hashoor

لوکس قدیمی

لوکس وینتیج آرام، یک خانه ساحلی خیره کننده که با فضاهای نشیمن باز طراحی شده است تا همه احساس دسترسی و ارتباط داشته باشند. پنجره‌های لبه‌دار بزرگ با طاق‌های قدیمی هندی، مناظر تماشایی اقیانوس را به نمایش می‌گذارند. فضای داخلی آرام آرام برای سرگرمی یا صرفاً یک بعدازظهر تنبل خلوت برای خواندن کتاب مورد علاقه خود با موسیقی طبیعت عالی است.

محیطی دنج که با چوب‌های قدیمی و قطعات معماری که داستان‌های صاحبان گذشته خود را روایت می‌کنند گرد هم آورده است. درها و طاق های قدیمی هاولی دارای بافت های نرم و فرسوده و پتینه هایی هستند که ظرافت گرمی به دکور می دهند.

یک اتاق نشیمن و آشپزخانه باز با درهای انبار حکاکی شده کشویی بسیار وسیع که به پاسیو منتهی می شود. درهای انبار از پانل های هندی حکاکی شده بودا، کریشنا، گانشا در رنگ های ظریف ساخته شده اند، هنگامی که بسته می شوند قطعات هنری زیبایی هستند. وقتی باز می شود، درها تقریباً فضای نشیمن را دو برابر می کنند. انرژی‌های آرام‌بخش و آرام‌تر اتاق را پر می‌کنند.

مطلب پیشنهادی  نحوه برخورد با مشتری که مدام نظرش را تغییر می دهد

سرگرمی‌های معمولی در کنار آب با دوستان نزدیک، ایده اصلی دکوراسیون داخلی قدیمی است. اتاق نشیمن دارای یک ایوان طاق سه گانه است که منظره اقیانوس را به نمایش می گذارد، یک میز قهوه میخ آهنی درب قدیمی سفارشی که در آن خانواده کارت بازی می کنند و فیلم تماشا می کنند. درهای قدیمی اصلاح شده و سفید شده بر روی دیوار به عنوان شاهکارهای هنر معماری عمل می کنند که فضایی از دنیای قدیمی را ایجاد می کنند.

طبقه بالا دارای دو سوئیت اصلی است که هر کدام دارای بالکن و منظره باورنکردنی اقیانوس هستند. هر یک از پنج اتاق خواب از فرهنگ های مختلف الهام گرفته شده است، به طوری که هر مهمان احساس می کند که خلوتگاه شخصی خود را دارد.

مطلب پیشنهادی  در نظر گرفتن گزینه ها در صنعت مهندسی

چوب‌های بافت قدیمی که با رنگ‌ها و کنده‌کاری‌ها منفجر می‌شوند، از کریدنزای زیر تلویزیون در اتاق نشیمن تا «منجوش» در آشپزخانه. یک در قدیمی زیبا و سفید شده Haveli که به طور طبیعی با دمیدن شن و ماسه بافت شده است، تخت پادشاهی است که هنگام عبور از درگاه قوسی توجه شما را جلب می کند. نسیم ملایم پرده های ساری را خش خش می کند و عاشقانه یک راپسودی بوهمیایی را به ارمغان می آورد.

هنگام طراحی فضای لباس‌شویی، کابینت‌های لباس‌های سفید با الهام از هند، ظاهر قدیمی را تکمیل می‌کنند. از چوب های قدیمی احیا شده در همه جا استفاده می شود، از میز مطالعه گرفته تا قفسه های کتاب در کتابخانه. ساخته شده از چهارچوب درهای عتیقه، حتی شماره خانه را روی آنها حک شده است.

مطلب پیشنهادی  ArchiCAD VS Revit. از کدام نرم افزار BIM استفاده کنیم؟

یک آینه دیواری قاب درب عتیقه بزرگ در حمام بیانیه ای باشکوه می دهد. بوفه روستایی حکاکی شده سرسبز به روشویی دوتایی با سینک های مسی تبدیل شده است. از جنگل های گرم و حس های خاکی نرم چوب های احیا شده قدیمی لذت ببرید. چوب های پرورشی و زمینی انرژی های زیبایی به فضای نشیمن می دهند و خانه تبدیل به خانه می شود.

Source by Era Chandok

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *