hashoor

چه کسی پشت نقاشی های هنر انتزاعی شماست؟

هنر انتزاعی بسیاری از ما دوست داریم این نوع هنری را که برایمان جذاب است انتخاب کنیم و آن را در خانه خود آویزان کنیم. اما آیا تا به حال به افرادی که این هنر را می سازند فکر می کنید؟ آنها از کجا می آیند، چگونه به خلق قطعات خود رسیدند، یا فقط پس زمینه آنها؟ در اینجا تنها تعدادی از هنرمندانی هستند که عاشق خلق آثار هنری انتزاعی هستند که امروزه می توانید پیدا کنید.

سایمون آدیمن یک هنرمند انتزاعی مشهور است. او در سال 1957 در کولچستر انگلستان متولد شد. او در مدرسه هنر کولچستر و مدرسه هنر شهر و اصناف لندن تحصیل کرد. روش نقاشی مشاهده مستقیم سیمون او را به کشف روابط رنگی جدید سوق می دهد. او از ضربات قلم موی ژست استفاده می کند و به خاطر عناصر شدیدی که در نقاشی هایش می آورد شناخته شده است. او به خود اجازه می دهد تا در حین نقاشی احساسات خود همه کاره باشد. او در حال حاضر در آبرن کالیفرنیا زندگی می کند، جایی که به عنوان یک هنرمند کار می کند. او در حال حاضر در کارنامه خود سه دسته مختلف دارد:

مطلب پیشنهادی  10 دلیل برای استفاده از Revit Architecture برای طراحی خانه

آثار استودیویی: این شامل آثار بزرگتری است که در استودیو او از مشاهدات بیرونی نقاشی شده است.

Plein Air: این شامل مجموعه ای از نقاشی هایی است که در محل نقاشی شده اند.

Still Life: اینها هم در استودیو و هم در فضای باز نقاشی می شوند.

توانایی طبیعی هنری دیوید بلوواس در سنین بسیار پایین به نمایش گذاشته شد. او در تفلیس متولد شد و حتی در سال 1979 از آکادمی هنر تفلیس فارغ التحصیل شد. پس از آن بیشتر در هنر خود تجربه کرد. استعداد او حتی توسط اتحادیه هنرمندان اتحاد جماهیر شوروی که تحت کنترل شدید رژیم کمونیستی در آن زمان بود به رسمیت شناخته شد. بسیاری از هنرمندان از شانس خود استفاده کردند تا بتوانند آثار خود را در اروپای غربی به نمایش بگذارند. و همانطور که دیوید با کار خود از این شانس استفاده کرد، توانست از مرزهای ملی عبور کند و به راحتی تشخیص داده شد. دیوید در نهایت به ایالات متحده و به نیویورک مهاجرت کرد و سپس در آتلانتا، جورجیا، جایی که هنوز به خلق هنر انتزاعی که به آن معروف است ادامه می دهد.

مطلب پیشنهادی  آیا طرح پولی شما را ثروتمندتر یا فقیرتر می کند؟

هنرمند دیگری به نام سباستین آلتررا در سال 1964 در شهر نیویورک متولد شد. او با تماشای مجسمه‌سازی مادرش بزرگ شد و سعی کرد آن را برای امرار معاش بفروشد. سباستین همیشه شیفته فداکاری و کار خلاقانه مادرش بود. او در نمایشگاه‌های هنری در گالری‌ها و پیاده‌روها شرکت می‌کرد. او مدت کوتاهی پس از آن شروع به خلق هنر خود کرد. آلتریا در سن 15 سالگی به طور غیرمنتظره ای پدرش را از دست داد. مدت کوتاهی پس از این، مادرش خانواده آنها را به سانفرانسیسکو نقل مکان کرد. اگرچه این اتفاق ناگوار رخ داد، اما او برای کاهش فقدان دردناک خود به هنر چشم دوخت. معماری، اقیانوس و کوه ها جایی هستند که او مقدار قابل توجهی الهام گرفته است. او در نهایت به مدرسه هنر Ringing در ساراسوتا فلوریدا رفت و پس از فارغ‌التحصیلی به برنامه‌ای در کالج هنر و طراحی ساوانا رفت. پس از اتمام آن برنامه به ناپل ایتالیا سفر کرد. پس از گذراندن چندین سال در آنجا، او به ایالات متحده بازگشت و در حال حاضر در آتلانتا، جورجیا اقامت دارد. هنر او اکنون منعکس کننده انتزاعی های فیگوراتیو است که حاوی رنگ ها و خطوط طبیعی، همراه با رنگ های خاکی و بافت های عمیق است.

مطلب پیشنهادی  روستای فوتورو فورموسان

خوب است که به پیشینه برخی از هنرمندان نگاه کنید تا واقعاً بفهمید که الهامات آنها از کجا آمده است. بنابراین، وقتی به قطعات انتزاعی نگاه می کنید، ممکن است کنجکاو باشید که بدانید آن قطعه خاص از کجا آمده است و هنرمند خلاق انتزاعی پشت آن کیست.

Source by Stephanie Bentley

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *