hashoor

طراحی متمایز – درها و مصنوعات معماری عتیقه

بازسازی خانه‌های تاریخی قدیمی، پتانسیل طراحی و معماری را برای افزودن شخصیت با درب‌های معماری احیا شده و جنگل‌های نجات‌یافته می‌دهد. کیفیت و طرز کار درهای سنتی و اصیل هاولی، دست ساز با چوب ساج در طرح‌های دنیای قدیم، سربرگ‌های حکاکی‌شده استادانه و پایانه‌ها، این درب‌های باشکوه زیبا از گذشته را می‌توان به طور کامل در فضای داخلی شهری ادغام کرد. نمای بیرونی یک لیفت صورت با ویژگی های معماری قدیمی تر می شود. چوب های متراکم واقعی، مواد آنتیک اصیل و دکوراسیون خانه قدیمی، میدان انرژی جدیدی را ایجاد می کند که برای جوان سازی یک ملک قدیمی لازم است و شخصیت می افزاید و خسته کننده را به خارق العاده تبدیل می کند.

با استفاده از درهای قدیمی هندی نجات یافته از عمارت های قدیمی و ستون های زیبای ساج حکاکی شده، طاق هایی در طراحی معماری، زیبایی شناسی سلطنتی قدیمی را به یک ملک شهری می آورد. معماران و طراحان داخلی دوست دارند با درهای قلعه و عناصر معماری که زمانی بخشی از طراحی دنیای قدیم بودند کار کنند. چه سبک پایانی شما خانه‌های مزرعه روستایی، بوهمی، مدرن اسپانیایی، صنعتی، معاصر یا بوهمیای قدیمی باشد، جذابیت خیره‌کننده عناصر عتیقه چیز جدیدی می‌دهد. زندگی و محیط برای بازسازی شما.

مطلب پیشنهادی  میراث یک معلم

طراحان و معماران، درک جذابیت عناصر منحصر به فرد و بی نظیر برای خریداران احتمالی، درب ها و مصنوعات معماری عتیقه، درک طراحی متمایز را افزایش می دهد. درهای انبار حک شده سفارشی و کابینت کمد درهای قدیمی ویژگی هایی هستند که به خانه شخصیت می بخشند.

در اینجا چند پیشنهاد برای شما وجود دارد:

شومینه چوبی با تزئینات حکاکی شده روستیک سفید شسته یا آبی پتینه به عنوان نقطه کانونی برای یک شومینه مدرن خیره کننده

کابینت درهای قدیمی حکاکی شده با رنگ های سبز روستایی و پتینه قرمز که در آشپزخانه به عنوان یک پارچه در کنار کابینت های مدرن استفاده می شود.

مطلب پیشنهادی  Hanu Software Solutions Faster.NET

از یک منجوش قدیمی یا بوفه هندی به عنوان جزیره آشپزخانه استفاده کنید، رویه گرانیتی بدهید و پشت آن را باز کنید تا برای نگهداری کاربردی تر شود.

پانل های چوبی کنده کاری شده را در نقش برجسته درخت زندگی اضافه کنید، به طراحی داخلی خود معنا می بخشد و انرژی خوبی به شما می بخشد.

بوفه بوفه درب قدیمی که به عنوان کابینت روشویی شیک با رویه مرمری و سینک های مسی استفاده می شود.

دیوار استودیو را با طاق سه گانه ایوان بپوشانید و نقاشی های رنگارنگ را در گوشه ها آویزان کنید.

از درب عتیقه Haveli در حیاط خود استفاده کنید و یک پناهگاه غیرمتعارف در کنار مجسمه های مرمر و گرانیت ایجاد کنید.

مطلب پیشنهادی  زنان – چگونه سقف شیشه ای را بشکنیم

ورودی را با ستون‌های ساج برجسته کنید که پایه‌های سنگی و کربل‌های حکاکی شده دارند و جزئیات پیچیده آن‌ها را منحصربه‌فرد و التقاطی کرده است.

یک آینه جاروخا با قاب عتیقه در یک اتاق پودری مدرن با سینک پایه.

نیمکت های قدیمی گاری گاو و تاب هندی به چشم انداز طراحی دنیای قدیم می افزایند.

ارزش افزوده در طراحی تاریخی و معماری به ملک تمایز می بخشد و آن را از سایرین متمایز می کند.

Source by Era Chandok

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *