hashoor

10 دلیل برای استفاده از Revit برای طراحی خرده فروشی

طراحی خرده فروشی یک رشته تخصصی است که بر پایه مفاهیمی است که در تجارت، بازاریابی، ارگونومی، تبلیغات و طراحی داخلی نقش اساسی دارند. طراحی فروشگاه به طور خاص برای ایجاد یک تجربه خرید است که تا حد امکان برای خرده فروش و مصرف کننده مثبت باشد. در حالی که برخی از جنبه‌های طراحی خرده‌فروشی کاربردی هستند و به نحوه ذخیره‌سازی کالا مربوط می‌شوند. سایر ویژگی‌ها بسیار مبهم‌تر هستند و بیشتر به ایجاد یک تجربه خاص برای مصرف‌کننده در حین قدم زدن در فضای داخلی فروشگاه مربوط می‌شوند. همچنین جنبه های خاصی از طراحی خرده فروشی وجود دارد که به راهنمایی خریداران در فروشگاه مربوط می شود.

Revit ابزار بسیار مهمی است که برای طراحی خرده فروشی استفاده می شود. Autodesk Revit Architecture برنامه ای است که دقیقا برای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) طراحی شده است. با کمک Revit Architecture، می توان مفاهیم طراحی را ضبط و تجزیه و تحلیل کرد و به طور دقیق داده های طراحی هماهنگ را از طریق مستندسازی و همچنین ساخت و ساز حفظ کرد. امروزه، تجربه خرده‌فروشی در مورد طراحی و ارائه کامل یک فضای خرده‌فروشی است و همچنین نشان‌دهنده نهایی برند خرده‌فروش است.

مطلب پیشنهادی  ده مرحله در فرآیند ساخت بولدوزر

مدل سازی اطلاعات ساختمان نقشی حیاتی در پروژه های خرده فروشی ایفا می کند زیرا به طراحان کمک می کند تا دقت داده های طراحی ایجاد شده در مراحل مختلف برنامه ریزی و ساخت را افزایش دهند. معماری Revit Autodesk بستری را برای خرده فروشان و طراحان ایجاد می کند تا طراحی خرده فروشی BIM را در یک محیط جمعی ایجاد کنند. با این حال، چندین مزیت مهم دیگر وجود دارد که در زیر خلاصه شده است.

10 دلیل برای استفاده از Revit برای طراحی خرده فروشی

1. این یک ابزار طراحی سه بعدی است. روزگار طراحی‌ها و نرم‌افزارهای طراحی سنتی به پایان رسیده است، زیرا Revit ابزاری هوشمندتر است که قابلیت‌ها و نماهای سه بعدی را در سراسر کاربرد خود ارائه می‌دهد.

2. از مدل‌های سه بعدی پارامتریک ایجاد شده با استفاده از مدل‌سازی Revit 3D BIM به جای خطوط پلی استفاده می‌کند تا به طراحی دقیق‌تری با اشیاء واقعی در مقایسه با خطوط پلی ساده کمک کند.

3. یکی از بارزترین ویژگی های Revit این است که اگر به درستی تنظیم شود، مواد و اجزای مورد نیاز را بر اساس طراحی، در جدول زمانی محاسبه می کند. این به جلوگیری از بررسی دستی کمک می کند و در نتیجه به جلوگیری از خطاهای انسانی کمک می کند.

مطلب پیشنهادی  تاریخچه مختصری از پیش نویس جداول

4. Revit همچنین به تجسم مدل اجازه می دهد تا نقشه هایی از مدل ایجاد شود تا دقت از مدل ها به نقشه ها و تصاویر حفظ شود.

5. Revit علیرغم اینکه یک ابزار رندر مستقل نیست، دارای ابزارها و توانایی های رندر استثنایی است که به طراحان اجازه می دهد تا از نماهای Revit به طور مستقیم از مدل استفاده کنند، برخلاف یک راه حل رندر جداگانه با استفاده از یک بسته خاص مانند 3DS Max.

6. ایجاد مدل های Revit BIM با استفاده از ابزار Revit BIM به مدیران پروژه کمک می کند تا پیشرفت دقیق فرآیند را از طریق یکپارچه سازی با ابزارهای خط زمانی برای تمام مراحل فاز ساخت و ساز پیگیری کنند.

7. معماری Revit همچنین امکان استفاده مجدد از تجهیزات مشابه را در فروشگاه های مختلف می دهد، به عنوان مثال مبلمان فروشگاه یا نورپردازی فروشگاه یا گرافیک فروشگاه و غیره.

8. طرح خرده فروشی ایجاد شده در Revit را می توان به راحتی در مراحل ساخت و طراحی پروژه تغییر داد

مطلب پیشنهادی  نرم افزار VoIP

9. این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا تغییراتی را در یک منطقه خاص، مانند بخش یا طرح، ایجاد کنند. این تغییر سپس تمام قسمت‌های دیگر مدل Revit مانند ارتفاع یا زمان‌بندی را به دلیل ساختار پایگاه داده Revit به روز می‌کند.

10. پیاده‌سازی Revit برای طراحی خرده‌فروشی همچنین دیگران را از تغییرات پروژه از طریق ابزارهای همکاری آنلاین آسان‌تر که امکان اشتراک‌گذاری کار همان فایل را در طول طراحی فراهم می‌کند، آگاه می‌کند.

بنابراین معماری Revit برای مدل‌سازی BIM مزایای متعددی در هنگام ایجاد نقشه‌های ساخت و ساز خرده‌فروشی دارد و به همین دلیل است که خرده‌فروشان پیشرو در سطح جهان به طور فزاینده‌ای از این ابزار برای طراحی خرده‌فروشی استفاده می‌کنند. این به آنها کمک می کند تا فرآیند طراحی را به طور موثرتری مدیریت کنند، نقشه های بدون برخورد ایجاد کنند، داده های خرید دقیق را استخراج کنند و از نماهای سه بعدی در داده های طراحی خود استفاده کنند. این در کنار هم به خرده‌فروشان کمک می‌کند تا هزینه‌ها را کاهش دهند و اطمینان بیشتری در تعریف زمان‌بندی بازگشایی فروشگاه‌ها ایجاد کنند.

Source by Kuldeep Bwail

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *