hashoor

تاریخچه مختصری از پیش نویس جداول

میزهای طراحی خوب کمکی ضروری برای بسیاری از دانشجویان و متخصصان هنر، معماری و نقشه کشی است. آنها میزهای تخصصی هستند که دارای یک صفحه لولایی هستند که می توانند از صاف به عمودی و در هر زاویه ای بین آنها بلند شوند. لبه یا لبه‌ای در امتداد لبه لوازم التحریر قرار دارد که به فرد اجازه می‌دهد مداد، خودکار و سایر وسایل طراحی یا طراحی را استراحت دهد. لب همچنین آثار هنری، طرح‌ها یا طرح‌ها را در زمانی که روی میز زاویه دار است، در جای خود نگه می‌دارد. خط کش های موازی نیز ممکن است در بالای میز گنجانده شوند.

این نوع میز از دیرباز وجود داشته است. قبل از انقلاب صنعتی، آنها بخشی از مطالعه یک جنتلمن بودند. او از آن برای طراحی، نقاشی و برای خواندن جلدهای بزرگ و روزنامه استفاده می کرد. این میز اولیه معمولاً بسیار سنگین بود و از بلوط ساخته می شد. دستگاه بالا و پایین بردن از وزنه سربی برای نگه داشتن میز در زاویه و ارتفاع مورد نظر استفاده می کرد.

مطلب پیشنهادی  رشد برنامه های مدرک آنلاین در فیلیپین

طراحی، نقاشی و طراحی در دوران انقلاب صنعتی کمتر مورد توجه آقا قرار گرفت. میز پیش نویس بیشتر به یک دفتر یا مغازه تبدیل شد. به گونه ای طراحی شده بود که وزن کمتر و دست و پا گیر داشته باشد و از مواد کم هزینه ساخته شده باشد. عملکرد بدون تغییر بود اما توزیع و محبوبیت این جداول ضروری بسیار افزایش یافت.

اشکال آنها در دادگاه ها و دفاتر منشی شهرستان یافت می شود. آنها برای مطالعه فهرست کتاب های حجیم و دست و پا گیر و دفاتر حقوقی ایده آل هستند. این روش نمایش کتاب های سنگین برای مطالعه یا نمایش هنوز هم رایج است. کتابخانه ها گاهی از آنها برای نمایش روزنامه ها و مجلات باز استفاده می کنند.

با این حال، بیشتر میز طراحی مدرن توسط هنرمندان، طراحان، معماران و برخی مهندسان استفاده می شود. آنها هنوز عملکردهای اساسی را انجام می دهند، اما طیف گسترده ای از سبک ها و انواع موجود است.

مطلب پیشنهادی  انقلاب هنر پاپ

مدل های دانشجویی به طور گسترده در فروشگاه های لوازم هنری موجود است. آنها سبک وزن هستند و درب آن توسط مهره های بال و مجموعه های ساده به صورت عمودی نگه داشته می شود. رویه میز معمولاً از تخته سه لا پوشیده شده با روکشی بادوام که در برابر خراش و بریدگی مقاوم است. رویه ها به راحتی جدا می شوند تا قابلیت جابجایی را فراهم کنند. مدل های دانشجویی بسته به کیفیت محصول، طیف قیمتی را اعمال می کنند.

همچنین طیف کاملی از مدل های حرفه ای موجود است. سیستم قرقره هنوز جزء ذاتی بسیاری از میزهای حرفه ای است. با این حال، اغلب میزهای گرانتر دارای قابلیت بالا و پایین بردن ماشین آلات هستند. دقت در معماری بسیار مهم است و مدل های پیچیده تر برای کمک به این کار سخت طراحی شده اند.

مطلب پیشنهادی  برترین عوامل کلیدی برای ساخت و ساز مسکونی

اگر هنرمند هستید، می توانید به صورت آنلاین در بسیاری از فروشگاه های لوازم هنری بررسی کنید تا طیف وسیعی از مدل های دانشجویی و هنرمند را مشاهده کنید. دقت کنید که سایز و طرح مدل مورد نظر شما متناسب با کاربری مورد نظر باشد. در نظر بگیرید که چگونه و کجا از آن استفاده خواهید کرد و اینکه آیا در یک مکان ثابت استفاده می شود یا جابجا می شود. سپس بررسی کنید تا نرخ حمل و نقل را ببینید. وزن میز و مونتاژ یا یک تکه بودن آن می تواند تفاوت زیادی در قیمت خرید نهایی داشته باشد. معماران و سایر متخصصان ممکن است بهترین انتخاب های خود را در فروشگاه های تخصصی پیدا کنند که این حرفه ها را سرو می کنند.

Source by Adriana Noton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *