hashoor

نقشه های خانه مدرن و ویژگی های معماری معاصر خانه

اگر به دنبال طرح های خانه مدرن هستید، انواع مختلفی از طرح ها وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید. ویژگی‌های معماری معاصری که می‌خواهید برای نیازهای شما منحصر به فرد هستند، اما با ویژگی‌های سنتی خانه بسیار متفاوت خواهند بود. خانه های معاصر از اواسط دهه 1900 محبوبیت داشته اند و تحت تأثیر عناصر طراحی پست مدرن و نئواکلکتیک قرار گرفته اند. معمولاً می توانید خانه های معاصر و طراحی های مدرن را با پنجره های بلند، اشکال منحصر به فرد و دیگر ویژگی های معماری شناسایی کنید.

هنگامی که ویژگی های طراحی معماری معاصر را بررسی می کنید تا در نقشه های خانه مدرن خود بگنجانید، موارد مختلفی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید. معمولاً می‌توانید این خانه‌ها را با ویژگی‌های معاصر با جستجوی مصالح بیرونی سنگ یا چوب، تزئینات بسیار کم و پنجره‌های بلند با شکل نامنظم ببینید. طراحی بیرونی این خانه ها رویکردی مینیمالیستی دارد و از آنجایی که طراحی بسیار مینیمالیستی است، معمولاً از محوطه سازی برای ایجاد جذابیت در خانه استفاده می شود. یافتن بهترین ویژگی ها برای خانه شما شامل کلید زدن این عناصر مختلف طراحی و فهمیدن اینکه کدام یک ظاهری را که می خواهید برای طراحی خانه مدرن شما می دهند، می شود.

مطلب پیشنهادی  انتخاب نرم افزار کارت شناسایی مناسب برای کسب و کار شما

ویژگی های داخلی پلان های خانه مدرن که دارای معماری معاصر هستند عبارتند از:

– پلان های طبقه باز

– سقف های بلند یا سقف های کلیسای جامع

– تیرهای نمایان، سقف های شیروانی

– قالب گیری تاج

– کفپوش کاشی و سرامیک یا چوب

– مصالح صنایع دستی

– طراحی های لذیذ آشپزخانه

– کانترهای مرمر، فولاد ضد زنگ و بتنی

مسلماً ویژگی‌های طراحی معاصری که برای خانه مدرن خود انتخاب می‌کنید به سلیقه خاص شما بستگی دارد، اما اینها انواع عناصری هستند که می‌توانید انتظار داشته باشید که در اکثر پلان‌های خانه که تحت عنوان طراحی خانه مدرن و امروزی طبقه‌بندی می‌شوند، مشاهده کنید. هدف در اینجا عملکرد و سبک بیش از هر چیز دیگری است و ویژگی های سنتی و طراحی های شیک به هیچ وجه در این خانه ها وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی  تضمین کیفیت در توسعه نرم افزار

خطوط تمیز و رنگ‌های طبیعی از دیگر ویژگی‌های طراحی معاصر هستند که احتمالاً در برنامه‌های خانه مدرن شما خواهند بود. ایجاد یک خانه معاصر و مدرن آرزوی بسیاری از مردم است زیرا این سبک بسیار محبوب است. این چیزی متفاوت از سبک های سنتی خانه ارائه می دهد و به مردم اجازه می دهد تا خانه ای خیره کننده تر و از نظر معماری منحصر به فرد برای نیازهای خود داشته باشند. دکوری که برای خانه خود انتخاب می کنید باید با ویژگی های طراحی و جزئیات معماری مطابقت داشته باشد، اگر می خواهید ظاهری واقعا مدرن و امروزی داشته باشید. وقتی به دنبال طرح های طراحی معماری هستید باید به این موارد توجه داشته باشید.

مطلب پیشنهادی  بایدهای طراحی و اجرای ساختمان اداری برای کارفرمایان

Source by Ian M MacDonald

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *