hashoor

خالکوبی های پری گوتیک – جشنی از تاریخ

محبوبیت خالکوبی های گوتیک پری در راستای تجدید حیات هنر گوتیک در سراسر اروپا و ایالات متحده افزایش یافته است.

پریان موجودات معنوی یا موجودات طبیعت دنیای متافیزیکی با قدرت جادویی افسون هستند که در قرون وسطی اروپا و خاورمیانه مورد حمایت گسترده قرار می گرفتند و در اشکال و ویژگی های متنوع و جذابی به تصویر کشیده می شوند که آنها را مورد توجه قرار می دهد. عمومی، از جمله چهره های محبوبی مانند بریتنی اسپیرز، که خالکوبی پری گوتیک را می بیند، و آلیسا میلانو، بازیگر فیلم “رئیس تو کیست”، که خالکوبی پری زیبایی روی شکم خود دارد.

برخی از پری ها در مفهوم سازی و هنر فرشته ای هستند، در حالی که برخی دیگر، همانطور که مشاهده می شود، شخصیت بدتر به خود می گیرند

مطلب پیشنهادی  کاشی های مرمر به عنوان مواد برای استفاده در فضای باز خانه

– پیکسی‌ها که موجودات افسانه‌ای هستند که ویژگی‌های آنها شامل چشم‌ها و گوش‌های نوک تیز و لباس‌های سبز رنگی است که با کلاه‌های نوک تیز پوشیده می‌شوند.

– اجنه، موجودات شرور افسانه ای که دارای قدرت های مختلف و توانایی های اسرارآمیز هستند و بیشتر به رنگ قهوه ای یا سبز به تصویر کشیده می شوند.

خالکوبی‌های گوتیک پری اغلب این چهره‌ها را به صورت موجوداتی بالدار، با ظاهری شبیه به انسان، نشان می‌دهند، شبیه به روشی که در قرون وسطی گوتیک از قرن دوازدهم شروع شده و به قرن چهاردهم ختم می‌شود.

خالکوبی های پری گوتیک از آثار هنری مذهبی که در آن عصر شکوفا شد، با چندین قطعه به یاد ماندنی در عصر مدرن که برای بازتاب قراردادهای هنری آن دوره تولید شده اند، مشتق شده اند.

مطلب پیشنهادی  چگونه در صنایع مختلف به یک متخصص رندر سه بعدی تبدیل شویم

ظهور مسیحیت باعث شد که هنر گوتیک در تصاویر مذهبی گنجانده شود، با معماری کلیسا، نقاشی ها و مجسمه سازی در خط مقدم اقتباس هنری.

با این حال، بسیاری از برداشت‌های مدرن از خالکوبی‌های گوتیک پری به سنت‌های گوتیک غیرمسیحی بازمی‌گردد که با تصاویر جذاب از اشکال هنر گوتیک قرون وسطایی ارواح طبیعت اولیه مشخص می‌شود. با این حال، مهم است که قدردانی کنیم که هر دو گونه خالکوبی گوتیک از یک میراث منحصر به فرد گوتیک هستند.

هنرمندان خالکوبی مدرن تمایل دارند پری ها را به صورت موجوداتی جوان، اغلب بالدار و شبیه انسان با جثه کوچک به تصویر بکشند. اما آن‌ها در قرون وسطی به‌عنوان قد بلند و درخشان و یا به‌طور جادویی به موجودات انسان‌نمای باهوشی که اغلب به کوچکی حشرات کوچک‌تر می‌شوند، نشان داده می‌شدند.

مطلب پیشنهادی  بارسلون – دیگ ذوب فرهنگ، غذا و معماری

طرح های تاتو پری از نظر شکل، اندازه و خلق و خوی متفاوت است. آنها می توانند کوچک یا بزرگ، رنگارنگ یا خاکستری، شاد یا دلگیر، زیبا یا تهدیدآمیز باشند.

من همیشه فکر می کردم که یک خالکوبی پری تنها روی بازو یا مچ پا یک طراحی درجه یک و کم رنگ را ایجاد می کند.

خالکوبی‌های گوتیک پری، پژواکی از گذشته اسطوره‌ای شگفت‌انگیز، گروهی از طرفداران وفادار همیشه در حال رشد دارند که هیچ چیز دیگری برایشان انجام نمی‌دهد.

انتخاب گسترده ای از خالکوبی های گوتیک پری، و پیوند به هزاران طرح خالکوبی خیره کننده را می توان در صفحه بررسی من در http://www.advancedsafetysystems.co.uk.

Source by Ross Ike

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *