hashoor

طراحی خانه رویایی یک زوج با استفاده از نرم افزار رندر سه بعدی

ازدواج یک شروع جدید است. شما و همسر دلبندتان قرار است خانواده و زندگی جدیدی را تشکیل دهید و این به بهترین وجه در خانه ای جدید نشان داده می شود، خانه ای که با افتخار می توانید آن را از عرق و تلاش خود بگویید. اگر می خواهید خانه شما کاملاً متفاوت با دیگران باشد، ممکن است بخواهید آن را خودتان طراحی کنید. خانه ای که شما و عزیزتان ایجاد کرده اید نماد محکمی از عشق و ارادت شما به یکدیگر خواهد بود. شما می توانید این کار را با کمک فناوری رندر سه بعدی انجام دهید.

نرم افزار نهایی گرافیک

رندر سه بعدی یک نرم افزار بسیار قدرتمند است. برخلاف فتوشاپ که به سادگی عکس را دستکاری می کند، رندر سه بعدی به شما این امکان را می دهد که از هر چیزی که ذهنتان می تواند تصور کند، یک تصویر دیجیتالی واقعی بسازید. همراه با مدل سازی سه بعدی، حتی می توانید تصویری واقعی از خانه ای که طراحی می کنید ایجاد کنید. البته، هنوز هم باید با یک معمار مشورت کنید تا ببینید آیا طراحی خانه شما ثابت است یا خیر، اما مطمئناً معمار تغییرات زیادی در آن ایجاد نخواهد کرد و در عین پایبندی به طرح طراحی شما، هر چه از دستش بر می‌آید برای قوی‌تر کردن پلان انجام می‌دهد.

مطلب پیشنهادی  6 دلیل که چرا زندگی در جوامع مسکن باید گزینه ترجیحی شما باشد

اگر نمی دانید چگونه از نرم افزار رندر سه بعدی استفاده کنید، همچنان می توانید خانه خود را طراحی کنید. فقط یک طرح از آن بسازید و آن را برای یک متخصص رندر سه بعدی ارسال کنید. این متخصصان طرح‌های دست‌کشیده، پلان‌های CAD، نقشه‌های کف و نقشه‌های دوبعدی را به عنوان مرجع می‌پذیرند. سپس آنها می توانند ایده های شما را تفسیر کنند و یک تصویر رندر شده به شما ارائه دهند.

از کجا ایده های خود را دریافت کنید

قبل از رندر، ایده های طراحی خود را برای خانه و هر قسمت از آن مانند آشپزخانه، اتاق نشیمن، حمام و اتاق خواب جمع آوری کنید. وب سایت های محبوب مانند حوض و خانه زیبا می تواند منبع عالی الهام بخش طراحی باشد. حتی می توانید خرید مبلمان خود را شروع کنید. فقط کافی است به وب سایت فروشگاه مبل مراجعه کنید و عکس اقلامی را که می خواهید برای خانه خود خریداری کنید کپی کنید. به این ترتیب، شما و طراح استخدام شده تان می توانید ببینید که آیا اینها کاملاً در خانه شما قرار می گیرند یا خیر.

مطلب پیشنهادی  کتاب های عکاسی – از گرفتن بهترین تصاویر لذت ببرید

حرفه ای هایی که می توانید با آنها کار کنید

بهتر از این، می توانید معماران و طراحان داخلی را بیابید که می توانند به شما این امکان را بدهند که کارهای خود را به صورت سه بعدی ببینید. آنها را برای طراحی خانه خود استخدام کنید تا بتوانید از ابتدای فرآیند طراحی با معمار همکاری کنید. این تضمین می کند که ایده های شما توسط معمار، طراحان داخلی و تمام پیمانکارانی که با آنها کار خواهید کرد تا خانه رویایی خود را به واقعیت تبدیل کنید، درک می شود.

Source by Michelle Lamoste

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *