جاوا فکر کرده اند که انتقال به قسمت Hadoop ساده تر است. به احتمال زیاد شما در حال حاضر یک توسعه دهنده جاوا هستید – پس می توانید حرکت زیر را برای ورود به یک حرفه داده های بزرگ انجام دهید. بازار کلان داده در سال های آینده به طور تصاعدی در حال تبدیل شدن است. نوآوری‌های عظیم مرتبط با داده‌ها مانند Hadoop، Apache Spark و غیره به زودی توانایی با استعدادی را برای تکمیل موقعیت‌های شغلی آزاد درخواست می‌کنند. واضح است که استخدام‌کنندگان ابتدا توسعه‌دهندگان جاوا را که Hadoop را می‌شناسند بررسی می‌کنند – تا این موقعیت‌ها را پر کنند.

3. افزایش فرصت ها:

در حالی که Big Data مجاری فرصت‌های جدیدی را برای مشاغل جاوا در پونا باز کرده است، و در جاهای دیگر کارشناسان برنامه‌نویسی که از فن‌آوری‌های مرسوم مختلف و حرفه‌ای‌های جاوا عکس می‌گیرند، با انتخاب یادگیری فن‌آوری‌های Hadoop، یک حرکت حرفه‌ای قابل توجه انجام می‌دهند.

همانطور که در وب باز دایس، پورتالی که تجربه عملی در بررسی الگوهای استخدام دارد، ترکیبی از “جاوا هادوپ” بیش از همه پس از مهارت های تخصصی در تجارت فناوری اطلاعات مورد توجه قرار می گیرد. هنگامی که یک متخصص جاوا Hadoop را یاد می گیرد، واجد شرایط درخواست برای گروه بزرگی از موقعیت ها مانند معمار داده های بزرگ، تحلیلگر داده، دانشمند داده و غیره می شود.

مطلب پیشنهادی  سیر تحول طراحی داخلی تجاری

4. Java+Hadoop یک ترکیب مرگبار برای بسته های پرداخت:

به غیر از نمودار شغلی سریع، کارشناسان جاوا که Hadoop را یاد می‌گیرند می‌توانند بسته‌های ترجیحی را نسبت به فناوری‌های مختلف مانند UNIX، Teradata، SAP، VB، C++ یا به طور کلی به‌عنوان یک متخصص جاوا پیش‌بینی کنند.

روشی که 9 نفر از ده حقوق پردرآمد فناوری اطلاعات مربوط به زبان‌های برنامه‌نویسی، پایگاه‌های داده و توانایی‌های Big Data هستند. نرخ دستمزد فناوری افزایش 3 درصدی را تجربه کرد و کارشناسان فناوری اطلاعات با استعداد در زبان‌های مرتبط با داده‌های بزرگ جزو قابل توجه‌ترین دستمزدها بودند.

بنابراین اگر متخصصان جاوا Hadoop را بیاموزند، برای انجمن‌های فعلی‌شان اهمیت بیشتری خواهند داشت و مهارت‌های مشترک جاوا با Hadoop باعث فروش بیشتر آنها می‌شود.

5. غول های برتر فناوری اطلاعات، کارشناسان Hadoop با مهارت های جاوا را ترجیح می دهند:

مطالعه پروفایل های لینکدین که Hadoop را به عنوان مهارت های خود می گویند نشان داد که نزدیک به 17000 نفر در شرکت هایی مانند Cisco، HP، TCS، Oracle، Amazon، Yahoo و Facebook و غیره کار می کنند. جدا از این مهارت‌های جاوا که Hadoop را یاد می‌گیرند، می‌توانند کار خود را با کسب‌وکارهای جدید متعددی مانند Platfora، آزمایشگاه‌های داده Alpine، Trifacta، Datatorrent و غیره آغاز کنند.

مطلب پیشنهادی  نکات کلی برای سفر به لائوس در سال 2018

این همه چیز نیست، به غیر از فناوری شرکت فناوری Hadoop که توسط سازمان‌های راه‌آهن و حمل و نقل برای مقاصد مختلف مانند گزارش‌های نگهداری، پیوستن داده‌های GPS به اطلاعات آب و هوا برای اهداف ایمنی، محاسبه فاصله بین قطارها، حسگرهای صوتی بصری در ترمزها، ریل‌ها، استفاده می‌شود. سوئیچ ها و سایر تجهیزات Hadoop به همین ترتیب در مدیریت ترافیک استفاده می‌شود تا از فرصتی برای یافتن سرعت خودکار، افزایش سرعت و کاهش سرعت، شرایط آب و هوایی و غیره استفاده کنید.

اکنون، که تا حدودی در مورد مهارت‌هایی که برای موفقیت در این زمینه باید داشته باشید، ایده دارید، می‌توانید در این زمینه برنامه‌ریزی کنید. بهترین موسسات آموزش جاوا در پونا برای کمک به شما در زمینه توسعه مهارت وجود دارد.

Source by Pranit Patil

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *