hashoor

بارسلون – دیگ ذوب فرهنگ، غذا و معماری

بارسلون واقع در سواحل شمال شرقی شبه جزیره ایبری، به خاطر موزه های معاصر و ساختمان های معماری عجیب و غریب گوتیک در گذشته و حال شهرت دارد. این شهر کاتالونیایی دارای جذابیت و پیچیدگی است و آن را به یکی از پربازدیدترین شهرهای جهان تبدیل کرده است. زندگی در بارسلونا با بسیاری از بناهای تاریخی، گالری‌های هنری و موزه‌های هنری از جمله موزه پیکاسو که مجموعه‌ای از بهترین هنرهای پیکاسو و آثار آنتونی گائودی را به نمایش می‌گذارد، بسیار سریع، فرهنگی و گویا است. کافه‌ها، رستوران‌ها و بارهای بین‌المللی خیابان‌ها را پر می‌کنند و لباس‌های طراحان و کفش‌فروشی‌ها فراوان هستند.

با توجه به اینکه بارسلونا در خط ساحلی مدیترانه قرار دارد، همچنین دارای 4.5 کیلومتر سواحل تمیز برای آفتاب گرفتن است. مناظر اطراف زیبا است – اگر می‌خواهید منظره‌ای عالی از شهر داشته باشید، کوه‌های Tibidabo و Collserola را دارید که می‌توانید با ماشین بالا بروید یا پیاده‌گردی کنید، و اگر ترجیح می‌دهید پاهایتان را محکم روی زمین نگه دارید، بارسلونا پارک‌های عمومی زیادی برای پرسه زدن دارد – محبوب‌ترین آن‌ها Montjuic و Park Guell هستند که در ماه‌های تابستان گرم ژوئن و ژوئیه، جایی که میانگین دما در بارسلونا به 80 درجه فارنهایت می‌رسد، به استراحتگاه خوش‌آمدی می‌پردازند.

مطلب پیشنهادی  7 تا از بزرگترین لوسترهای کریستالی جهان

تاریخ بارسلونا به حدود 15 سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد و با آن دو زبان رسمی توسعه یافت – اسپانیایی و کاتالانی که تا اوایل قرن 17 زبان اصلی صحبت می شد – امروزه کاتالانی یک زبان رسمی رسمی شناخته شده است و متوجه می شوید که اگر خارج از مرکز شهر قدم بردارید از شهرهای قدیمی‌تر اطراف و زندگی سنتی کاتالان روستا هنوز آشکار است.

سفر به بارسلون با هواپیما سریع‌ترین راه است زیرا از بریتانیا تا فرودگاه بین‌المللی بارسلون در اسپانیا که حدود 9 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد، سه ساعت فاصله دارد. سیستم متروی و ریلی گسترده بارسلون به این معنی است که می توان از فرودگاه به مرکز شهر رفت.

مطلب پیشنهادی  دیوید ام شوارتز

تماشا

برای کسانی که تازه کار معماری هستند، بارسلونا می تواند یک چشم باز کننده واقعی باشد. این شهر با بناهای هنر نو و سبک گوتیک مانند Barri Gothic و Place de Sant Jaume که زمانی تالار شهر بوده است خود را به زیبایی نشان می دهد. اصالت ساختمان‌های شهر قدیمی به اوایل قرن شانزدهم بازمی‌گردد و امروزه بسیاری از آن‌ها بازسازی شده‌اند – و در میان این ساختمان‌های خیره‌کننده، گالری‌های هنری و موزه‌های کلاس جهانی از جمله موزه پیکاسو قرار دارند که برخی از بهترین آثار پیکاسو را در خود جای داده است. یکی دیگر از موزه های چشمگیر برای تماشا، موزه گائودی است. بسیاری از الهامات آنتونی گائودی در خلق بارسلونا را می توان در آثار هنری او در اینجا مشاهده کرد.

مطلب پیشنهادی  شرح شغل معماری

اگر خانواده با شما به بارسلونا می‌روند، سفری به پارک و تپه مونتجویک، بچه‌های کوچک را سرگرم می‌کند. در داخل این پارک بزرگ چندین پارک کوچکتر وجود دارد که همگی با جاذبه های مختلف مانند پیچ ​​و خم باغ بزرگ، مناطق بازی و موزه ها و Castell de Montjuic ساخته شده در قرن هجدهم، مناظری زیبا از بارسلون را ارائه می دهد.

Source by Anurag Ahluwalia

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *