hashoor

تعطیلات هتل های رم خود را با بازدید از شهر واتیکان کامل کنید

هیچ اقامتی در هتل های رم بدون بازدید از قلب پایتخت ایتالیا – واتیکان سیتی کامل نخواهد بود.

خانه رئیس کلیسای کاتولیک – پاپ – شهر واتیکان نیز جایی است که در آن تعداد زیادی معماری خیره‌کننده و آثار هنری خارق‌العاده خواهید یافت، بنابراین مکان‌های اقامتی را جستجو کنید و تخفیف‌های هتل را برای سفر به رم پیدا کنید.

هنگامی که مکان مناسبی برای نیازهای خود پیدا کردید، به کاوش در شهر واتیکان با ساختمان ها و باغ های جذاب و دیدنی خود بپردازید.

کوچکترین ایالت جهان، شهر واتیکان توسط پاپ اداره می شود، پس چرا از اقامتگاه رسمی او بازدید نکنید؟ کاخ پاپ توسط سربازان سوئیسی محافظت می‌شود، اما بازدیدکنندگان می‌توانند قسمت‌هایی را که برای عموم آزاد است، کاوش کنند.

مطلب پیشنهادی  خالکوبی های پری گوتیک – جشنی از تاریخ

از جمله بخش های الهام بخش ساختمان ها، چهار اتاق در طبقه دوم است که به اتاق های رافائل معروف هستند. آنها توسط پاپ سابق جولیوس دوم دلا روور به عنوان اقامتگاه رسمی او انتخاب شدند و توسط نقاش مشهور رافائل و شاگردانش بین سالهای 1508 و 1524 تزئین شدند و اکنون بخشی از موزه واتیکان هستند.

در بیرون، در اطراف باغ‌های باشکوه واتیکان قدم بزنید، جایی که می‌توانید مجسمه‌های هنرمندانه و فواره‌های مسحورکننده را در میان فضای سبز سرسبز باغ‌ها، که در دوره‌های رنسانس و باروک ایجاد شده‌اند، تماشا کنید.

یکی از جاذبه‌های مهم برای بازدیدکنندگان شهر واتیکان، کلیسای نفیس سیستین است. این ساختمان زیبا در سراسر جهان به خاطر سقف خمیده اش که توسط استاد بزرگ میکل آنژ نقاشی شده است، شناخته شده است. در سرتاسر این سازه با تزئینات مجلل، نقاشی های دیواری از نقاش و همچنین هنرمندان مشهور دیگری مانند رافائل، بوتیچلی و برنینی را خواهید دید.

مطلب پیشنهادی  5 شغل برتر سبز – افراد بیشتری که مشاغل یقه سبز را خارج از دانشگاه دنبال می کنند

در کنار کلیسای سنت پیتر بروید تا از معماری خیره کننده تری دیدن کنید. کلیسای اواخر رنسانس واقعاً یک منظره دیدنی است و شامل گنبدی است که در یک نقطه توسط میکل آنژ دوباره طراحی شده است.

ساختمان های خیره کننده در شهر واتیکان فراوانند و قلعه سنت آنجلو نیز از این قاعده مستثنی نیست. این ساختمان ابتدا به عنوان مقبره ای برای امپراتور هادریان ساخته شد اما بعداً به عنوان زندان و سپس اقامتگاه پاپ مورد استفاده قرار گرفت. اکنون، این قلعه خانه موزه‌ای است که در آن می‌توانید سلاح‌های عتیقه، سفال‌ها و نقاشی‌های رنسانس را ببینید.

در اینجا نیز چیزهای بیشتری برای کاوش وجود دارد، بنابراین در تعطیلات خود به رم وقت خود را برای شناخت شهر تلف نکنید.

مطلب پیشنهادی  نکات طراحی خانه سفارشی: انتخاب طراح مناسب

Source by Dipika Patel

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *