hashoor

مقایسه نرم افزار ضبط اسناد

یکی از نقاط قوت مدیریت اسناد، ابزارهایی مانند ضبط اسناد و اسکن است. چه چیزی برای شرکت شما بهتر است، یک سیستم مدیریت اسناد کامل که شامل ضبط اسناد یا خرید جداگانه هر دو باشد؟

بسیاری از فروشندگان، مانند EMC Captiva یا IBM Datacap ابزاری را ارائه می دهند که می تواند با همان راه حل های فروشندگان برای مدیریت اسناد و ECM (به ترتیب Documentum و FileNet) یکپارچه شود. این شما را به هم پیوند می‌دهد و باعث می‌شود شرکت شما به نسخه‌های جدید این محصولات وابسته شود، به‌علاوه گاهی اوقات شما مجبور می‌شوید با یک شریک خاص، بدون گزینه‌های زیاد، کار کنید. در مورد قفل فروشنده صحبت کنید.

اینجاست که معماری جاوا، استانداردهای باز و منبع باز بهترین مزیت را برای شما به ارمغان می آورد مدیریت محتوای سازمانی رویکردی برای ضبط اسناد، و نه فقط برای در نظر گرفتن خود ضبط به عنوان یک ابزار غیر مرتبط (اینطور نیست!!). سایر ارائه دهندگان ابر، مانند Box.com یا Dropbox، هنوز این ویژگی ها را ارائه ندهید.. بنابراین بهتر است محصولات در محیط خالص ECM مطابق با نیازهای شما سفارشی شوند و در محل تحویل داده شوند.

مطلب پیشنهادی  جداول پیش نویس: اهمیت آنها در دنیای مدرن

تصمیم در مورد خرید یک نرم افزار مدیریت اسناد یا یک نرم افزار تصویربرداری اسناد باید بر اساس اصل کارایی انجام شود: کسب بیشترین سود با قیمت مناسب. این ممکن است مبهم به نظر برسد، اما این حقیقت سخت است، به عنوان یک مشتری باید تا آنجا که می توانید برای پنی خود تقاضا کنید. و بسیاری از فروشندگان نرم افزار حاضر به مصالحه، گوش دادن به نیازهای شما و ارائه پیشنهاد فروش متناسب با “شما” نیستند، نه در بازار ECM یا بسیاری از بخش های دیگر نرم افزار B2B و گران قیمت Enterprise.

در این مقایسه ما عواملی مانند یکپارچگی، قابلیت همکاری، کارایی، مقیاس‌پذیری، سهولت استفاده، قیمت و عملکرد رهبران ضبط اسناد مانند Athento، Kofax Capture، IBM Datacap، مجموعه AnyDoc، EMC Captiva، Ephesoft و Kodak را در نظر گرفته‌ایم. Capture Pro به شما کمک می کند تا تصمیم خود را در مورد ابزار انتخابی که باید در شرکت خود اجرا کنید، تعیین کنید.

مطلب پیشنهادی  تفاوت بین طراحی UX و UI

همه اینها ابزارهای عالی هستند، اما چیزی که باید بدانید این است که کدام یک با نیازهای شما سازگارتر است. و گاهی اوقات با یک خدمات مشاوره عالی (فقط در صورت نیاز، زیرا این خدمات بسیار گران هستند) به دست می آید.

همچنین به یاد داشته باشید که محصولات عالی تا آنجا پیش می روند، اما پروژه های بزرگ نیاز به مشاوره و آموزش عالی دارند تا همه در یک صفحه باشند. برای یک ECM یا نرم افزار اسکن و ضبط اسناد به تصویب رسید، آموزش موضوع اصلی در خطر است.

بنابراین، بدون بحث بیشتر، از مقایسه ضبط سند در اینجا لذت ببرید:

مطلب پیشنهادی  سوپ تورتلینی فلورانس با پروشوتو

مقایسه ثبت اسناد. همه آن را بخوانید و نتیجه گیری خود را استخراج کنید، ثبت اسناد ارزش تجزیه و تحلیل عمیق را دارد.

Source by Antonio D Nieves

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *