hashoor

برش فوم سیم داغ CNC ویژه برای طراحان کیک و برنامه ریزان رویداد

آیا می دانستید که تعداد بی پایان اشکال و اشیاء از فوم ساخته شده اند؟ آب و هوای فوم با چشم قابل مشاهده است، یا اگر در داخل چوب یا بتن پنهان شده باشد، آنجاست! – تاج‌سازی در خانه‌ها، نمایش‌ها و مجسمه‌هایی که در موزه می‌بینید، دشت کنترل از راه دوری که در پارک تماشا می‌کنید، تابلوهای مغازه‌هایی که هر روز از کنار آن رد می‌شوید، مواد بسته‌بندی که کالای ارسالی شما به آن رسیده است و موارد دیگر. بیشتر.

صنایعی که به برش فوم نیاز دارند نیز بی پایان هستند – ساخت و ساز، معماری، مجسمه‌ها و بناهای تاریخی، بسته‌بندی، علائم، فیلم‌ها، وسایل، پارک‌های موضوعی، مدل‌های RC و سرگرمی، هوانوردی، هوا فضا، مهندسی مکانیک، نمونه‌سازی، قایق‌ها، تا فقط چند نفر را نام ببرید

اکنون، یک صنعت کامل دیگر می تواند از خدمات برش فوم استفاده کند – صنعت “کیک تقلبی” و برنامه ریزی رویداد.

طراحان، سازندگان و دکوراتورهای کیک اکنون می توانند از برش های فوم سیم داغ CNC برای ایجاد کیک های “جعلی” یا “ساختگی” برای هر رویدادی استفاده کنند. چندین شرکت وجود دارند که برش فوم سیم داغ را می فروشند. با این حال، یک شرکت مستقر در سیلیکون ولی، کالیفرنیا، برش های فوم را توسعه داده است که در کیت ها عرضه می شوند و به طور خاص برای طراحی کیک، علائم، آرم ها و حروف مناسب هستند. کیت ها کم هزینه هستند و کاربر پسند هستند.

مطلب پیشنهادی  معماران می توانند بهترین نقشه های خانه را طراحی کنند

کیت های فوم برش دستگاه های CNC هستند، به این معنی که توسط کامپیوتر کنترل می شوند. سازنده کیک شکل کیک مورد نظر را در رایانه قرار می دهد و سپس فوم کاتر برش فوم را برای آنها انجام می دهد.

این دستگاه ها به صورت 2 برج فلزی ساخته شده اند که سیم داغی بین آنها جریان دارد و به منبع تغذیه الکترونیکی متصل است. پس از روشن شدن، سیم داغ فوم را درست قبل از تماس ذوب می کند و در جهت محور X و Y حرکت می کند و در نتیجه شکل فوم را قطع می کند. ماشین ها برای کار مداوم 24 ساعته با سرعت برش ما به 20 اینچ در دقیقه ساخته شده اند.

مطلب پیشنهادی  شگفت انگیزترین راه برای تکمیل مفاهیم طراحی ساختمان

سیم داغ CNC می تواند بسیاری از انواع فوم را برش دهد، به ویژه EPS (پلی استایرن اکسپند شده)، XPS (پلی استایرن اکسترود شده) و EPP (پلی پروپیلن منبسط شده). سازندگان کیک به احتمال زیاد از فوم EPS، نوع سفید استفاده خواهند کرد و برش فوم سیم داغ برای آن ایده آل است. از آنجایی که دستگاه ها همچنین می توانند آرم ها، حروف و علائم را برش دهند، سازنده کیک می تواند بعداً «کیک تقلبی» را با حروف، وسایل و اشکال تزئین کند، حتی میزها را تزئین کند. فوم EPS برای همه ایمن است و به راحتی با هر رنگ پایه آب یا روغنی به هر رنگ دلخواه رنگ آمیزی می شود.

قبل از این، طراحان کیک مجبور بودند کیک های خود را با دست برش دهند، اما اکنون می توانند از برش فوم سیم داغ استفاده کنند و پایانی به یاد ماندنی برای یک روز خاص ایجاد کنند. استفاده از دستگاه بر خلاف برش دستی منجر به شکل های بسیار دقیق تر، برش های سریع و دقیق می شود و در نتیجه در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. نیاز به تامین جزئیات کوچک کیک، بریدن کیک با دست و رعایت مهلت‌های رگه‌ای کار آسانی نیست و در بعضی مواقع باعث ناامیدی و احساس طاقت‌فرسا می‌شود. اینجاست که داشتن یک برش فوم می تواند تجربه تغییر زندگی باشد.

مطلب پیشنهادی  برترین عوامل کلیدی برای ساخت و ساز مسکونی

کیت های برش فوم کاربر پسند هستند، به راحتی قابل جمع آوری و کار هستند و درک و استفاده از نرم افزار آسان است. زمان راه‌اندازی از زمانی که تمام قطعات از بسته‌بندی خارج می‌شوند تا زمانی که دستگاه کاملاً کار کرده و آماده کار شود، 1-2 ساعت است.

تهیه یک کیک شخصی، کیک عروسی یا هر نوع کیک سفارشی می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، ایجاد آن با یک دستگاه برش فوم سیم داغ CNC می تواند مقداری از این فشار را کاهش دهد.

Source by Sigal Barnes

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *