hashoor

معماران برای طراحی بهترین نقشه های خانه حرفه ای هستند

آیا قصد دارید در آینده نزدیک خانه ای بسازید؟ باید اطمینان حاصل کنید که خدمات یک معمار حرفه ای را استخدام می کنید که نقشه ای را برای شما ایجاد می کند.

چگونه بهترین طرح را دریافت کنیم

برای اینکه بتوانید بهترین طرح را داشته باشید، باید مطمئن شوید که خدمات یک معمار حرفه ای را استخدام می کنید. برای اینکه معمار به نتایج عالی برسد، باید با او بنشینید و ایده های خود را به او بگویید.

چیزهایی که باید به او اطلاع دهید نیازهای زندگی شماست. در اینجا باید تعداد فرزندانی را که دارید یا می خواهید به دست آورید به او بگویید. همچنین باید به او نوع سبک زندگی را که می خواهید زندگی کنید، اطلاع دهید. به عنوان مثال، اگر در خانه خود از مهمانان پذیرایی خواهید کرد.

مطلب پیشنهادی  مقایسه مختصری از معماری یونان و روم

همچنین باید معمار را از حریم خصوصی خود مطلع کنید. اگر شخصی خصوصی هستید، باید از معمار بخواهید که طراحی خانه شما را به شکل L یا U طراحی کند. همچنین باید از معمار بخواهید که پنجره ها و درها را به گونه ای طراحی کند که حریم خصوصی مورد نظر شما را به شما بدهد.

نکته دیگری که باید توضیح دهید مبلمانی است که قصد دارید در خانه خود استفاده کنید. شما باید به معمار اطلاع دهید که از اندازه و نوع مبلمانی که می خواهید استفاده کنید. این به معمار اجازه می دهد تا خانه ای را طراحی کند که برای شما ایده آل باشد.

مطلب پیشنهادی  انجام گواهینامه AWS چقدر ارزش دارد؟

مساحت زمین شما نقش مهمی در طرح خانه شما دارد. بنابراین، شما باید توجه زیادی به آن داشته باشید. زمانی که با معمار خود صحبت می کنید، باید توضیح دهید که آیا می خواهید فضایی برای ایجاد فضای چمن داشته باشد یا می خواهید یک استخر، باغ یا منظره داشته باشید.

چقدر باید انتظار پرداخت داشته باشید؟

معماران مختلف هزینه های متفاوتی را دریافت می کنند. با این حال، باید خود را برای پرداخت حدود 6-8٪ به عنوان هزینه های معماری آماده کنید. برای یافتن ارزان ترین حرفه ای باید به تعدادی معمار مراجعه کنید و خدماتی را که آنها ارائه می دهند بیابید.

مطلب پیشنهادی  تجزیه و تحلیل یک مقاله انگلیسی برجسته “کار کنید” توسط جان راسکین

هنگامی که معمار مناسب را پیدا کردید، باید قراردادها و توافق نامه ها را امضا کنید. اینها به محافظت از شما در صورت بروز نقص ساختاری کمک می کنند. در صورت وجود مشکل، فقط باید از متخصص شکایت کنید و خسارت دریافت خواهید کرد.

نتیجه

اگر می خواهید نقشه خانه شما به صورت حرفه ای انجام شود، باید به یک معمار واجد شرایط اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهد. این امر مستلزم این است که در مورد معماری که استخدام می کنید مراقب باشید.

Source by Harish Manne Rao

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *