hashoor

سیستم نقطه فروش خود را حفظ کنید

سخت افزار کامپیوتر تبدیل به Plug and Play شده است

هنگامی که سیستم کامپیوتری نقطه فروش خود را خریداری کردید، یکی از دلایل آن احتمالاً این بود که یک سیستم معماری باز بود. این بدان معناست که سخت افزار استاندارد با نرم افزار ویژه ای بود که برای تجارت شما طراحی شده بود. در حالی که نرم افزار ممکن است تخصصی باشد، سخت افزار احتمالا استاندارد بوده و راحت تر از آنچه تصور می کنید، می توان جایگزین آن را پیدا کرد.

اصطلاح “plug and play” ممکن است به نوعی از اجزای ویدیویی یا صوتی اشاره داشته باشد، اما همچنین توضیح می‌دهد که سخت‌افزار رایانه در هنگام خرابی یا فرسودگی چقدر آسان است که جایگزین شود. شما به سادگی به شماره مدل دستگاه خراب یا معیوب نگاه کنید و مشابه آن را برای تعویض آن خریداری کنید. در بیشتر موارد به هیچ نرم افزاری نیاز نیست، زیرا درایورهای نرم افزار از قبل در سیستم عامل رایانه شما بارگذاری شده اند. کابل ها را به سخت افزار جایگزین وصل کنید دقیقاً همانطور که روی سخت افزار شکسته بود و دوباره به کار خود بازگشته اید.

مطلب پیشنهادی  نمای کلی رندر معماری سه بعدی

به جای تکنسین به خودتان پرداخت کنید

فرض کنید باید یک چاپگر را در سیستم خود جایگزین کنید. شما انتخاب هایی دارید که ممکن است متوجه آنها نباشید.

می توانید با شرکتی که سیستم شما را نصب کرده است تماس بگیرید. آنها احتمالاً ابتدا پیشنهاد تعمیر چاپگر را خواهند داد. پس از همه، آنها در کسب و کار برای حفظ سیستم شما هستند. اگر این گزینه را انتخاب کنید احتمالاً علاوه بر خرید قطعات برای تعمیر، هزینه خدمات نیز وجود دارد. فروشنده بابت کارمزد پول در می آورد و شما لیست قیمت کامل قطعات را پرداخت می کنید. در نهایت شما یک چاپگر تعمیر شده با احتمالاً 30 روز گارانتی خواهید داشت. به دنبال صورتحساب 200 دلاری یا بیشتر باشید.

می توانید با شرکتی که سیستم شما را نصب کرده است تماس بگیرید و آنها ممکن است پیشنهاد دهند که در صورت خرید چاپگر جایگزین از آنها، هزینه تعمیر را افزایش دهند. این چاپگر برای یک چاپگر حرارتی استاندارد حدود 495 دلار قیمت دارد. امیدوارم با هزینه نصب ضربه نخورید. اگر به دنبال یک صورتحساب اضافی 95 تا 125 دلاری برای کل قبض برای جایگزینی چاپگر 580 تا 615 دلاری هستید. آخ! اگر فروشنده چاپگر را در انبار دارد، احتمالاً روز کاری بعد چاپگر جدید خود را خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی  بندهای نسبی (3) – ضمایر نسبی دیگر

یا می توانید به خودتان پرداخت کنید. چاپگرهای جایگزین مانند آنچه که در مثال بالا استفاده کردم را می توان هر روز با قیمت 295 دلار در اینترنت پیدا کرد. هزینه ارسال بسته به سایت از 0 تا 25 دلار متغیر است. اگر فقط باید یک شبه آن را داشته باشید، باید هزینه آن را بپردازید. هزینه های یک شبه می تواند حدود 50 دلار برای این چاپگر باشد. بنابراین، در بدترین حالت، شما باید 349 دلار بپردازید تا یک چاپگر جدید یک شبه تحویل داده شود. چاپگر خراب را از برق جدا می کنید و چاپگر جدید را وصل می کنید و دوباره به کار خود باز می گردید. همان پرینتری را دریافت کردید که فروشنده قرار بود به شما بفروشد و خودتان آن را به برق وصل کردید. شما به تازگی حداقل 149 دلار صرفه جویی کرده اید و اکنون همان چاپگر را با ضمانت کامل سازنده دارید. در بیشتر موارد، این گارانتی 3 ساله است.

مطلب پیشنهادی  خنک کننده آب دریا هزینه های انرژی مرکز داده را کاهش می دهد

“آسان” فکر کنید زیرا همینطور است

اکثر تماس های خدماتی برای سیستم های فروش در حال حاضر از طریق تلفن انجام می شود. پشتیبانی در محل به سرعت در حال تبدیل شدن به چیزی از گذشته است. شرکت‌های بیشتری به سمت «تبادل داغ» و جایگزینی سخت‌افزار می‌روند و از شما انتظار دارند آن را نصب کنید. سطح فروش آنها این است که آسان است و باعث صرفه جویی در تماس خدمات شما می شود.

حرف من ساده است. اگر می خواهند سخت افزار جایگزین را برای شما بفرستند و از شما انتظار دارند که آن را به برق وصل کنید، این کار باید نسبتاً آسان باشد. من به شما پیشنهاد می کنم که اکنون در مورد اینکه سخت افزار جایگزین را از کجا تهیه می کنید هوشمندانه عمل کنید و بیش از آنچه که باید پرداخت نکنید.

برای تعویض لامپ به برقکار پول ندهید و برای تعویض چاپگر به تکنسین پول ندهید.

Source by Nathan Lewis

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *