hashoor

رایانش ابری و دستور تهیه کلان داده راز موفقیت شماست

انقلاب کلان داده و محاسبات ابری در حالت همگرایی قرار دارند و شرکت‌ها در حال تغییر روشی هستند که در زمینه انجام تجارت فکر می‌کنند تا داده‌هایی را ترکیب کنند که فرآیند تصمیم‌گیری آنها را هدایت کند.

مدل‌های کسب‌وکار به‌طور مستمر تکامل می‌یابند و در حال حاضر یک انتقال در سراسر سیستم مبتنی بر معماری داده‌محور را هدف قرار می‌دهند. این معماری به داده ها اجازه می دهد تا دارایی اصلی آنها باشد، همراه با برنامه های کاربردی درخواستی. معماری داده محور امکان یک مدل مشترک با پیچیدگی بسیار کمتر را فراهم می کند.

داده ها ماهیت دائمی خواهند داشت و حتی پس از اینکه برنامه دیگر به معماری کلی متصل نیست، باقی خواهند ماند. به طور خلاصه، معماری تضمین می کند که همه فرآیندها از یک معماری مرکزی برای حمایت از تفکر داده محور سازمان خارج می شوند.

مطلب پیشنهادی  برنامه های آموزش حرفه ای برای توسعه مهارت

Cloud به طور موثر از داده های تجاری در حال توسعه شما پشتیبانی می کند

تا زمانی که سازمان‌ها به معماری داده‌ای که دارای سختی و پیچیدگی ذاتی است وابستگی خود را ادامه می‌دهند، از آنها خواسته می‌شود که داده‌های خود را بر اساس پیش فرض حفظ کنند. در واقع، استراتژی مدیریت داده آنها منجر به چندین اشکال آشکار خواهد شد.

کسب‌وکارها برای دستیابی به اطلاعات مناسبی که توانایی منتهی به بینش‌های عملی و نتایج قابل اندازه‌گیری برای موفقیت سازمانی در یک بازار رقابتی را دارند، مشکل خواهند داشت.

به منظور کاهش نگرانی‌های مربوط به مواجهه با معماری داده‌ای با زمان و منابع فشرده که مطابق با نیازهای متغیر کسب‌وکار به گسترش و تکامل خود ادامه می‌دهد، سازمان‌ها در حین انتقال عملیات خود به فضای ابری احساس امنیت می‌کنند.

مطلب پیشنهادی  بارسلون – دیگ ذوب فرهنگ، غذا و معماری

مزیت اصلی ابر در استفاده از منابع بسیار کارآمد و توانایی جابجایی انبار داده خود به فضایی سازگار با محیط زیست است که بعداً می توان به شکل تجزیه و تحلیل به عنوان یک سرویس به آن دسترسی داشت.

سازمان شما می تواند بسته به نیازهای کلان داده و اهداف نظارتی خود، انتخاب کند که بر زیرساخت ابر عمومی، خصوصی یا ترکیبی تکیه کند.

آینده ابر و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ

از آنجایی که سازمان‌های بیشتری قابلیت ابر را انتخاب می‌کنند، رویکردهای امنیتی و یکپارچه‌سازی داده‌های دومی با اختلال مواجه می‌شوند. این بخشی از یک چرخه معمولی تکامل فناوری ابر را تشکیل می‌دهد و بسته به فضای ابری، اهرمی را برای هر کسب‌وکاری ایجاد می‌کند.

مطلب پیشنهادی  گفتگوی بیهوده – یک رمان زیبا

کلان داده و فضای ابری تعادل مناسبی را ایجاد می‌کنند تا ارائه‌دهندگان ابر و کسب‌وکارها بتوانند سهم خود را از مزیت رقابتی و ارزش پولی، که محور موفقیت کسب‌وکار است، به دست آورند.

در آینده، ارائه دهندگان ابری بسیار سود خواهند برد زیرا کسب و کارهای بیشتری که در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ فعالیت می کنند، عملیات خود را به سرورهای ابری منتقل می کنند. در این معامله، شرکت‌ها به پشتیبانی زیرساختی بدون دردسر و کم‌هزینه پی خواهند برد تا با استراتژی کلان داده‌ای که برای موفقیت آنها مهم است به پیشرفت خود ادامه دهند.

Source by Safia Fatima Mohiuddin

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *