hashoor

در اضافه شدن داستان دوم چه چیزی باید انتظار داشت؟

به عنوان صاحب خانه، ما اغلب به دنبال راه هایی برای بهبود فضای زندگی خود هستیم تا فضای بیشتری برای انجام کارها یا شاید سرگرمی وجود داشته باشد. ما اغلب می‌توانیم با افزودن یک یا دو اتاق جدید به سمت بیرون حرکت کنیم، اما بسته به اندازه فضای شما، این می‌تواند یک چالش باشد. با این حال، یک جایگزین وجود دارد – می توانید داستان دوم را انتخاب کنید.

وقتی نوبت به اضافه کردن طبقه بالا به خانه می رسد، چیزهای مختلفی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. از این گذشته، نه هر خانه ای برای اضافه کردن طبقه دوم مناسب است و نه هر خانه جدید تغییر آسانی دارد. در نتیجه، چندین جنبه وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. این عناصر عبارتند از:

مطلب پیشنهادی  وظایف میلگرد دیتیل و نقشه های قرار دادن جزئیات میلگرد

· مطمئن باشید که مجاز است. از HOA گرفته تا قوانین و مقررات شهری، اغلب پارامترهایی وجود دارد که باید در ساختن یک طبقه دوم به آنها پایبند باشید. مواردی مانند نسبت مساحت طبقات، پوشش زمین و سایر عناصری که باید قبل از درگیر شدن بیش از حد در برنامه ریزی و بخش رویایی ساخت، رعایت شوند.

· با یک معمار صحبت کنید تا مشخص کنید که گزینه های شما برای افزودن طبقه بالا چیست. آنها می توانند طرح هایی را پیش نویسی کنند که به شما گزینه هایی برای بهترین استفاده از فضای موجود می دهد.

از کسی بخواهید شالوده و سازه را بررسی کند. گاهی اوقات، فونداسیون خانه طوری طراحی می شود که وزن خاصی را تحمل کند. در نتیجه، افزودن یک داستان جدید به خانه برای پایداری سازه مضر خواهد بود. یک بازرس یا مهندس می تواند منطقه را بررسی کند و به شما اطلاع دهد که سازه چقدر وزن اضافی را تحمل می کند.

مطلب پیشنهادی  سوپ تورتلینی فلورانس با پروشوتو

· داشتن مکانی برای اقامت در طول ساختمان را در نظر بگیرید. بسته به محدوده پروژه، ممکن است لازم باشد در طول فرآیند ساخت و ساز به محل زندگی خود فکر کنید.

· حتما با یک پیمانکار معتبر کار کنید و سپس متوجه شوید که چه کسی مسئول اخذ ساختمان است.

· قبل از شروع کار برای تمیز کردن اتاق زیر شیروانی وقت بگذارید. منتظر روز شروع نباشید تا همه چیز را به حرکت درآورید. به زمان قبل از کار به عنوان بهترین زمان برای تقسیم و تسخیر نگاه کنید تا زمانی که ساخت به پایان رسید بتوانید واقعاً از فضا تا حد امکان استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی  علم داده: راز پیشرفت

اضافه کردن یک طبقه دوم به خانه شما یک راه عالی برای آسان کردن سازمان، داشتن فضای بیشتری برای زندگی یا سرگرمی و افزودن ارزش ملک به خانه شما است. امروز با یک سازنده محلی صحبت کنید.

Source by Janet Slagell

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *