hashoor

معماران می توانند بهترین نقشه های خانه را طراحی کنند

طراح معماری حرفه ای است که از مهارت هنری خود برای طراحی نقشه های ساخت و ساز ساختمان استفاده می کند. یک طراح آموزش دیده باید بتواند هر پلانی را بدون توجه به اندازه یا پیچیدگی ساختمان طراحی کند.

الزامات آموزشی

قبل از اینکه یک معمار شوید، مدرک حرفه ای را از یک دانشگاه معتبر دریافت می کنید. اگر به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شده اید، باید یک برنامه پنج ساله لیسانس معماری را بگذرانید. این برنامه برای همه افرادی است که هرگز آموزش معماری قبلی ندیده اند.

اگر دارای مدرک پیش‌حرفه‌ای در رشته معماری یا یک حوزه مرتبط هستید، باید دوره ۲ ساله کارشناسی ارشد معماری را بگذرانید. اگر در رشته دیگری غیر از معماری مدرک دارید، می توانید پس از گذراندن دوره 3 یا 4 ساله کارشناسی ارشد معماری، طراح معماری شوید.

مطلب پیشنهادی  انتخاب نرم افزار کارت شناسایی مناسب برای کسب و کار شما

علاوه بر ادامه تحصیل، برای تبدیل شدن به یک معمار تمام عیار، باید حداقل 3 سال آموزش در محل کار داشته باشید. در طول سه سال شما به عنوان یک کارآموز عمل خواهید کرد که در آن در تحقیقات، تهیه اسناد معماری و ساخت مدل ها کمک خواهید کرد. برای دریافت گواهینامه باید در یک آزمون ثبت نام معمار شرکت کنید.

مسئولیت ها

مسئولیت شما انجام پروژه های مختلف مانند طراحی خانه های خصوصی، کارخانه ها، بزرگراه ها، ساختمان های اداری، تئاتر و هر ساختمان دیگری خواهد بود. به عنوان یک طراح، شما با تخیل خود محدود هستید.

وقتی پروژه ای به شما ارائه می شود، باید با مشتری بنشینید و نیازهای او را درک کنید. با استفاده از قلم و کاغذ خود باید ظاهر داخلی و خارجی یک سازه را ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که عملکردی، ایمن، در حد بودجه و ایده آل برای افرادی است که از آن استفاده خواهند کرد.

مطلب پیشنهادی  شرکت های معماری پلان های طبقه را طراحی می کنند

اگرچه از شما خواسته می‌شود که طرح‌ها و تصاویر دستی را انجام دهید، نقشه‌های طراحی و ساخت نهایی معمولاً با استفاده از نرم‌افزار CADD (نرم‌افزار طراحی و پیش‌نویس به کمک رایانه) تهیه می‌شوند.

محیط کار

شما به عنوان یک معمار در دفتری کار می کنید که بیشتر وقت خود را صرف تحقیق، طراحی (نقشه های خانه و مسکونی)، طراحی و صحبت با مشتریان می کنید. اگرچه بیشتر وقت خود را در دفتر می گذرانید، اما باید به طور منظم از سایتی که ساخت و ساز در آن در حال انجام است بازدید کنید تا مطمئن شوید که طبق برنامه انجام می شود.

مطلب پیشنهادی  7 تا از بزرگترین لوسترهای کریستالی جهان

نتیجه

این چیزی است که شما باید در مورد کار یک طراح معماری بدانید. اگر قصد ساخت خانه را دارید، باید به دنبال خدمات یک طراح باشید. برای نتایج ایده آل، باید مطمئن شوید که از خدمات معتبرترین طراح که می شناسید استفاده می کنید.

Source by Harish Manne Rao

The post معماران می توانند بهترین نقشه های خانه را طراحی کنند appeared first on هاشور دیزاین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *