hashoor

باغ های آبی با طراحی دیجیتال: دلارهای بزرگ! چشمگیر

معمولاً خانه بزرگترین دارایی یک مرد است. “خانه او قلعه او است.” یک خانه یا خانه به راحتی می تواند به مهم ترین دارایی یک خانواده تبدیل شود که شامل محیط اطراف یا چشم انداز آن می شود.

اخیراً، تعدادی از معماران منظر و انجمن های طراحی، روندی را پیش بینی کرده اند که صاحبان خانه ها پول بیشتری را برای آرایش مناظر خود و اضافه کردن فضاهای زندگی در فضای باز، از جمله باغ های آبی یا آبنماها، خرج می کنند. به طور فزاینده ای تعداد بیشتری از صاحبان خانه به جای خرید خانه های دوم یا تعطیلات عجیب و غریب، درآمد غیر اختیاری را برای خانه های خود، در داخل و خارج خرج می کنند. جای تعجب نیست که تجارت طراحی منظره در حال شکوفایی است.

به استثنای چند شرکت بزرگ طراحی معماری منظر، اکثر آنها از ابزارهای نرم افزار طراحی با فناوری پیشرفته در دسترس صنعت استفاده نکرده اند. این به دلیل هزینه بالا و منحنی یادگیری شیب دار مربوط به فناوری گرافیک و طراحی است.

هنگام طراحی یک باغ آبی، اکثر پیمانکاران محوطه سازی در حال حاضر یک طرح یا اسکیس یا پلان زمین به مشتریان خود ارائه می دهند. بسیاری از طراحان و معماران منظر در حال حاضر از برنامه های نرم افزاری CADCAM یا سه بعدی استفاده می کنند. در بهترین حالت، این برنامه‌ها نتایج غیرطبیعی و غیرطبیعی ایجاد می‌کنند. فقط چند تا از این برنامه ها تصاویر مربوط به باغ آب را ارائه می دهند، و از ارائه اشیاء کافی برای ایجاد بیش از تعداد انگشت شماری از ویژگی های آبی غیر واقعی بسیار کوتاهی می کنند.

مطلب پیشنهادی  جورج بزرگ! میراث شگفت انگیز تالار شهر نورویچ

“کتابخانه دیجیتال تصاویر باغ آبی” – اولین در نوع خود – به تازگی توسط Aquamedia Corp منتشر شده است. این کتابخانه شامل تصاویری با فرمت png از تصاویر واقعی صخره ها، آب، آبشارها، برکه ها، گیاهان آبی، موجودات آبزی مانند لاک پشت ها و ماهی و غیره “کتابخانه تصویری دیجیتالی باغ آبی 5.0” همراه با نرم افزار Digital Image Suite 9 مایکروسافت و یک فیلم آموزشی دو ساعته از Master Waterfall Builder Douglas Hoover آموزش گام به گام نحوه طراحی باغ آبی مجازی با استفاده از دیجیتال عکس حیاط پشتی

بسیاری از معماران، طراحان و طراحان منظر برای یک طرح چشم انداز با جزئیات متوسط ​​در جنوب کالیفرنیا 3500 دلار دریافت می کنند. اما اکثر مالکان خانه بیشتر به یک مفهوم کلی علاقه مند هستند تا جزئیات، و برای آنها راحت تر است که در مورد یک عکس طراحی شده دیجیتالی 350 دلاری هیجان زده شوند تا در مورد پلان طبقه دقیق کل ملک. “نسل NOW” امروزی می خواهد ببیند که اکنون چگونه به نظر می رسد!

یک عکس مجازی 350 دلاری که فقط یک ساعت طول می کشد تا تولید شود، تأثیر بیشتری دارد و تأثیر قوی تری نسبت به یک طرح منظره 2500 دلاری دارد که کشیدن آن ده ساعت طول می کشد. من می توانم ده طرح عکس دیجیتال را در مدت زمانی که برای ترسیم یک پلان لازم است تولید کنم. به راحتی می توان محاسبه کرد… چهار طرح در روز، پنج روز در هفته، به 364000 دلار در سال افزایش می یابد.

مطلب پیشنهادی  اهمیت مهندسان برق

ویدیوی آموزشی کتابخانه تصویر دیجیتال 5.0 مختصر و به جزئیات جزئی توجه دارد و تقریباً به هر کسی که مهارت های اولیه رایانه را دارد این امکان را می دهد که در استفاده از نرم افزار آن مهارت پیدا کنند. این سه گانه: کتابخانه، نرم افزار و فیلم آموزشی، به طراح این امکان را می دهد که صدها باغ آبی مختلف ایجاد کند و مشتریان یک عکس واقعی از یک باغ آبی را در حیاط خود ببینند.

زمان بندی برای معرفی کتابخانه تصویر دیجیتالی واتر گاردن نمی تواند بهتر باشد. این ابزار هنری به طراحان منظر، معماران و طراحان اجازه می دهد تا دیدگاه ها و ایده های خود را به طور واضح به مشتریان خود بیان کنند. مشتریان قادر خواهند بود دقیقاً آنچه را که به دست خواهند آورد، بدون هیچ جایی برای سردرگمی یا تردید ببینند. این سرویس اضافه شده، حرفه ای ها را به تنهایی در یک کلاس قرار می دهد. و صاحبان خانه، حداقل می گویند، تحت تاثیر منظره آب مجازی باکلاسی که به آن نگاه می کنند، تا آخرین جزئیات طراحی یک تراز کننده آب برای حوض، تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

مطلب پیشنهادی  انتخاب نرم افزار کارت شناسایی مناسب برای کسب و کار شما

“کتابخانه تصویر دیجیتالی باغ آبی” چندین مزیت عمده را ارائه می دهد: با بسته شدن فروش بیشتر، سود خالص را افزایش می دهد و درآمد اضافی از تغییر به طراحی دیجیتال را فراهم می کند. این شما را از رقبای خود متمایز می کند. این به مشتریان شما اطمینان می دهد که آنچه می بینند همان چیزی است که در واقع به دست می آورند. این طرح را با قرار دادن آن در یک عکس موجود از حیاط خود شخصی می کند. طراحی دیجیتال نیازی به اندازه گیری مساحت عکسی که در آن تصویر مجازی را در آن قرار می دهید نیست.

بهتر از همه، با ارائه یک طراحی دیجیتال، در صورت رد پیشنهاد شما، زمان صرف شده با مشتری را جبران می کنید. مشتریان با کمال میل 350 دلار برای یک طراحی دیجیتال می پردازند و تکمیل طرح متوسط ​​فقط یک ساعت طول می کشد. چهار طرح در روز، پنج روز در هفته، 364000 دلار در سال است. چه پتانسیل بزرگی!

Source by Douglas Hoover

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *