hashoor

بسته های تور مثلث طلایی: حرکت به سرزمین پرنده طلایی

برای روایت عظمت هند که زمانی به عنوان سرزمین پرنده طلایی شناخته می‌شد، کلمات کمی ضروری به نظر می‌رسد – بیشتر به دلیل ابریشم و ادویه‌های آن و ثروت‌های ناگفته پادشاهان و ملکه‌های ایالت‌های شاهزاده‌اش. فرمانروایان این سرزمین نمایندگان خدا بر روی زمین به حساب می آمدند و کاخ های آنها چیزی کمتر از بهشت ​​های کوچک با سبک های معماری پیچیده، فرش های مخمل دار زیبا، لوسترهای عظیم درخشان، مبلمان بزرگ، باغ های زیبا، فواره های مرمری زیبا و همه چیز نبود. امکانات و امکاناتی که ممکن است برای آسایش و لذت نهایی در هر زمان لازم باشد.

بسته‌های تور مثلث طلایی هند در بین گردشگران بین‌المللی که غنای هنر، معماری و تاریخ هند را دوست دارند بسیار محبوب است و به آنها نگاهی اجمالی به ماهیت هند مرفه ارائه می‌دهد. بسته‌های تور کلاسیک مثلث طلایی در هند عمدتاً دهلی، آگرا و جیپور را پوشش می‌دهند – داستان هند قرون وسطایی را با راج در یک انتها و عالی را در طرف دیگر روایت می‌کنند. راج، دشمنان ابدی و بهترین دوستان، قلعه‌ها و کاخ‌ها را به سبک‌های علامت تجاری خود می‌سازد و می‌سازد، لباس‌ها و لباس‌هایی که می‌توانستند به آن ببالند، ویژگی‌های جداگانه‌ای داشتند، از ادیان مختلف پیروی می‌کردند و مراسم اجتماعی را به سبک‌های مختلف برگزار می‌کردند. این تضاد قابل توجهی را حتی برای معمولی ترین ناظران ایجاد می کند.

مطلب پیشنهادی  برش فوم سیم داغ CNC ویژه برای طراحان کیک و برنامه ریزان رویداد

زیبایی خارق‌العاده برخی از خارق‌العاده‌ترین ویژگی‌های آگرا و فراوانی آثار میراثی دیگر در اینجا گردشگران بین‌المللی را به این شهر می‌کشاند. ساختمان‌های اینجا تفاوت‌های مشخصی را در سبک‌هایی که مناسب امپراتورهای مختلف است نشان می‌دهند. اکبر عاشق ماسه‌سنگ قرمز بود، کاخ‌هایی را که با استفاده از سنگ مرمر سفید ساخته بود، اصلاح می‌کرد. معمار چیره‌دست، مرمر را دوست داشت و در هزینه‌هایش به اندازه‌ای که می‌خواست تجملاتی داشت، در حالی که افراد مقتصد از سنگ و قلوه سنگ برای ساختن ساختمان‌هایش استفاده می‌کردند.

دهلی – میزبان محبوب بازی های مشترک المنافع 2010 – پایتخت هند است. همانطور که دولت هند می‌خواهد شما را باور کند، این شهر با بناهای تاریخی – قرون وسطایی و مدرن، “دروازه قلب شما” است. قلعه سرخ، دروازه هند، معبد نیلوفر آبی، معبد و مکان های CW برخی از بهترین مکان های هند هستند که برجسته ترین پکیج های تور هند شمالی را تشکیل می دهند.

مطلب پیشنهادی  استیون رایت هاوس – پاو پا، ایلینوی

جیپور جایی است که می توانید زندگی را در آن تجربه کنید. هتل‌های میراث لوکس به شیوه‌ای سنتی از مهمانان خود استقبال گرمی می‌کنند – با گلدسته‌ها، و ممکن است یک سلام فیل باشد. نوشیدنی خوش‌آمدگویی به شما انرژی می‌دهد در حالی که یک تخت خواب کینگ راحت در سوئیت موضوعی اتاق شما با منظره زیبا به شما امکان می‌دهد پاهایتان را دراز کنید و روی جت لگ بخوابید. یک دور گلف در بهترین زمین های گلف در هند و سوار شدن بر فیل به قلعه آمبر از دیگر لحظات مثلث طلایی است که هرگز فراموش نخواهید کرد.

Source by Jenny Franklin

مطلب پیشنهادی  مراحل تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *