hashoor

طراحی خانه به سبک ویکتوریایی و نمای بیرونی قابل توجه آن

همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید، اصطلاح “معماری ویکتوریایی” از دوران سلطنت ملکه ویکتوریا در بریتانیا از اواسط سال 1837 تا اوایل سال 1901 می آید. در آن زمان بریتانیایی ها سبک های معماری را به نام پادشاهی که در این کشور حاکم بود نام گذاری می کردند. عادت زنانه. بنابراین این گرایش در معماری از بریتانیا سرچشمه می گیرد اما در کشورهای دیگر و حتی قاره های دیگر گسترش یافته است. در گذشته خانواده سلطنتی علاقه زیادی به هنر و تأثیرات متفاوت از فرهنگ های ناآشنا و در نتیجه جالب داشتند. به همین دلیل است که این سبک خاص عناصری از خاورمیانه و آسیا را ترکیب می کند. اعتقاد بر این است که سبک ویکتوریایی در کشورهای دیگر توسط معماران انگلیسی منتقل شده است که به چهار نقطه اصلی جهان مهاجرت کرده اند و دانش خود را از آنچه در خانه در حال تغییر است به مقصد جدیدی که به آن می روند منتقل کرده اند. به همین دلیل است که خانه‌های ویکتوریایی را می‌توان در استرالیا، کانادا، ایالات متحده آمریکا، نیوزلند و غیره دید. در آن زمان، صنعت ارتباطات و حمل‌ونقل به حدی توسعه یافته بود که اطلاعات می‌توانست سریع‌تر سفر کند تا اخباری برای آنچه مد روز در جهان است. سایر مکان های دور

مطلب پیشنهادی  شغل در علوم کامپیوتر با امنیت سایبری و پزشکی قانونی

دوره ویکتوریا با انقلاب صنعتی به معنای توسعه فناوری همپوشانی دارد. این مطمئناً به عناصر پیچیده‌تر طراحی خانه در آن زمان کمک کرد. ویژگی های بسیار معمولی از خانه ای که بر اساس این سبک ساخته شده است وجود دارد که به شدت متمایز است. اولین چیزی که ممکن است در هنگام دیدن چنین خانه ای توجه شما را جلب کند، نوعی قسمت برج مانند سقف است که اغلب وجود دارد. قسمت دیگری از سقف شیب دار است و به صورت قسمت های مختلف و نه به صورت کلی ساخته شده است، بنابراین شکل منظمی ندارد. معمولاً شیروانی رو به جلوی خانه است نه طرفین آن. اما از آنجایی که سقف به قسمت‌های زیادی تقسیم می‌شود، ممکن است برخی از شیروانی‌ها به طرفین چرخانده شوند. دیوارها در نظر گرفته شده اند که جلوه ای صاف نداشته باشند، بنابراین از زونا بافتی ساخته شده اند. احتمالاً عدم تقارن در طول دوره مورد احترام بوده است زیرا کل خانه با چنین ایده ای در ذهن ساخته شده است. با شروع از جلو، ایوان ممکن است در امتداد یک طرف خانه گسترش یابد و روی نرده دارای تزئینات دقیق باشد. خوابگاه ها نیز بسیار معمولی هستند. پنجره های خلیجی که به سمت بیرون از سطح اصلی ساختمان قرار دارند نیز بسیار رایج هستند. این گونه خانه ها معمولاً از چوب ساخته می شوند و دارای دو فروشگاه هستند. نمای بیرونی یک خانه ویکتوریایی همانطور که در بالا توضیح داده شد به راحتی قابل تشخیص است.

مطلب پیشنهادی  باغ های آبی با طراحی دیجیتال: دلارهای بزرگ! چشمگیر

باور کنید یا نه، طراحی خانه به سبک ویکتوریایی هنوز برای بسیاری جالب و جذاب است. خانه هایی وجود دارند که به گونه ای ساخته شده اند که با چند لمس مدرن اینجا و آنجا به نظر می رسند. آنها در واقع نوعی ظاهر رمانتیک دارند و می توانند به افتخار هر محله ای تبدیل شوند. امروزه وجود آنها روح گذشته را حفظ کرده و ملک را منحصر به فرد و قابل توجه کرده است. از بیرون ممکن است به نظر بیرون آمده از یک کتاب تاریخی باشد، اما از داخل می توان آنها را مطابق با گرایش معاصر تزئین کرد، اگر شما آن را ترجیح می دهید. اگر می خواهید صاحب افتخار چنین خانه ای باشید، باید بدانید که می توانید فضای داخلی را تغییر دهید و آن را مطابق با نیازها و ترجیحات خاص خود انتخاب کنید. برای مثال می توان یک اتاق را به کمد دیواری تبدیل کرد. آشپزخانه ممکن است به گونه ای تغییر کند که وسایل امروزی بتوانند در آن جا شوند. همچنین می توان یک گاراژ بدون تفاوت با بقیه خانه اضافه کرد.

مطلب پیشنهادی  بحران مالی در جامائیکا – ارز خارجی کمیاب

تقابل مدرن و قدیم در واقع نباید یک برخورد باشد، بلکه باید یکپارچگی و ترکیب باشد تا هر دو نشان داده شوند و هیچکدام فراموش نشوند.

Source by Totom S

مقاله اصلی
قیمت پکیج شوفاژ دیواری بوتان parma 26RSi
کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0350

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *