hashoor

ساختار و اصل کار پان میکسر

دنیای معماری و ساخت و ساز ما به دلیل فناوری های مدرن و ماشین آلات پیشرفته به سرعت در حال تغییر است. شهرنشینی ما را به ساختمان های مرتفع برای ادارات و نیازهای خانه سوق می دهد. در این زمینه ساخت و ساز عنصر مهمی است و برای زیرساخت قوی نیازمند عناصر اولیه مانند سیمان، بتن و ماشین آلات هستیم. بتن کن به طور سنتی با روش های تغذیه دستی تهیه می شود. با این حال، اشکال عمده روش این است که زمان بر است. به عنوان جایگزین روش، سازندگان به همزن های تابه ای متکی هستند. میکسرهای تابه ای برای ساخت دسته های مخلوط بتن استفاده می شود. مزیت اصلی تهیه مخلوط با ماشین آلات قوام مخلوط و کارایی آن است.

مطلب پیشنهادی  پتانسیل های استفاده نشده شبکه های اجتماعی

میکسرهای تابه اساساً از قاب، پوشش همزن، پدال پیگیری، سیلندر، مکانیزم لغزنده بالابر، قطعه الکتریکی و غیره تشکیل شده است. اندازه مخزن و سرعت میکسر به محصولی که بر اساس نیاز سایت انتخاب می کنید بستگی دارد. . این دستگاه در اشکال، اندازه ها و کارکردهای اصلی مختلف ارائه می شود. میکسرهای بزرگ برای سایت های ساختمانی بزرگ که قدرت اختلاط قوی و مخزن بزرگ برای دسته های پیوسته دارند مناسب هستند. میکسرهای قابل حمل برای تولید دسته های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند به راحتی از مکانی به مکان دیگر حمل شوند. شما می توانید به طور موثر کیفیت و سرعت اختلاط را با محصولات با کیفیت بالا بهبود بخشید.

مطلب پیشنهادی  بحران مالی در جامائیکا – ارز خارجی کمیاب

انواع مختلفی از مخلوط ها در بازار موجود است که شامل میکسر شفت عمودی، میکسر دو شفت، میکسر درام، میکسر قابل حمل و غیره می شود. فرآیند تهیه مخلوط بتن یک فرآیند سه مرحله ای است که شامل بارگذاری، اختلاط و تخلیه محتوا می باشد.

بارگذاری: برای قوام بهتر مخلوط باید محصول مورد نیاز را به مقدار مناسب بارگیری کنید. شما باید تمام مواد تشکیل دهنده مانند سیمان، ماسه، شن، بتن و غیره را با مقدار کافی آب برای مخلوط یکدست پر کنید.

مخلوط کردن: طبق نیاز سایت، احتمالاً نیاز دارید که انواع مختلفی از میکسرهای ثابت در این فرآیند به کار گرفته شوند که کارایی و ظرفیت اختلاط متفاوتی دارند. با استفاده از انرژی و نیروهای اختلاط، دستگاه برای به دست آوردن مخلوطی ثابت از بتن استفاده می شود.

مطلب پیشنهادی  مشهورترین نقاشی او (رومیان در انحطاط امپراتوری) – توماس کوتور

تخلیه: مخلوط آماده شده در حرکت به عقب از دستگاه تخلیه می شود. شما می توانید محصول نهایی یعنی مخلوط را به راحتی دریافت کنید. برای بیرون آوردن مخلوط نیازی به تلاش زیادی ندارید.

Source by Synderela Thomas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *