hashoor

فروشندگان نرم افزار ERP

سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی، سیستم‌های اطلاعات مدیریتی هستند که شیوه‌های تجاری مرتبط با عملیات، تولید و جنبه‌های توزیع یک شرکت درگیر در تولید محصولات یا خدمات را یکپارچه و خودکار می‌کنند.

برخی از فروشندگان شناخته شده سیستم های ERP عبارتند از SAP AG، Oracle Applications، Microsoft Dynamics، SSA Global Technologies، QAD و Exact Software.

SAP AG که در سال 1972 تأسیس شد، بزرگترین شرکت نرم افزاری اروپایی است که دفتر مرکزی آن در والدورف آلمان قرار دارد. SAP مخفف سیستم ها، برنامه ها و محصولات در پردازش داده است. این بزرگترین ارائه دهنده نرم افزار راه حل ERP از نظر درآمد است. محصولات SAP بر روی سیستم های ERP تمرکز دارند. محصول اصلی آن SAP R/3 است. R مخفف پردازش بلادرنگ داده است و عدد 3 مربوط به معماری برنامه سه لایه پایگاه داده، سرور برنامه و مشتری است. بیش از 91500 نصب SAP در بیش از 28000 شرکت وجود دارد. بیش از 12 میلیون نفر در بیش از 120 کشور از محصولات SAP استفاده می کنند.

مطلب پیشنهادی  معماری بدون تماس: سنسورها و فناوری های جدید پس از COVID-19

شرکت اوراکل در سال 1977 تاسیس شد. این شرکت یکی از شرکت های بزرگی است که در توسعه سیستم های مدیریت پایگاه داده، ابزارهای توسعه پایگاه داده و نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی فعالیت دارد. Oracle E-Business Suite شامل نرم افزارهایی است که عملکردهای مالی، تولیدی و سیستم های مدیریت منابع انسانی را انجام می دهد. دسترسی کاربر به این امکانات از طریق یک رابط مرورگر از طریق اینترنت یا اینترانت شرکتی فراهم می شود.

QAD نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی را برای شش صنعت اصلی تولید می کند – خودرو، محصولات مصرفی، الکترونیک، غذا و نوشیدنی، محصولات صنعتی و علوم زندگی. محصول QAD، MFG/PRO یک نرم افزار ERP است که شامل چندین ماژول اختیاری است و محصولاتی مانند AIM Warehousing و Trade Management را اضافه می کند.

مطلب پیشنهادی  چه کسی پشت نقاشی های هنر انتزاعی شماست؟

Exact Software در سال 1984 تاسیس شد. این نرم افزار در توسعه نرم افزار برای تدارکات، مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری، تجارت الکترونیک و برنامه ریزی منابع سازمانی نقش دارد.

هر شرکتی به یک سیستم تراکنش اصلی نیاز دارد که اطلاعات مهم ترین فرآیندهای تجاری خود را ثبت کند. قبل از انتخاب فروشنده برای یک شرکت، برنامه ریزی بودجه بسیار مهم است زیرا ارتقاء نرم افزار ERP از قبل نصب شده بسیار دشوار است.

Source by Jennifer Bailey

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *