hashoor

طراحی خانه سه بعدی برای همه

طراحی خانه سه بعدی روشی متفاوت برای معماران برای طراحی خانه است، این روش با روش معمولی طراحی دو بعدی فاصله چندانی ندارد، اما رقابتی تر است. طراحی خانه سه بعدی، درست مانند روش سنتی، شامل پلان های طبقه، ارتفاعات و چشم انداز پروژه می شود. تنها تفاوت این است که طراحی خانه سه بعدی به جای دو بعدی معمولی، دارای پلان های سه بعدی و ارتفاعات سه بعدی است.

طراحی خانه سه بعدی از دیدگاه یک معمار

برای معماران، ارائه برای مشتری با استفاده از طراحی خانه سه بعدی می تواند یک مزیت بزرگ باشد زیرا ارائه می تواند توجه مشتری را از همان ابتدا با ارائه های غنی از رنگ پلان طبقه و ارتفاعات به خود جلب کند.

مطلب پیشنهادی  Vastushastri Khushdeep Bansal – یک متخصص برجسته Vastu

طراحی خانه سه بعدی از دیدگاه مشتری

برای مشتریانی که هیچ پیشینه ای در زمینه معماری ندارند، تماشای ارائه یک معمار، به ویژه با نشان دادن نقاشی های دو بعدی خسته کننده توسط معمار و صحبت در مورد آن با اصطلاحات فنی که شما حتی کمی درک نمی کنید، می تواند یک کار خسته کننده باشد. اما وقتی یک معمار یک ارائه سه بعدی به شما ارائه می دهد، می توانید فوراً بفهمید که معمار چه چیزی را منتقل می کند. نیازی به رمزگشایی از اصطلاحات فنی و نقشه های پلان نیست، فقط باید به ارائه نگاه کنید و ایده ای از شکل پروژه خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی  چرا به مهندسی نرم افزار نیاز داریم؟

طراحی خانه سه بعدی و اجزای آن

ارائه برای مشتری شامل 2 مرحله فاز اولیه و فاز اصلی است. مرحله اولیه ارائه پلان ها و ارتفاعات است که در پست قبلی مورد بحث قرار گرفت. فاز اصلی شامل ارائه دیدگاه های داخلی و خارجی است.

· فضای داخلی سه بعدی

ارائه های داخلی سه بعدی شامل نماهایی از داخل خانه در قسمت های خاصی است. این برای مشتری است که ببیند و احساس کند خانه چگونه به نظر می رسد، و اگر فضاها مطابق با ترجیحات او کار می کنند، می تواند به عنوان پیوستی به پلان های طبقه نیز عمل کند، اگر مشتری نیاز به بررسی هایی در مورد چگونگی یک فضای خاص داشته باشد. خانه شبیه خواهد شد

مطلب پیشنهادی  فلسفه پست مدرن

· نمای بیرونی سه بعدی

ارائه های بیرونی سه بعدی شامل نماهایی از بیرون خانه به عنوان یک کل است، از جمله پس زمینه برای اعمال محیطی که خانه واقعی در آن ساخته می شود. همچنین می تواند به عنوان رسانه ای برای مشتریان باشد تا ببینند خانه چگونه به نظر می رسد و این فرصت را به مشتری می دهد تا قبل از شروع ساخت و ساز به معمار بگوید که آیا می خواهد برخی رنگ ها را تغییر دهد یا قسمتی از آن را تغییر دهد.

Source by Kyle Standing

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *