hashoor

طراحی خانه ساحلی خود را حول پلان طبقاتی طراحی کنید که کاربردهای مورد نیاز شما را فراهم کند

با هر سبک جداگانه از خانه های ساحلی، کاربرد متفاوتی وجود دارد، و بررسی گزینه های چیدمان قبل از طراحی ماجراجویی بعدی، کاملاً حیاتی است. همه طرح‌های خانه‌های ساحلی معمولاً طرح‌های خانه تعطیلات هستند که برای ساختن در ساحل، کنار دریاچه یا نوع دیگری از منظره آب طراحی شده‌اند، و در نتیجه، طرح‌های خانه‌های ساحلی اغلب با پنجره‌های بزرگی که رو به آب هستند و اتاق‌های زیادی به آن منطقه متصل هستند، ارائه می‌شوند. . با این حال، طراحی خانه ساحلی شما می تواند هر چیزی باشد که رویای آن را دارید، چه جلوی آب یا نه. این پلان های طبقه را کاوش کنید تا به شما کمک کند تا بفهمید کدام سبک رویاهای شما را برآورده می کند.

خانه های ساحلی A-Frame
این خانه‌ها به راحتی با سقف شیب‌دارشان که ظاهر «A» را تشکیل می‌دهد، تشخیص داده می‌شوند – از این رو نام آن‌ها به همین دلیل است. این پلان خانه در ابتدا به گونه‌ای طراحی شده بود که به جای اینکه در ماه‌های سردتر روی چهارچوب خانه قرار بگیرد، برف به زمین می‌بارد. با این حال، مطمئناً این یک خانه ساحلی است که می تواند خانه های گرمسیری را نیز تامین کند. خانه‌های ساحلی A-Frame معمولاً به گونه‌ای طراحی می‌شوند که سقف‌های بلند و پنجره‌های بلندی داشته باشند و معمولاً دارای فضای نشیمن کوچک‌تر مانند یک اتاق زیر شیروانی هستند. این پلان طبقه بسیار باز و در عین حال دنج است.

مطلب پیشنهادی  7 تا از بزرگترین لوسترهای کریستالی جهان

خانه های ساحلی ساحلی
به دلیل نزدیکی به خط ساحلی، خانه‌های ساحلی طوری طراحی شده‌اند که اجازه می‌دهند آب آزادانه در زیر آن جریان داشته باشد بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود، به همین دلیل است که طبقه اول معمولاً روی پایه‌های اسکله بلند می‌شود تا هرگونه افزایش جزر و مد را در خود جای دهد. با بالا رفتن سطح اول، همچنان می توانید داستان دومی را انتخاب کنید که فضا و نیازهای مورد نظر شما را برآورده کند. معمولاً خانه های ساحلی ساحلی با پنجره های بزرگ ساخته می شوند تا از مناظر خوش منظره لذت ببرید.

خانه های ساحلی کابین و کلبه
اگر می‌خواهید یک طراحی کمتر رسمی با پیوندی آرام‌تر و نزدیک‌تر برای خانه ساحلی خود داشته باشید، طراحی کابین یا کلبه ممکن است برای شما ایده‌آل باشد، زیرا معمولاً کوچک‌تر و در طبیعت نزدیک ساخته می‌شوند. اکنون، هنوز هم می‌توانید زمان زیادی را در کابین یا کلبه خود بگذرانید، اما جمع و جور بودن این طراحی خانه ساحلی معمولاً برای تعطیلات آخر هفته، سفرهای ماهیگیری و تعطیلات هفتگی خانوادگی استفاده می‌شود. کابین‌ها و خانه‌های کلبه‌ای می‌توانند در هر محیطی در طبیعت مناسب باشند و همچنین می‌توانند به گونه‌ای طراحی شوند که با وجود ساختار کوچک‌تر، تعداد زیادی از افراد با اتاق‌خواب‌های متعدد را در خود جای دهند.

مطلب پیشنهادی  شاخه های مهندسی برتر در هند

اینها محبوب ترین چیدمان های سبک برای خانه های ساحلی هستند، اما تمام خواسته های شما می تواند در پلان طبقه خاص شما برآورده شود. با این حال، مکان و کاربرد طراحی ساحل خود را که در این مقاله ذکر شده است در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که طرح شما با برنامه های شما مطابقت دارد.

Source by Roy Jane Miller

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *