hashoor

نرم افزار 3D CAD برای مقامات محلی

جلسه بعدی پارلمان شامل حداقل سه لایحه جداگانه خواهد بود که شامل تغییرات عمده یا ابتکارات مربوط به قوانین مرتبط با برنامه ریزی است. پیش نویس برنامه قانونی دولت برای جلسه پارلمان 2008/09، که به تازگی منتشر شده است، شامل پیشنهادهایی برای تعیین مقامات برنامه ریزی آژانس های توسعه منطقه ای (RDAs)، اصلاح سیستم حفاظت از میراث موجود و ایجاد یک رژیم برنامه ریزی دریایی جدید است.

به عنوان بخشی از دستورالعمل عملکرد انرژی ساختمان ها (EPBD)، آوریل 2008 آغاز الزام قانونی به داشتن گواهی عملکرد انرژی برای ساختمان های تجاری (طبقه بندی شده به عنوان خانه های غیرمسکونی) است که می سازید، اجاره می دهید یا می فروشید.

با کاهش غیرقابل انکار بازار مسکن، بسیاری از مردم تصمیم می‌گیرند خانه‌های خود را به جای فرو بردن انگشتان خود در بازار بی‌ثبات مسکن، گسترش دهند.

مطلب پیشنهادی  تفاوت بین طراحی UX و UI

پیامدهای همه موارد فوق، تقاضای بیشتر برای بخش های برنامه ریزی مقامات محلی خواهد بود و این امر مستلزم یک استاندارد صنعتی، مقرون به صرفه و آسان برای یادگیری و استفاده از سیستم CAD در مرکز بخش برنامه ریزی است.

مهم است که سیستم CAD انتخاب شده قادر به خواندن تمام فرمت‌های فایل اصلی و تا حد امکان بیشتر باشد، زیرا طرح‌هایی که از طریق پورتال برنامه‌ریزی ارسال می‌شوند در فرمت‌های مختلفی ارائه می‌شوند. همچنین، رکوردهای موجود ممکن است در فرمت های فایلی که کمتر استفاده شده اند ذخیره شوند. تا زمانی که بسته CAD در پشتیبانی از انواع فرمت های فایل همه کاره باشد، مبادله فایل ها با سایر شرکت ها، مقامات، نمایندگان یا معماران هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. سیستم انتخاب شده باید بخواند و بتواند در تمام فرمت‌های DWG، اعم از جدید و قدیمی و همچنین DXF ذخیره کند.

مطلب پیشنهادی  نکته طراحی گل – اهمیت سبز شدن

با افزایش استفاده از Google Sketch Up، یک دانلود رایگان، باز کردن و ویرایش این فایل ها نیز منطقی است.

امکان ذخیره به صورت PDF به هر کسی این امکان را می‌دهد که طرح‌ها را برای کسانی که بسته CAD خود را ندارند ارسال کند و بتواند PDF را وارد کند، اندازه‌گیری کند و اندازه‌گیری‌ها را از آن‌هایی که ارسال شده را بخواند، ابزار بسیار مفیدی است که در هر دو طرف برنامه‌ریزی در زمان صرفه‌جویی می‌کند. فرآیند برنامه.

برنامه مورد نیاز برای برآورده کردن این الزامات نمی‌خواهد «بسیار سنگین» باشد، به دوره‌های طولانی آموزش گران‌قیمت نیاز دارد یا حاوی بسیاری از ویژگی‌های نهایی است که مورد نیاز نیستند و به سادگی کار در دست را پیچیده‌تر از آنچه لازم است می‌سازند. این کار پروژه های پردازش را کند می کند و هزینه های اضافی اضافه می کند، اما هیچ سودی نخواهد داشت.

مطلب پیشنهادی  سبک ترین مواد در جهان

در نهایت، باید هزینه های صدور مجوز را در نظر گرفت. سیستم‌های پیشرفته CAD نه تنها شامل پرداخت اولیه می‌شوند، بلکه پرداخت‌های سالانه برای تضمین پشتیبانی را نیز شامل می‌شوند، این هزینه‌ها می‌تواند هزاران پوند در سال هزینه داشته باشد و اگرچه اغلب ضروری نیست، به این معنی است که در صورت عدم پرداخت، پشتیبانی در دسترس نخواهد بود و شما را بالا و پایین می‌آورد. زمانی که به کمک نیاز دارید

TurboCAD بزرگترین فروش سیستم CAD در خرده فروشی در جهان است.

Source by Paul Tracey

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *