hashoor

نرم افزار سرویس Dreaming

همه ما در/با تکنولوژی، همانطور که می دانیم، انباشته و شگفت زده شده ایم… سیمی مجازی، مجازی اینجا یا آنجا، بی سیم مجازی، مجازی… موبایل! آخرین باری که از Pay-Pal، دستگاه خودپرداز، کیوسک، خدمات مالی آنلاین، به عنوان مثال، خدمات بانکی یا منابع انسانی – ارسال Cvl/رزومه (ها) بازدید کردید/از آن استفاده کردید؟

در مورد “شکاف دیجیتال”، “معضل عصر دیجیتال” – که در آن بسیاری از شهروندان دسترسی به دنیای دیجیتالی شدن را از دست داده اند، چطور؟ آیا رباتی شغل شما را گرفته است؟ آیا یک برنامه کامپیوتری شما را منسوخ کرده است؟ داده کاوی، آیا زنده و سالم است؟ آیا بیدار شدن و رفتن به محل کار و دریافت اخطاریه جدایی با رنگ صورتی، آبی، قهوه ای یا/و بنفش که تاریخ دیروز بوده و اکنون موثر است، رویا بوده است؟

این باید یک رویای لعنتی باشد! آره، دارم خواب می بینم! تعجب می کنم … آیا روبات ها خواب می بینند؟

همه چیز با اترنت، WAN، LAN و مجازی آغاز شد – شبکه های خصوصی… تلفن بل در کاشت تیرها و خطوط تلفن، مانند شرکت های کابل، پیشرفت کرد. در مورد کابل های زیرزمینی و خطوط ارتباطی شبکه تلفن آنها چطور؟ آیا می توانستیم بدون آن زنده بمانیم؟

نرم افزار به عنوان یک سرویس – عصر دیجیتال … نیروی کار، آیا تبدیل به Saas می شود؟

411، آیا می‌دانستید که SaaS، یک روش ارائه نرم‌افزار که دسترسی به نرم‌افزار و عملکردهای آن را از راه دور به‌عنوان یک سرویس مبتنی بر وب/کلود فراهم می‌کند، کارهای زیادی را انجام می‌دهد؟ Saas به سازمان(ها) اجازه می دهد تا با هزینه ای کمتر از هزینه برنامه های دارای مجوز به عملکردهای تجاری دسترسی داشته باشند زیرا قیمت گذاری SaaS بر اساس هزینه ماهانه است. از آنجایی که نرم افزار از راه دور قرار دارد، کاربران نیازی به سرمایه گذاری روی سخت افزار اضافی ندارند. SaaS نیاز سازمان‌ها به مدیریت نصب، راه‌اندازی و نگهداری و نگهداری روزانه را که به عنوان برنامه‌های میزبانی شده تعریف می‌شوند را برطرف می‌کند.

برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) یک سیستم مدیریت کسب و کار است که تمام جنبه های محیط کسب و کار از جمله برنامه ریزی، تولید، فروش و بازاریابی را یکپارچه می کند. همانطور که روش ERP محبوب تر شده است، برنامه های نرم افزاری برای کمک به مدیران کسب و کار برای پیاده سازی ERP در فعالیت های تجاری مانند کنترل موجودی، ردیابی سفارش، خدمات مشتری، امور مالی و منابع انسانی پدید آمده اند.

مطلب پیشنهادی  5 عامل خارجی اقلیمی که بر یک پروژه طراحی داخلی تأثیر می گذارد

استراتژی SaaS:

از میان تمام ایده‌های رایانش ابری موجود، SaaS همان چیزی است که اکنون نیاز به توجه دارد! “بسیاری از شرکت ها آن را به صورت Ad Hock رفتار می کنند!” همانطور که ارزیابی و توافق شد، بیانیه ای توسط مایکل Bidding، CTO از Fusion PPT، مشاوره و خدمات فناوری اطلاعات.

بازاریابی فروشنده، خدمات جدید و استراتژی ابری رهبران فناوری کسب و کار را در سیل محاسبات ابری گرفتار کرده است. فن‌آوران تجاری که اکنون از SaaS استفاده می‌کنند، برنامه‌های خود را برای ماموریت‌ها حیاتی توصیف کردند. Ad Hoc Saas نیست. Ad Hoc یک سیستم مستقل از مسیرها (و میزبان های مرتبط) است که توسط پیوندهای بی سیم متصل می شوند. سیستم‌های شبکه Ad Hoc (ANS) سیستم‌های پیچیده با دینامیک و تعاملات پروتکل متقاطع هستند که در سیستم‌های سیمی وجود ندارند. چنین شبکه‌ای ممکن است به‌صورت مستقل عمل کند، یا به اینترنت (سیستم) بزرگ‌تر متصل شود و به‌عنوان یک شبکه هیبریدی ثابت/تعدادی کار کند. نظرسنجی از چندین شرکت و CIO آنها می تواند بیشترین سود را از SaaS با گنجاندن آن در یا با تبدیل SaaS به بخشی از معماری کلی سازمانی، داشته باشد.

رایانش ابری – به اشتراک گذاری منابع محاسباتی به جای داشتن سرویس های محلی یا دستگاه های شخصی برای مدیریت برنامه(ها). هدف آن استفاده از ابر محاسبات سنتی یا قدرت محاسباتی با کارایی بالا است که معمولاً توسط تجهیزات نظامی و تحقیقاتی استفاده می شود. شبکه‌های رایانش ابری نیز گروه‌های بزرگ‌تری از سرورها با سرعت اتصال تخصصی هستند.

کارهای پردازش داده:

زیرساخت(های) IT مشترک شامل(های) استخرهای بزرگی از سیستم هاست که به هم مرتبط شده اند و به مراکز داده اجازه می دهند مانند اینترنت عمل کنند در حالی که منابع محاسباتی به عنوان منابع مجازی در یک روش ایمن و مقیاس پذیر مورد استفاده، دسترسی و اشتراک گذاری قرار می گیرند.

اگرچه SaaS به عنوان جهانی توصیف نشده است، کاربرانی که در نظرسنجی شرکت کردند، موافقت کردند که فراتر از منابع مشتری، منابع انسانی، ایمیل، اتوماسیون نیروی فروش، خدمات/میز کمک، مالی (بانکداری آنلاین) رفته است. ، و برنامه های پشتیبان گیری. همه این برنامه‌ها استفاده می‌شوند و بیشتر… Business Server Apps برای نزدیک به 100 درصد خدمات خود از SaaS استفاده کرده است. صورت‌حساب، موجودی‌ها، برگه‌های زمانی، فروش، ایمیل و مدیریت خط لوله در این نرم‌افزار به‌عنوان یک برنامه خدماتی به اشتراک گذاشته می‌شوند. کسب و کارها از راه اندازی سریع و کاهش هزینه های سرمایه لذت می برند. مزیت دیگر افزایش قدرت و تحرک کارکنان از طریق دفاتر از راه دور از طریق تلفن هوشمند یا رایانه خانگی (PC) است. مایکل بیدینگ می گوید: «دسترسی موبایل نام بازی است. رایانش ابری آموزش در مورد نرم افزار ساده به عنوان سرویس (SSAS) را تحت الشعاع قرار داده است. فروشندگان SaaS می گویند قابل حمل بودن، حریم خصوصی و امنیت از نکات اصلی مورد توجه کسب و کارها است.

مطلب پیشنهادی  پیدا کردن یک معمار مناسب برای نیازهای شما

کاربران SaaS می گویند سازمان فناوری اطلاعات محرک اصلی است و مدیران سطح C یا خط کسب و کار پشت استفاده از SaaS هستند. توسعه تیم‌های استراتژی SaaS تشویق می‌شوند تا به انتخاب ارائه‌دهنده مناسب، امضای قرارداد مناسب، داشتن یک استراتژی خروج دقیق، مدیریت یک رابطه کاری خوب، ایجاد یک طرح اضطراری، کاوش عمیق در قابلیت تعامل و یکپارچه‌سازی سیستم در داخل/روشن بپردازند. نقش فناوری اطلاعات در حمایت و مشارکت و همسویی با اهداف و مقاصد شرکت.

مشتریان SaaS موافق هستند و به طور کلی از برنامه ها راضی هستند. آنها می گویند با SaaS بهتر از برنامه های معمولی عمل می کنند و به سرمایه گذاری در SaaS ادامه خواهند داد. هنگامی که شرکت‌ها برنامه‌های SaaS را با سایر برنامه‌های تجاری ادغام می‌کنند (و/یا برنامه‌ریزی می‌کنند)، تعهد به محصول را به عنوان بخشی از معماری کلی کسب‌وکار نشان می‌دهد. ترکیب برنامه‌های سفارشی داخلی، بسته‌بندی‌شده، در محل با پیکربندی‌های مشتری، برنامه‌های SaaS و سایر ابزارها، درک خطرات مرتبط با تغییرات برنامه برای شرکت دشوارتر می‌شود. سازمان فناوری اطلاعات در نهایت مسئولیت عملکرد و اجرای روان معماری فدرال را بر عهده دارد.

آینده وعده می دهد که از طریق شرکت هایی که بر عملکرد (های) SaaS خود نظارت می کنند، کارهای بیشتری انجام دهد. کارکنان فناوری اطلاعات نمی‌توانند و در بیشتر شرایط، توانایی محلی برای تعیین اینکه آیا سرویس راه‌اندازی و اجرا می‌شود یا اینکه کاربر با مشکلی ناشی از خرابی شبکه LAN در اینترنت مواجه است را ندارد. مشکلات عملکرد به میز راهنما/سرویس IT فراخوانی می شود.

قیمت‌های SaaS شفافیت کمتری دارند و فروشنده تکیه بر داده‌های عملکرد را کنترل می‌کند. تیم های فناوری اطلاعات باید از نزدیک پهنای باند بین کاربر و سرور را حفظ کنند. پهنای باند محدوده ای در یک باند فرکانس یا طول موج است. مقدار داده ای که می تواند در مدت زمان ثابتی منتقل شود.

پهنای باند دیجیتال بر حسب بیت در ثانیه (bps) بایت در ثانیه بیان می شود. عبارت دیگری که در آنالوگ توضیح داده شده است، سیکل در ثانیه یا هرتز (Hz) است. پهنای باند اندازه‌گیری فضا و سرعت است، یعنی یک درایو دیسک سریع می‌تواند توسط اتوبوسی با پهنای باند یا فضای کم (اتاق) مانع یا کند شود. دستگاه‌های ورودی/خروجی به‌ویژه تحت تأثیر پهنای باند کم قرار می‌گیرند، به‌عنوان مثال، یک پورت گرافیک شتاب‌دار (AGP) – تقاضای توان عملیاتی گرافیک‌های سه‌بعدی.

مطلب پیشنهادی  چگونه به یک تصویرگر معماری تبدیل شویم

برنامه برنامه ای از گروهی از برنامه ها است که برای کاربران نهایی طراحی شده است. دو طبقه بندی کلی نرم افزارها عبارتند از نرم افزار سیستمی و نرم افزار کاربردی. نرم‌افزار سیستم‌ها شامل برنامه‌نویسی سطح پایین است که در سطح پایه تعامل دارد، که شامل کامپایلرهای سیستم عامل و ابزارهای کمکی برای مدیریت منابع رایانه است. نرم افزار برنامه(ها) در بالای نرم افزار سیستم قرار می گیرد زیرا بدون سیستم عامل و ابزارهای سیستمی قادر به اجرا نیست – (رابط تعامل بین رایانه و کاربر است).

مدیریت منابع مشتری (CRM) در صدر فهرست (های) استفاده از SaaS قرار دارد. ردیابی متقاضیان منابع انسانی (HR) بیش از یک دهه است که از کار طاقت فرسا مرتب‌سازی دست به چشم رشد کرده است و آماده رشد بیشتر است زیرا SaaS ابزار ارزشمندی را در تلاش(های) منابع مردمی خود ثابت کرده است. ، برنامه(ها)، آزمایش، مزایا، و سایر پرسنل وظایف و عملکردهای اصلی را ثبت می کنند.

هوش تجاری (BI)، رابط(های) برنامه کاربردی (API) – Windows، Excel، Access، SQL، و غیره – مجموعه‌های روتین، پروتکل‌ها و ابزارهای مرتبط برای ساخت برنامه‌های نرم‌افزاری – با ارائه تمام بلوک‌های ساختمان، API آن را ایجاد می‌کند. توسعه یک برنامه کامپیوتری آسان تر است. برنامه نویسان تمام بلوک های سازنده را با هم قرار می دهند، بنابراین، یک رابط برنامه طراحی شده برای کاربران نهایی.

ارائه‌های SaaS در مقایسه با اکثر موارد معمولی که در پلتفرم‌های مختلف در محل یا در فضای ابری ارائه می‌شوند، محدود است. آقای Bidding می‌گوید: «مایکروسافت در حال جذب مشتریان به مبادلات مبتنی بر SaaS خود است. “SaaS در حال رشد است.”

اعضای سازمان فناوری اطلاعات باید مهارت‌های جدیدی را بیاموزند و استراتژی‌های جدیدی ایجاد کنند که به آنها اجازه می‌دهد زیرساخت‌های قدیمی را با پورتفولیوهای در حال رشد سریع SaaS یکپارچه کنند.

بنابراین دفعه بعد که از کیوسک(ها)، دستگاه های خودپرداز، Pay-Pal(ها)، اینترنت یا تلفن هوشمند استفاده می کنید، رویای نرم افزار و ارتباط آن با سبک زندگی و سبک زندگی خود را به خاطر بسپارید. /یا امرار معاش

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا روبات ها رویاهایی دارند؟

تا دفعه بعد…

پایان.

Source by Gregory V. Boulware

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *