hashoor

ویژگی های مبلمان گوتیک

مبلمان گوتیک نوعی اثر هنری بسیار زیبا و منحصر به فرد است که معماری گوتیک را در بهترین حالت خود به نمایش می گذارد. این سبک به سبک معماری فرانسوی نیز معروف است. برخی از ویژگی های بارز این سبک معماری جسورانه استفاده از چوب های تیره و سنگین، تکیه گاه های پرنده، طاق های نوک تیز و طاق های آجدار است. این طرح های عنصری در مبلمان گوتیک نیز در مقیاس بسیار کوچکتر وجود دارد. آن‌ها همه آن را به‌عنوان کار طومار ترجمه می‌کنند، یا منبت‌کاری روی چوب اغلب با موجودات تزئینی مانند گارگویل و اژدها وجود دارد.

مبلمان گوتیک به دلیل جذابیت بین المللی اش در سرتاسر جهان یافت می شود. شما می توانید این سبک مبلمان را در هر نوع فروشگاه تخصصی تقریباً در هر شهری پیدا کنید. خرید صندلی ها یا میزهای ناهار خوری گوتیک می تواند یک فرآیند بسیار سودمند باشد زیرا این نوع مبلمان کاملاً چشمگیر و آراسته هستند. ملاحظات اصلی مقیاس است. اگر اتاق غذاخوری کوچک‌تری دارید، نمی‌خواهید با رندرهای بزرگ گوتیک بر فضا غلبه کنید. در عوض، شما باید به دنبال میزها و صندلی‌های کوچک‌تری باشید که معماری گوتیک را در خانه شما تکمیل کنند.

مطلب پیشنهادی  گنجینه های داخلی در هتل های کوبا

قطعات برجسته دیگری نیز وجود دارد که می توانید در سبک گوتیک تهیه کنید که بسیار دوست داشتنی هستند. قطعات لهجه گوتیک می تواند شامل هر چیزی باشد، از قفسه کتاب گوتیک گرفته تا میزهای انتهایی و جا شمعی. شما می توانید معماری زیبای گوتیک را تنها با چند قطعه کاملاً برجسته کنید. این یک راه عالی برای جلوگیری از غلبه بر فضا است و در عین حال به آن تأثیر عظمت جسورانه و گوتیک می دهد.

Source by Autumn L Rose

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *