hashoor

راه های تشکر از منابع ارجاع

همه پزشکان شیوه های خود را بر اساس ارجاعات بنا می کنند، خواه شفاهی از بیماران باشد یا از جامعه پزشکی. خوب است که این منابع را در طول سال به خاطر همه ارجاعاتشان و کمک به ادامه فعالیتشان در نظر بگیریم. اما توجهی که با یک هدیه مناسب نشان می دهید می تواند شما را از همه پزشکان متمایز کند.

یک یا دو بار در طول سال، خوب است که برای همه پزشکان یا منابع ارجاعی خود یک هدیه خوب بفرستید تا نشان دهید که چقدر برای آنها و کمک آنها ارزش قائل هستید. برخی از پزشکان گل، کارت، شراب یا غذا می فرستند. برخی یک سبد هدیه خوب با شراب و پنیر ارسال کرده اند، برخی شکلات های لذیذ فرستاده اند. همه اینها خوب هستند و کارکنان نیز از آنها لذت می برند. اما آنها خیلی عادی شده اند. چه برسد به اینکه چیزی را برایشان بفرستید که در دفاترشان مفید باشد. یکی از پزشکان کتاب ها یا مقالاتی را فرستاد که می توانست مفید باشد. برخی از پزشکان به کتاب های خاصی که مربوط به تخصص آنها است یا اشتراک هدیه در خبرنامه مدیریت عمل سوگند یاد می کنند، شاید یکی از آنها را به عنوان هدیه تشکر برای همکار ارسال کنند.

مطلب پیشنهادی  تفاوت بین طراحی UX و UI

احتمالاً یک کتاب میز قهوه که بتوان آن را در اتاق انتظار قرار داد. موضوعاتی مانند هنر، معماری، سفر، هوانوردی یا طبیعت. حتی می‌توانید کتاب را با نام او در جلو حک کنید و داخل آن را با یک کتیبه زیبا امضا کنید و از آنها برای کمک به حفظ سلامتی بیماران تشکر کنید.

از کارکنان دفتر خود بخواهید فهرستی از منابع ارجاع را گردآوری کنند و یک پایگاه داده راه اندازی کنند تا بتوانید آن را به روز کنید و آن را حفظ کنید تا در طول سال در تماس باشید. همچنین از بیمارانی که بیماران را ارجاع داده اند غافل نشوید. معمولاً این در فرم ثبت نام بیمار که در زمان ملاقات بیمار پر می شود نشان داده می شود. یک کارت ساده یا حتی یک تماس تلفنی کافی است. این می تواند یک مزیت باشد زیرا آنها ممکن است فقط یک یا دو بار وارد شده باشند و به آنها کمک می کند تا در مورد تمرین و خدمات شما یادآوری شوند.

مطلب پیشنهادی  5 نقش ضروری معماران در طول ساخت و ساز

ارسال نامه یا کارت به پزشکانی که به هر دلیلی اخیراً به شما مراجعه نکرده اند، راه خوبی برای تشکر از آنها و همچنین راه اندازی یک رابطه جدید برای ارجاعات بعدی است. اگر پزشک جدیدی به گروهی پیوسته است یا مطب جدیدی راه اندازی کرده است، بهتر است تماس بگیرید و خودتان را معرفی کنید یا کارت خوشامدگویی به آنها را به همراه کارت ویزیت خود برای جامعه پزشکی ارسال کنید و در ازای آن کارت های او را بخواهید.

بله، این کار کمی زمان می برد و هزینه کمی دارد، اما در نهایت ارزش این را دارد که به دیگران نشان دهید که از تمام کارهایی که برای موفقیت تمرین شما انجام داده اند قدردانی می کنید.

مطلب پیشنهادی  اهمیت نرم افزار CAD در پیش نویس و طراحی

Source by Marina Hall

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *