hashoor

کتاب‌های الکترونیکی درباره مجموعه‌های هنری، کاتالوگ‌ها، نمایشگاه‌ها و تئوری رنگ

با گذشت زمان، کتاب های الکترونیکی محبوبیت زیادی در بین افراد در هر گروه سنی پیدا می کنند. دلیل در دسترس بودن آسان آنها در فروشگاه های کتاب الکترونیکی است که به مشتریان عادی تخفیف نیز ارائه می دهند. چه علم، ورزش، تاریخ، حقوق، ارتباطات یا رسانه، کتاب های الکترونیکی تقریباً در همه موضوعات موجود است. امروزه، کتاب‌های الکترونیکی در مورد مجموعه‌های هنری، کاتالوگ‌ها، نمایشگاه‌ها بسیار مورد تقاضا هستند، زیرا این کتاب‌ها بینشی از کارهای انجام شده توسط هنرمندان مختلف و تأثیر آنها بر جامعه ارائه می‌کنند. این کتاب ها همچنین حاوی اطلاعاتی درباره آثار تمام شده است که توسط مجموعه داران هنری گردآوری نشده است.

نمایشگاه 36 یکی از کتاب های الکترونیکی محبوب مجموعه های هنری، کاتالوگ ها، نمایشگاه ها است که توسط سوزان تاتل نوشته شده است. این کتاب هنر تغییر یافته و تغییر کاربری 36 هنرمند ترکیبی را به نمایش می گذارد. از طریق این کتاب، خوانندگان با افکار هنرمندان مختلف و مقالات نوشته شده توسط آنها آشنا می شوند. برخی دیگر از کتاب‌های الکترونیکی درباره مجموعه‌های هنری، کاتالوگ‌ها، نمایشگاه‌ها، آیین‌های تمدنی هستند. روزنامه نگاری زیباشناختی: چگونه بدون اطلاع رسانی اطلاع رسانی کنیم. میراث، موزه ها و گالری ها و نظریه و عمل موزه جدید.

مطلب پیشنهادی  یک مسجد 400 ساله – در فراموشی

اسناد نمایش 1913 Armory Show: The Electrifying Moment of Modern Art’s American Debut شامل انتشارات اصلی از نمایشگاه Armory Show (1913) است. این کتاب که توسط Hol Art Books منتشر شده است، بیان می کند که چگونه Armory Show دیدگاه مردم آمریکا را در مورد هنر تغییر می دهد. همچنین حاوی «دیدگاه‌های یک غیر روحانی از یک نمایشگاه هنری»، مقاله محبوب تئودور روزولت است. خوانندگان همچنین کل محتوای “برای و علیه: دیدگاه ها در مورد نمایش بدنام اسلحه جنگ 1913” را در این کتاب خواهند یافت.

هنر و عموم مردم: مطالعات موزه در هزاره کتابی تحسین برانگیز است که شامل مقالات مختلفی از متخصصان موزه و همچنین دانشگاهیان است. این کتاب دغدغه‌های هنر معاصر را ارائه می‌کند و به مسائل مربوط به جامعه موزه می‌پردازد. Art and Its Publics: Museum Studies at the Millennium به شیوه ای جالب نوشته شده است و می توان آن را به راحتی در مک، اندروید، ویندوز، آی پد، آیفون و سیستم عامل های مختلف دیگر دانلود کرد.

مطلب پیشنهادی  6 روش تامین مالی پروژه های ساختمانی

رنگ ها همیشه بخش مهمی از هنر هستند و بنابراین کتاب های الکترونیکی تئوری رنگ نیز تقاضای زیادی دارند. این کتاب برای مبتدیان بسیار مفید است زیرا اطلاعات مهمی در مورد استفاده صحیح از رنگ ها و اهمیت آنها دارد. Paint Along with Jerry Yarnell Learning Composition یک کتاب الکترونیکی معروف است که حاوی دستورالعمل های ساده برای ایجاد ترکیب های چشمگیر است. جری در این کتاب سه نوع ترکیب بندی مختلف، استفاده مناسب از فضای منفی و اصول طراحی بی عیب و نقص را شرح می دهد. برخی از کتاب های دیگر نوشته شده در تئوری رنگ عبارتند از: هماهنگی کامل رنگ. کتاب رنگ و اومانیسم: بیان رنگ در طول تاریخ و طراحی کولرو.

مطلب پیشنهادی  مافیاهای آمریکایی – جورج لئونیداس لزلی – پادشاه دزدان بانک

Source by Stefan Collini

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *