hashoor

باربادوس – از ساحل به ساحل

کاوش در یک جزیره در تعطیلات ویژه باربادوس مطمئناً تصور و تعریف متفاوتی از هماهنگی به شما می دهد. کشف نقاطی که در پناهگاهی مانند باربادوس زندگی می کنند شاهکار شگفت انگیزی است. علاوه بر این، به دلیل صمیمیت مردم، به ویژه در تعطیلات باربادوس، احساس می کنید که در حال کاوش در راحتی خود هستید. شما همچنین می خواهید فرهنگ و میراث غنی باجان ها را وارد کنید و تحت تأثیر آن قرار بگیرید. اما در راس همه اینها، درخشش های باشکوه و بی رقیب سواحل از ساحل به ساحل است.

باربادوس توانسته است در صدر لیست ها در مورد مکان های تعطیلات مورد علاقه در این سیاره صحبت کند. حدود 250000 بریتانیایی در سال 2009 از این جزیره دیدن کردند. این تنها بخشی از بیش از 1 میلیون نفر است که سال گذشته باربادوس را به عنوان مقصدی عالی برای تعطیلات انتخاب کردند. جای تعجب است که بدانید با این اعداد، باربادوس هرگز شلوغ نبود. معماری و برنامه ریزی از نظر طراحی و تخصیص سازه بسیار موفق بوده است.

مطلب پیشنهادی  5 عامل خارجی اقلیمی که بر یک پروژه طراحی داخلی تأثیر می گذارد

باربادوس، به عنوان یک جزیره مرجانی مرجانی، ممتاز است که توسط بیش از 70 مایل مربع از نزدیک به 60 بهترین ساحل در دریای کارائیب محدود شده است. با حداقل 3000 ساعت آفتاب درخشان، انتظار آب و هوای آفتابی و گرم را داشته باشید و جزیره مقصد ایده آلی برای مخفی گاه در تمام طول سال است. دمای معمولی روزانه 26 درجه سانتیگراد است. بارندگی سالانه تقریباً ¼ اینچ است. تصور کنید که عاشقان ساحل چگونه دیوانه آب و هوای عالی در چنین بهشتی می شوند.

پناهگاه کسانی است که در زیر یک سقف به دنبال آرامش و تفریح ​​هستند. محل شن‌های سفید مرجانی منگوله‌ای در حالی که آب‌های فیروزه‌ای را می‌بوسد آنقدر تکان‌دهنده است که می‌خواهید آن را در بانک حافظه خود نگه دارید و آن شگفتی را در یک زمان پر استرس در میان شهر شلوغ کنار بگذارید.

مطلب پیشنهادی  معماری و طراحی صحنه سریال بازی مرکب( Squid Game )

باربادوس در حالی که با آب دریای کارائیب در ساحل غربی خود بازی می کند، اقیانوس اطلس را در ساحل شرقی لمس می کند. با رفتن به شمال یا جنوب، آب فعال تر و ناهموارتر می شود. بنابراین ورزش های آبی در این مناطق بسیار گسترده است. سواحل غربی و شرقی تنها با امواج کوچک آرام تر می شوند. شرایط مناسب برای شنا

به طور دقیق تر، به سختی هیچ ساحلی در سواحل شمالی پیدا خواهید کرد. این مکان دارای خطوط ساحلی ناهموار و ناهموار، صخره ها و صخره های مختلف است. اگرچه به دلایل واضح برای شنا ایده‌آل نیست، اما برای کوهنوردانی که به دنبال اقداماتی در دریای کارائیب هستند، مناسب است. با جریان های بزرگ و قوی، ساحل شرقی برای موج سواری و ورزش های آبی شدید مناسب است. همچنین، این مکان به دلیل کشش بسیار طولانی آن برای برنزه کردن و پیاده روی توصیه می شود.

مطلب پیشنهادی  در نظر گرفتن گزینه ها در صنعت مهندسی

با رفتن به جنوب، آب آرام تر و آرام تر می شود. شنا در حال حاضر برای بچه ها امن است. با امواج متوسط ​​​​بالا گاهی اوقات، موج سواری بادی، بادی موج سواری و بادبادک سواری همچنان در این منطقه تشویق می شود.

بندر در ساحل غربی یا آنچه که در جهان خارج به عنوان ساحل پلاتینیوم شناخته می شود و از بهترین سواحل موجود لذت ببرید. تعطیلات باربادوس شما هرگز راه‌ها و مکان‌هایی برای مجذوب کردن هر دستفروشی که از جزیره عبور می‌کند تمام نخواهد شد.

Source by D. Serrano

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *