hashoor

کسب مدرک لیسانس در کالج طراحی داخلی

دانشجویان می توانند مدرک لیسانس خود را از کالج طراحی داخلی کسب کنند. یک مدرسه خوب به دانش آموز این توانایی را می دهد که ایده ها و تکنیک های خلاقانه خود را در طراحی داخلی حرفه ای به کار گیرد. این حوزه های طراحی داخلی عبارتند از برنامه ریزی، طراحی، تجهیز و تجهیز فضاهای داخلی تجاری و مسکونی.

دانشجو در کالج طراحی داخلی اصول طراحی برنامه های کاربردی کامپیوتری (CAD) و تکنیک های گرافیکی را یاد می گیرد. علاوه بر این، دانش آموز اثرات نور داخلی، آکوستیک، هماهنگی رنگ، سیستم های یکپارچه، مبلمان و اثاثیه را می آموزد. با این حال، این همه چیز نیست، طراحی داخلی مواردی مانند منسوجات، تکمیل پارچه، تاریخچه طراحی داخلی و سبک های مختلف دوره را نیز پوشش می دهد. در نهایت، دانش آموز باید انتظار داشته باشد که در مورد طراحی سازه اساسی و قوانین ساختمان و مقررات بازرسی بیاموزد. علاوه بر این، نحوه اعمال مقررات در طراحی داخلی مسکونی و تجاری.

مطلب پیشنهادی  معیارهای انتخاب متریال در طراحی نما + 10 متریال رایج نما

چندین کالج و مدرسه طراحی داخلی واجد شرایط، برنامه درسی جامعی را به دانش‌آموز ارائه می‌دهند که خلاقیت دانش‌آموز را همراه با عامل انسانی طراحی داخلی افزایش می‌دهد. دانش آموزان نه تنها باید در مورد جنبه های خلاقانه طراحی داخلی بیاموزند. جنبه تجاری طراحی داخلی و نحوه برخورد با مشتریان نیز موضوع مهمی است که باید مورد مطالعه قرار گیرد. بدون مردم، طراح داخلی کار ندارد.

دانشجوی معمولی طراحی داخلی خلاق، پرانرژی و کنجکاو است. طراحی داخلی یک حرفه خلاقانه و کاملاً متنوع است. هیچ دو طرحی شبیه هم نیستند، طراح باید از تکنیک ها و روش های مختلفی برای ایجاد فضای نشیمن مطلوبی استفاده کند که مشتری خود را خشنود کند.

مطلب پیشنهادی  طراحی خانه ساحلی خود را حول پلان طبقاتی طراحی کنید که کاربردهای مورد نیاز شما را فراهم کند

کالج طراحی داخلی دانشجویان را با بینش و دانش مسلح می کند تا آنها را برای یک حرفه هیجان انگیز و سودآور در طراحی داخلی آماده کند. هدف نهایی و اصلی طراح داخلی تبدیل مناطق عمومی ساده به فضاهای زیبا و خلاقانه است که با شخصیت مشتریان طراح داخلی مطابقت داشته باشد.

یک کالج طراحی داخلی در ایالات متحده مدارک لیسانس چهار ساله در طراحی داخلی ارائه می دهد. دانشگاه ها نیز همین نوع برنامه را ارائه می دهند. برخی از کالج ها طراحی داخلی را فقط به عنوان یک برنامه مستقل ارائه می دهند. دانشجویان ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را در طراحی داخلی دنبال کنند، اما این بسیار کمتر رایج است. شما دانشجویانی را خواهید یافت که مدرک پیشرفته تر خود را در یک موضوع طراحی مرتبط مانند هنرهای زیبا یا طراحی صنعتی دنبال می کنند.

مطلب پیشنهادی  تعطیلات تابستانی در یونان

موسسات کالج طراحی داخلی فراتر از آموزش سنتی کلاس درس یا استودیو گسترش یافته اند. برنامه های مدرک آنلاین در حال حاضر در طراحی داخلی ارائه می شود. برنامه های آنلاین به همان اندازه برنامه های مبتنی بر استودیو جامع هستند.

برای دانش‌آموز مفید خواهد بود که در کالج طراحی داخلی که توسط شورای اعتباربخشی طراحی داخلی، آژانس اعتبارسنجی اولیه برای برنامه‌های آموزش طراحی داخلی در ایالات متحده، معتبر است، شرکت کند.

Source by Tom Houser

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *