hashoor

همکاری در صنعت انیمیشن نیجریه

صنعت انیمیشن و جلوه های بصری نیجریه یک صنعت جوان و جدید است. افراد زیادی با انگیزه و انرژی زیاد در آن حضور دارند. اما یکی از عوامل موثر بر آن، ایجاد استودیوهای مناسب و عدم وجود پروژه های مشترک بین هنرمندان و تکنسین های این حوزه بوده است.

امور مالی به ویژه در نیجریه یک عامل کلیدی است. در برخی کشورها کمک های مالی و سایر سیستم های حمایتی برای حمایت از صنایع خلاق موجود است. البته صنایع خلاق باید برای به دست آوردن آن بجنگند. اما دولت های آنها متوجه شده اند که صنایع خلاق می توانند درآمد زیادی داشته باشند. اقتصاد خلاق توسط سازمان ملل متحد به‌عنوان یکی از اقتصادهایی معرفی شده است که اگر برای کشورهای در حال توسعه مانند اقتصادهای مستقر مهار شود، بسیار سودمند خواهد بود. متأسفانه اکثر دولت های آفریقایی، از جمله نیجریه، این پتانسیل را کاملاً درک نکرده اند.

مطلب پیشنهادی  برنامه ها و نرم افزارهای رایگان برای افراد غیر انتفاعی

اکثر افراد در صنعت پویانمایی نوپای ما فارغ التحصیلان جوانی هستند که پشتوانه مالی کمی دارند و صنعت بزرگی ندارند تا آنها را قبول کنند و حقوق مناسبی به آنها بپردازند. آنها باید آن را در حالی که پیش می روند جبران کنند. مانند صنایع اصلی ما (حقوق، مهندسی، مخابرات، بانکداری) نیست که مسیرهای ورودی واضح تری وجود داشته باشد و پول بیشتری به دست بیاورد. ما در حال حاضر در مرحله پیشگامی هستیم. اشتیاق تنها زمانی می تواند شما را به این نتیجه برساند که پول نقد نداشته باشید (شاید دارم پیر می شوم!)

این که اکنون وقت و تلاش خود را صرف یک پروژه انیمیشن با افراد صرفاً به خاطر آن کنید، سخت است. اشتباه نکنید، فکر می کنم این دقیقاً همان چیزی است که بهترین کار را خلق می کند. انجام این کار از نقطه نظر منطقی روزانه که در آن صورتحساب ها باید پرداخت شود، دشوار است.

مطلب پیشنهادی  ثبت ملی مکانهای تاریخی – خانه دیوید سایم – سیکامور، ایلینوی – معماری تاریخی

موضوع «خود» نیز عامل دیگری است که باید در نظر گرفت. این کار دارای نکات مثبت و منفی است. همه ما دوست داریم پروژه ها و استودیوهایمان بهترین باشند. من فکر می کنم انتخاب طبیعی همه چیز را مرتب می کند. هنگامی که استودیوهای VFX/انیمیشن شروع به ظهور کنند که می توانند افراد را استخدام کنند، پروژه ها را به طور مداوم دریافت کنند و غیره، اکثر مردم مایلند برای آنها کار کنند. اما در مرحله ای که تعداد بسیار کمی وجود دارد، مردم هنوز در تلاشند تا دریابند که آیا استودیوهای آنها پیشرو صنعت خواهند بود یا خیر. من هیچ عذرخواهی نمی کنم که می گویم استودیوی من یکی از آنهاست.

مطلب پیشنهادی  شگفت انگیزترین راه برای تکمیل مفاهیم طراحی ساختمان

با گفتن همه اینها، همه چیز برای مثبت تغییر می کند، زیرا پزشکان بیشتری ملاقات و شبکه می کنند. آینده در این صنعت جالب به نظر می رسد.

Source by Adamu Waziri

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *