hashoor

تاریخچه مختصری از دکوراسیون توسکانی

دکوراسیون داخلی توسکانی با درک معماری توسکانی آغاز می شود. حتی ورق زدن گذرا در کتاب های تاریخ توسکانی و معماری آن دو برداشت را نشان می دهد: قدرت و عظمت.

در ذهن صاحبان خانه های امروزی، به نظر می رسد این مفاهیم به “امنیت و ماندگاری” و “اشراف طراحی” ترجمه شده است.

کتاب و فیلم بعدی، زیر خورشید توسکانی، به نظر می رسد که میل طولانی مدت به زیبایی روستایی و ساده موجود در شهرهای تپه ای توسکانی بیدار شده است. این منطقه از ایتالیا که اغلب به عنوان شهوانی، احساسی و فریبنده توصیف می شود، بیداری بی نظیری را در آگاهی اروپا و آمریکای شمالی تجربه کرده است.

قدرت نماهای عریض، سنگ‌های عظیم و پنجره‌های مربعی به‌طور متقارن، بار دیگر مد روز هستند. اگر کشور مبدا و میراث آن در مقایسه با ایتالیا و جوامع باستانی اتروسکی و رومی بسیار جوان، تصفیه نشده و به ظاهر ناپایدار باشد، شاید ما به چنین قدرت طراحی کشیده شویم.

خوشبختانه، “دور انداختن”، “یک بار استفاده کنید و آن را پرتاب کنید”، سبک وزن، ذهنیت ناپایدار دهه های اخیر به نفع کیفیت پایدار کنار گذاشته شده است. به نظر می رسد سادگی آشکار طراحی معاصر سرد و بی روح شده است. همه اکنون با تلاش برای خانه هایی که با حسی از تاریخ، تجمل، استحکام روستایی و هوای ماندگار طراحی شده اند جایگزین شده اند.

مطلب پیشنهادی  نقش کامپیوترها در معماری در هند

دکور توسکانی می گوید: “من اینجا هستم، من از زمین هستم و برای همیشه اینجا خواهم بود.”

درخشش استفاده از آنچه داریم –

معماران توسکانی از سر ناچاری از مصالح در دسترس مانند سنگ از معادن محلی استفاده کردند. آنها خانه ها را با آب و هوای گرم تطبیق دادند و عمق و استحکام دیوارها را در زمان جنگ گنجاندند. از این رو، نماهای سنگی عظیم را می بینیم که به راحتی قابل تشخیص ترین ویژگی معماری توسکانی است.

همچنین به نظر می رسد که عشق ذاتی به سادگی و تقارن وجود داشته است. این قدردانی از زیبایی، که حتی در فروتن‌ترین ساختمان‌ها نیز مشهود است، بدون شک ناشی از قرار گرفتن روزانه در معرض ظرافت ناب حومه شهر توسکانی است. مناظر بی‌پایان تپه‌های سبز موج‌دار، درختان سرو باریک نازک، باغ‌های زیتون سرسبز، و درختان انگور در هم تنیده به آرامی به دکور توسکانی تبدیل شده‌اند که امروزه بسیار دوست‌داشتنی است.

مطلب پیشنهادی  چگونه یک خانه ساز حرفه ای شویم – قسمت اول

معماری اولیه اتروسک به راحتی با سنگ های عظیم، اشکال مربعی بناها و تیرهای برآمده سنگین آنها قابل تشخیص بود، حتی زمانی که بعداً با عناصر طراحی یونانی یا رومی تزئین شد. اغلب نامیده می شود مدیترانه ای (گسترش منطقه جغرافیایی عناصر طراحی)، دکور توسکانی رنگ های آفتاب گرفته، استفاده آزادانه از سنگ، فلز، پنجره های مربعی و تقارن را به ذهن متبادر می کند. اغلب جزئیات پیچیده ای یافت می شود که ویژگی های قوی و مردانه را نرم می کند. همیشه توجه دقیقی به کاردستی باکیفیت وجود دارد و سنگ‌ها با دقت ازدواج می‌کنند.

حتی در زمان میکل آنژ، که اغلب روستیک را با صیقلی، قدیمی را با جدید، و اتروسکی را با رومی ترکیب می کرد، سازندگان وفادارانه عناصر اصلی دکور توسکانی را حفظ کردند. قبل از روزگار میکل آنژ، اولین معماران اتروسکی، در حالی که در اصل تقریباً صرفاً برای استحکام و یکپارچگی دفاعی طراحی می‌کردند، بعداً جای خود را به جزئیات اضافه کردند که به اشرافیت می‌افزاید.

جای تعجب نیست که مردم آمریکای شمالی، و همچنین بسیاری از فرهنگ های غربی دیگر، ولع حس باستانی، اشتیاق زیبایی روستایی، گرما، و عملکرد طراحی توسکانی را دارند. صاحبان خانه های تبعیض آمیز نه تنها خواستار برتری طراحی، بلکه مواد و اثاثیه با کیفیت برای اجرای این طرح ها هستند. سازندگان/معماران مدرن باهوش و آگاه آموخته اند که چگونه مفاهیم باستانی سازندگان توسکانی را در طراحی مدرن ببافند. آنها با استفاده از مواد به روز توانسته اند اساسی ترین عناصر طراحی توسکانی را به منظور برآورده کردن نیازهای طراحان زرنگ امروزی تطبیق دهند.

مطلب پیشنهادی  Vastu Shastra انرژی مثبت را به خانه شما می آورد

و بنابراین با اشاره احترام آمیز به میکل آنژ، می بینیم که دکوراتورهای دلسوز و جاه طلب خانه می توانند بهترین ها را از گذشته بگیرند، آن را با جدیدترین نوآوری های تکنولوژیکی امروز ترکیب کنند و رویاهای آینده را بسازند.

حق چاپ 2008. گزیده ای از دکوراسیون به سبک توسکانی، این کتاب الکترونیکی 162 صفحه ای مملو از نکات و تکنیک ها (و تعداد زیادی عکس) است که به شما کمک می کند خانه و باغ خود را به قلب و روح توسکانی تبدیل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دکوراسیون توسکانی، به ادامه مطلب مراجعه کنید http://www.intheTuscanstyle.com.

Source by Linda Hutchinson

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *