hashoor

رایانش ابری – چگونه می تواند در پول و زمان شرکت شما صرفه جویی کند

رایانش ابری می‌تواند در هزینه‌های شرکت شما صرفه‌جویی کند و در عین حال زمان فناوری اطلاعات شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

«رایانش ابری» اخیراً یکی از کلمات کلیدی صنعت فناوری بوده است. پس چیست و چگونه می تواند تاثیر مثبتی بر کسب و کار شما داشته باشد؟

در ساده ترین شکل خود، میزبانی نرم افزار و داده های رایج برای شرکت شما در سرورهای خارج از سایت است. نرم افزار و داده های شما معمولاً از طریق یک مرورگر وب “در صورت تقاضا” در دسترس هستند.

مزایا گسترده و فوری هستند. در اینجا فقط چند روش وجود دارد که رایانش ابری می تواند تأثیر زیادی بر تجارت شما داشته باشد:

o کاهش هزینه: برای آنچه نیاز دارید، در زمانی که به آن نیاز دارید، پرداخت کنید. برای خدماتی که امروز نیاز دارید بپردازید — نه آنچه شرکت شما ممکن است پنج سال بعد به آن نیاز داشته باشد. همانطور که نیازهای فناوری شرکت شما افزایش می یابد، این اطمینان را داشته باشید که می توانید فوراً مقیاس کنید – بنابراین به جای اینکه مجبور باشید هر چند سال یک بار سرورهای جدید بخرید، به سادگی برای مقدار فضا و قدرت پردازشی که امروز نیاز دارید پرداخت کنید.

مطلب پیشنهادی  طراحی خانه ساحلی خود را حول پلان طبقاتی طراحی کنید که کاربردهای مورد نیاز شما را فراهم کند

o انعطاف پذیری: انعطاف پذیری را بر خلاف هر چیزی که شرکت ها قبلا دیده اند، تجربه کنید. به عنوان مثال، نرم افزار را در نظر بگیرید. قبلاً، هر رایانه ای در دفتر نیاز به یک کپی از یک نرم افزار خاص داشت. وقتی نوبت به ارتقای آن نرم افزار رسید، یک متخصص فناوری اطلاعات باید از رایانه ای به رایانه دیگر برای ایجاد تغییرات برود. همه نرم افزارها در یک مکان مرکزی ذخیره می شوند و در صورت تقاضا در دسترس هستند. این بدان معناست که به روز رسانی های نرم افزار فوری و متمرکز هستند. به روز نگه داشتن نرم افزار شما به جای چند روز فقط به چند دقیقه نیاز دارد!

مطلب پیشنهادی  همکاری در صنعت انیمیشن نیجریه

o افزایش کیفیت خدمات: هنگامی که یک سرور در محل دارید، اگر مشکلی پیش بیاید، ممکن است ساعت ها – اگر نه چند روز – از کار بیفتید. فقط به آرامشی فکر کنید که می توانید با پشتیبان گیری بر روی پشتیبان گیری داشته باشید، بنابراین با تکیه بر معماری قدرتمند، مشکلات پیش بینی نشده به سرعت حل می شود.

o کاهش نیاز به پشتیبانی IT در محل: وقتی همه نرم‌افزارها و داده‌های شما در یک مکان، خارج از سایت میزبانی می‌شوند، دیگر نیازی به پشتیبانی تمام وقت فناوری اطلاعات به‌طور خاص برای شرکت شما نیست. در عوض، شما هزینه بسیار کمتری را برای منابع IT مشترک ارائه‌دهنده رایانش ابری خود پرداخت می‌کنید.

مطلب پیشنهادی  تاریخچه مختصری از پیش نویس جداول

o تحرک فوق العاده: با دسترسی به نرم افزار در صورت تقاضا، کارمندان شما می توانند از هر رایانه ای به نرم افزار و فایل های خود دسترسی داشته باشند.

Source by Alex M Martin

مقاله اصلیthis is test
انواع رادیاتور)کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0350)
رادیاتور پره ای)
خرید کولر آبی بالازن آبسال مدل AC 58)
پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا
راهنمای خرید پکیج شوفاژ زمینی ایران رادیاتور مدل Z60FF

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *