hashoor

چگونه فرآیندهای معماری برون سپاری می تواند خرده فروشی انگلستان را تقویت کند

فضاهای خرده فروشی بریتانیا که از بیرون زیبا و در داخل فریبنده هستند، دارای دو هدف واضح هستند – جذب مشتریان و بستن فروش. ساختارهای مسکن کالاهای خرده‌فروشی از قوانین و فرآیندهای خاصی پیروی می‌کنند و برای دستیابی به این هدف نیاز به برنامه‌ریزی طراحی دقیق و مؤثر دارند. فرآیندهای معماری تثبیت شده شامل مراحل خاصی از طراحی برای تولید یک نتیجه زیباشناختی و قابل اعتماد است. با وجود عوامل استرس زا در بازار خرده فروشی بریتانیا، برون سپاری پیش نویس طراحی معماری، خدمات رندر معماری و سایر فرآیندهای معماری یک راه حل منطقی ارائه می دهد.

در حال حاضر با کاهش دستمزدها، بدهی های مصرف کننده، هزینه های بالای استقراض، اثرات برگزیت بر نیروی کار و تغییر سبک هزینه های مصرف کننده امروزی، خرده فروشان در حال ارزیابی مجدد تاثیر فضای خرده فروشی بر مخارج مصرف کننده هستند. معماری نیاز به تطبیق با محیط اقتصادی در حال تغییر دارد و بخشی از پاسخ در برون سپاری برخی از خدمات فنی تر فرآیند کلی طراحی، یعنی مرحله طراحی شماتیک، مرحله توسعه طراحی و مرحله اسناد ساخت و ساز نهفته است. ما در نظر می گیریم که هر مرحله از چه چیزی تشکیل شده است:

فاز 1 – طراحی شماتیک

اطلاعات جمع آوری می شود و دو تا سه گزینه طراحی به عنوان طرحی برای مشتری ایجاد می شود تا فرآیند را در نظر بگیرد و تجسم کند. هر گزینه طراحی معمولاً دارای برآورد هزینه است. مشتری می تواند هر گونه تغییری در طرح انتخابی ایجاد کند. بحث ها و تغییرات ادامه دارد. تجزیه و تحلیل سایت با حل مسائل منطقه بندی و کد ساختمان دنبال می شود. اندازه، مکان و تعامل بین فضاها تعیین می شود. پلان های اولیه، اسکیس ها و نقشه های معماری به کارفرما ارائه می شود.

فاز 2: توسعه طراحی

در این مرحله طرح شماتیک بازنگری شده و برآورد هزینه به روز می شود. مواد، تکمیل داخلی، وسایل، لوازم خانگی، درها و پنجره ها انتخاب می شوند. جزئیات بیشتر به طرح اضافه شده است. طرح‌های خدمات مکانیکی، برقی و لوله‌کشی به طراحی کلی اضافه می‌شوند و ممکن است تجزیه و تحلیل استفاده از انرژی بالقوه انجام شود.

مطلب پیشنهادی  چرا باید در اوگاندا سافاری بزنید؟

فاز 3: اسناد ساخت و ساز

نقشه های دقیق با مشخصات فنی برای اهداف مناقصه، ساخت و ساز و درخواست برای مجوز ایجاد می شود. طراحی های فنی و جزئیات توسط مهندسان و معماران برای سیستم های HVAC، برق و لوله کشی نهایی شده است. تمام مواد نهایی و برنامه ریزی شده است. مجموعه های نقاشی متعددی تولید می شود. برقکارها نقشه های مربوط به اتصالات الکتریکی و سایر کارهای الکتریکی را دریافت می کنند. یک پیمانکار بتن ممکن است یک نقشه را فقط برای پی ریزی و سایر کارهای بتنی دریافت کند.

این مراحل از فرآیند معماری ماهیت فنی دارند و بنابراین برای برون سپاری مناسب هستند. شرکت‌های طراحی خرده‌فروشی بریتانیا به‌طور فزاینده‌ای به برون‌سپاری این فرآیندها روی می‌آورند تا هزینه‌ها را کاهش دهند و خدمات را بهبود بخشند. شرکت های برون سپاری معمولاً به طور مداوم عملکرد را اندازه گیری می کنند و اغلب می توانند در قراردادهای خدمات مشترک شریک باشند. مزایای برون سپاری فرآیندهای معماری عبارتند از:

 • کاهش هزینه ها، زیرا از تخصص، تجربه و زیرساخت شریک برون سپاری (OP) استفاده می شود

 • نوآوری و بهبود در کسب و کار

 • حواس پرتی را فیلتر می کند و اجازه می دهد تا روی کسب و کار اصلی تمرکز کنید

 • انتخاب کارکنان انعطاف پذیر

 • بهره برداری از مهارت ها و فناوری های جدید

 • توانایی رعایت ضرب الاجل ها

 • به دست آوردن بازگشت سرمایه پیش بینی شده (ROI)

با همه مزایای آن، تناسب فرهنگی یک نکته حیاتی است که باید در شرکت های برون سپاری در نظر گرفته شود. تجربه تخصصی خرده فروشی، درک چالش های تجاری و تداوم پرسنل ماهر می تواند به تکمیل کار در زمان و محدودیت های بودجه خرده فروشی کمک کند. تجربه در صنعت خرده فروشی و سوابق گذشته به همراه اعتبارنامه های بین المللی مناسب از امتیازات اضافه شده است.

اثربخشی برنامه ریزی مناسب فضای خرده فروشی شامل موارد زیر است:

 • محدوده و برنامه ریزی: الزامات مشتری باید تجزیه و تحلیل شود، روش های صحیح باید مورد بحث قرار گیرد و برنامه زمانبندی پروژه باید تدوین شود.
 • اعدام: منابع باید آموزش داده شوند، اسناد باید تولید شوند، پیشرفت باید نظارت و ارزیابی شود.
 • بررسی کیفیت: برای اطمینان از انطباق با کدها و مقررات محلی، تحویل موثر و ترکیب بازخورد مشتری، بررسی‌های منظم و مستمر کیفیت باید انجام شود.
مطلب پیشنهادی  رشد برنامه های مدرک آنلاین در فیلیپین

بسیاری از شرکای برون سپاری تضمین می کنند که این فرآیندها به خوبی در جای خود قرار دارند و به طور موثر ارائه می شوند. دلایل برون سپاری خدمات طراحی خرده فروشی هم متنوع و هم قانع کننده است.

دلایل کلیدی برای برون سپاری خدمات طراحی خرده فروشی

 1. برون سپاری به شرکت های اصلی اجازه می دهد تا منابع بیشتری را برای توسعه استخدام کنند.

 2. طرح های طرح بندی خرده فروشی تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.

 3. در دسترس بودن آخرین مهارت های فنی و قابلیت های نرم افزاری

 4. با برون سپاری کارهای فنی معمول، تیم داخلی می تواند بر روی وظایف اصلی تمرکز کند.

 5. کار با کیفیت بالا با هزینه کمتر

 6. اکثر خدمات طراحی و طراحی فضای خرده فروشی، از جمله رندر زیبایی شناختی، می تواند توسط یک شرکت برون سپاری ارائه شود.

 7. شرکت های برون سپاری کاملاً با الزامات قانونی و منطقه ای به روز می شوند.

 8. وجود طراحان، مهندسان و طراحان داخلی با تجربه در خدمات طراحی فضای خرده فروشی، ماهر در طراحی، مدل سازی و نرم افزار رندرینگ

 9. شرکت ها نسبت به برنامه ریزی و استراتژی فروشگاه های خرده فروشی انعطاف پذیری دارند، بنابراین کنترل بهتری بر برنامه ها و بودجه ها دارند.

 10. خدمات به موقع و با کیفیت بالا منجر به بازگشت سرمایه بهتر و افزایش سود می شود.

 11. سربار کاهش می یابد، زیرا نیاز به استخدام متخصصان فنی کمتر است.

 12. پروژه های بزرگ را می توان کارآمد و به موقع تحویل داد.

به طور کلی، خرده فروشی انگلستان می تواند از خدمات مجرب و واجد شرایط فنی در برنامه ریزی فضای فروشگاه، طراحی فضای خرده فروشی و طراحی و برنامه ریزی برای گسترش خرده فروشی بهره مند شود. شرکای خارج از کشور شرکت‌های معتبر خدمات طراحی فضای خرده‌فروشی را با کیفیت بالا تولید می‌کنند، زیرا آنها در جذب متخصصان فنی با تجربه برای کمک به رشد کسب‌وکارشان و همچنین رو به رشد و ادامه روابط با بازیگران صنعت در بریتانیا سرمایه‌گذاری می‌کنند. این پرسنل خود را در جریان آخرین روندهای فضای خرده فروشی قرار می دهند و به طور گسترده با شرکت های جهانی کار کرده اند. شرکت های برون سپاری به مدل سازی فضای خرده فروشی، رندرینگ کمک می کنند و می توانند پروژه کامل را مدیریت کنند. در اینجا چگونه است:

مطلب پیشنهادی  فروشندگان نرم افزار ERP

خدمات مدلسازی و رندر فضای خرده فروشی

شرکت های برون سپاری یکی از مفیدترین خدمات در صنعت خرده فروشی را با کیفیت بالا ارائه می کنند – خدمات مدل سازی سه بعدی و ارائه سه بعدی. تجسم معماری سه بعدی جذاب از کل فضای خرده فروشی، پلان، چیدمان یا استراتژی به صورت سه بعدی ارزش قابل توجهی برای اهداف برنامه ریزی و بازاریابی دارد. رندرهای دقیق می‌تواند شامل طرح‌های رنگی دقیق، بافت‌ها، وسایل، جلوه‌های روشنایی در زمان‌های مختلف روز و شب و ظاهر و احساس کلی یک فضای خرده‌فروشی باشد.

خدمات کامل مدیریت پروژه

هنگامی که شرکت های طراحی فضای خرده فروشی خدمات طراحی و پیش نویس را برون سپاری می کنند، معمولاً با یک مدیر پروژه اختصاصی ارائه می شود. این مدیران با اعضای تیم مربوطه ارتباط برقرار می‌کنند، خدمات ارائه‌شده را نظارت می‌کنند، با به‌روزرسانی‌های منظم مکاتبه می‌کنند و از تکمیل پروژه در زمان‌بندی اطمینان می‌دهند و در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنند.

بسیاری از شرکت ها در بریتانیا به سمت برون سپاری خدمات CAD معماری حرکت می کنند و مزایای متعدد آن را درک می کنند. نکته پایانی این است که صنعت خرده‌فروشی بریتانیا، با چالش‌های متعددی که دارد، می‌تواند از تضمین دریافت نقشه‌های طراحی خرده‌فروشی با کیفیت بالا با دقت ابعادی دقیق بهره‌مند شود. مفاهیم را می توان دیجیتالی و مدل سازی کرد که منجر به تصاویر زیبا و دقیق رندر سه بعدی می شود. اصلاحات و تغییرات را می توان به سرعت و به راحتی انجام داد و حداقل خطا را در سایت ایجاد کرد. برون سپاری خدمات CAD معماری می تواند همه چیز را محقق کند.

Source by Kuldeep Bwail

The post چگونه فرآیندهای معماری برون سپاری می تواند خرده فروشی انگلستان را تقویت کند appeared first on هاشور دیزاین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *