hashoor

اینترنت فعال برای افراد حرفه ای ساخت و ساز متوسط ​​چه معنایی دارد؟

گسترش استفاده شما از ابزارهای اینترنتی، مانند اینترانت، فرصت های جدیدی را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد تا هوشمندانه کار کند و در موارد خاص، جریان های درآمد جدیدی ایجاد می کند.

آیا چیزی است که باید ارائه شود و از ارائه دهندگان نرم افزار مطالبه شود؟

لازم نیست. ارائه‌دهندگان نرم‌افزار می‌توانند راه‌حل‌ها را تنها با پارامترهای خاصی بسته‌بندی کنند. سه پارامتر برجسته عبارتند از: مقدار، دامنه و زمان.

اولین پارامتر، ادراک ارزش، به این معنی است که اگر بتوانید نرم افزار اینترنت را به صورت رایگان که برای توده ها توسعه داده شده است، دریافت کنید، آیا بازاری عمودی مانند صنعت AEC (معماری، مهندسی و ساخت و ساز) مایل به پرداخت برای ابزارهای اینترنتی متمرکز AEC خواهد بود. ? پاسخ دادن به این سوال برای ارائه دهندگان نرم افزار دشوار است زیرا تصور در بازار AEC این است که نرم افزار اینترنت بدون توجه به ارزش افزوده باید رایگان باقی بماند. فروشندگان بزرگ نرم افزار مانند این هستند که با ادغام فناوری های اینترنت در نرم افزارهای سنتی خود به این موضوع می پردازند. در مورد راه حل های کاملاً توسعه یافته ای که می توانید از قفسه خریداری کنید ، آنها هنوز وجود ندارند.

فناوری های اینترنتی فقط مربوط به نرم افزار نیستند. بنابراین ارائه دهندگان نرم افزاری که مدعی راه حل های کامل هستند، کل داستان را بیان نمی کنند. دومین و مهم‌تر عنصر ادغام فناوری‌های اینترنتی در کسب‌وکار شما، فرهنگی است. سهولت استفاده و هزینه اولیه پایین پیاده سازی، تغییر فرهنگی به عصر اطلاعات (معروف به اینترنت) را نسبت به هر مرحله قبلی فناوری اطلاعات که به عنوان یک صنعت پشت سر گذاشته ایم، آسان تر می کند. اما فقط به این دلیل که ساده تر است، به این معنی نیست که بدون مشکل است. واداشتن کسب و کار شما به انجام کارهای سنتی خود به صورت الکترونیکی می تواند یک کار دلهره آور باشد. به این مسائل اضافه کنید که اکثر کارهای AEC از راه دور در خارج از دفتر انجام می شود، و شما با یک چالش بزرگ روبرو خواهید شد.

پارامتر دیگر محدوده است. اینترنت و فن‌آوری‌های مرتبط با آن زمانی به بهترین وجه اجرا می‌شوند که اهداف کسب‌وکار (یعنی برقراری ارتباط مؤثرتر با حوزه) را با سطح مناسب فناوری (یعنی اتصال اینترنت به حوزه) ترکیب کنید. این یک سطح دشوار از جزئیات را برای فروشندگان نرم افزار به ارمغان می آورد. اگر هیچ راهی برای انجام وظایف همه کسب‌وکارها وجود ندارد، چگونه می‌توانید کد رایانه‌ای بنویسید تا همه سناریوهای ممکن را مدیریت کنید؟ اینترنت به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به نرم افزار اختصاصی، به سرعت و به راحتی وظایف شغلی خود را انجام دهید. اما منطقی است که برخی وظایف، مانند تولید CAD، توسط نرم افزار موجود شما به اینترنت فعال شود.

مطلب پیشنهادی  نکات طراحی خانه سفارشی: انتخاب طراح مناسب

یک پارامتر اضافی زمان است. اگر فناوری‌های اینترنت به‌طور متوسط ​​هر ۱۲ هفته تغییر می‌کنند، چگونه یک فروشنده نرم‌افزار معتبر می‌تواند به موقع به فناوری‌های در حال تغییر واکنش نشان دهد. عرضه محصولات اینترنتی مخصوص AEC به بازار، مانع بزرگی است که سازندگان نرم افزار فعلی AEC ما با آن دست و پنجه نرم می کنند. یکی از راه حل هایی که در حال بررسی است، توزیع نرم افزار از طریق اینترنت به صورت دانلودی است. مسائل پیچیده نرم افزارهای سنتی و سایر اعضای تیم نرم افزاری باید قبل از اینکه بتوان به طور جدی به این وسیله برای رساندن ابزار به جامعه AEC پرداخته شود.
آیا سطوح مختلفی از اینترنت فعال وجود دارد که یک پیمانکار باید به دنبال آن باشد؟

سه سطح متمایز از اینترنت فعال وجود دارد که یک پیمانکار می تواند خود را در آن معیار قرار دهد.

یک: تجارت به کمک کامپیوتر

صنعت ما ادغام فناوری اطلاعات خود را با پذیرش رایانه ها برای خودکارسازی وظایف دستی آغاز کرد. ما شروع به استفاده از رایانه برای نوشتن نامه، نوشتن مشخصات، پیش نویس الکترونیکی از طریق پیش نویس به کمک رایانه (CAD) و بسیاری از کارهای دیگر کردیم که قبلاً به صورت دستی انجام می دادیم. این دوره از گسترش فناوری به عنوان کسب و کار به کمک رایانه شناخته شده است. در حالی که اولین دوره تکامل ضروری است، مدل کسب و کار به کمک رایانه دارای محدودیت هایی است. در این دوره، افراد اطلاعات دیجیتالی را ایجاد می‌کنند که فقط برای خودشان در رایانه‌های فردی در دسترس هستند. این منجر به “جزایر اتوماسیون” در محیط کسب و کار ما شده است. در محیط اینترنت، این می تواند مربوط به شرکتی باشد که وب سایتی را ایجاد می کند که به عنوان یک بروشور الکترونیکی عمل می کند.

دو: تجارت یکپارچه کامپیوتری

مرحله تکاملی بعدی را می توان اتصال نامید. ما “جزیره اتوماسیون” خود را با اجازه دادن به رایانه ها برای ارتباط با یکدیگر از طریق شبکه های رایانه ای گرد هم می آوریم. با اتصال سخت افزارهای مختلف رایانه، برنامه های نرم افزاری مختلف و مکان های مختلف، دانش جمعی را که نمی توانستیم با استفاده از روش های سنتی داشته باشیم، گرد هم می آوریم. ما با اتصال مکان های مختلف از طریق اینترنت، شروع به دیدن قدرت و ارزش بی نهایت یکپارچه سازی کامپیوتر می کنیم. همانطور که ما و فناوری در طول زمان به بلوغ می رسیم، از فناوری می خواهیم کارهایی را انجام دهد که به صورت دستی قابل انجام نیستند. فناوری با خود ایده‌ها و افکار جدیدی در مورد اینکه چگونه می‌توانیم وظایف خود را با بهره‌وری بیشتر و کارآمدتر انجام دهیم به ارمغان می‌آورد. همانطور که ما با فناوری راحت تر می شویم، به آن اجازه می دهیم تا در تجارت ما ادغام شود. ما شروع به استفاده از پتانسیل فناوری فراتر از روش های سنتی می کنیم. این دوره از رشد به عنوان کسب و کار یکپارچه کامپیوتری شناخته می شود. ما دیگر اسیر راه حل های دستی سنتی برای مشکلات موجود در کسب و کار خود نیستیم. ما شروع به انتظار داریم که فناوری راه حلی ارائه دهد.

مطلب پیشنهادی  برش لیزر چیست و چه چیزی را می توان با استفاده از برش لیزری برش داد

سه: تجارت مبتنی بر اطلاعات

مرحله نهایی زمانی است که فناوری برای کسب و کار شفاف می شود. در طول این دوره، دیگر داشتن جدیدترین و بهترین سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر یک مزیت رقابتی استراتژیک نیست. به عنوان یک واقعیت طبیعی انتظار می رود. استفاده از فناوری و اطلاعات در این مرحله مانند چهار دیواری که دفتر را مشخص می کند شفاف و واقعی می شود. این هدف نهایی به عنوان کسب و کار مبتنی بر اطلاعات شناخته می شود. ساده‌سازی سخت‌افزار، نرم‌افزار و اتصال، قدرت واقعی فناوری اطلاعات را به روشی مقرون‌به‌صرفه برای شما و کسب‌وکارتان به ارمغان می‌آورد. فناوری های کاربردی مانند اینترانت و اکسترانت پیشرو این مفهوم هستند. اسناد ساخت و ساز مبتنی بر وب نتیجه این مفهوم است. پیامدهای مشخصات و نقشه‌های “زنده” با پیوند دادن اطلاعات در رایانه، شبکه و اینترنت در حال حاضر توسط شرکت‌های سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است. پیاده‌سازی شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN)، تریلر مشاغل مجازی و اتاق‌های طرح الکترونیکی نیز نتایج یک کسب‌وکار مبتنی بر اطلاعات هستند.

چه روندهای صنعتی استفاده از رسانه های مشابه اینترنت را برای اکثریت حرفه ساخت و ساز حیاتی می کند؟

ادغام و هماهنگی اطلاعات پروژه دیجیتال توزیع شده یکی از چالش های بزرگ صنعت ما است. این امر با استفاده روزافزون از روش طراحی/ساخت تحویل پروژه تشدید شده است، جایی که اطلاعات به موقع برای موفقیت کلی پروژه و تیم آن حیاتی است. اینترنت یک راه حل مقرون به صرفه و قدرتمند را برای هر فرد در تیم پروژه، صرف نظر از سطح سواد رایانه ای که ممکن است داشته باشد، به ارمغان می آورد.

فقط رقابت؟

رقابت همیشه محرکی برای پذیرش مفاهیم در عمل است. البته اگر رقیب اصلی شما با استفاده از فناوری های اینترنتی مزیت رقابتی پیدا کرده باشد، خودتان این فناوری ها را اتخاذ خواهید کرد. اما یک محرک مهم تر، استفاده از اینترنت به عنوان یک نیاز توسط مالکان و مشتریان است.

مطلب پیشنهادی  3D، 4D، 5D و 6D BIM عجب! به هیچ چیز دیگری نیاز ندارید

دخالت مالک/اپراتور؟

روند قابل توجهی که در چند سال گذشته مطرح شده است، اعلامیه های مشتریان شرکت های بزرگ است که دانش نحوه استفاده از اینترنت در حال حاضر یک الزام برای ادامه تجارت با آنها در نظر گرفته می شود.

تنها عضو تیمی که مستقیماً از پیاده‌سازی فناوری‌های اینترنتی در پروژه بهره می‌برد، مالک است. زمان صرفه جویی شده با استفاده از این فناوری ها به طور مستقیم بر تولید کلی ساختمان تأثیر می گذارد. به عبارت دیگر، هر چه مالک سریعتر بتواند ساختمان را اشغال کند، راه حل با شدت بیشتری اجرا خواهد شد. روش‌های مختلفی که می‌توانید فناوری‌های اینترنتی را در کسب‌وکار خود پیاده‌سازی کنید، عامل تمایز بین شما و رقبایتان خواهد بود.

محدودیت های اینترنت امروز چیست و چگونه در آینده نزدیک برطرف خواهد شد؟

دو محدودیت عمده درک قابلیت ها و پهنای باند اینترنت است.

تبلیغات بیش از حد و عدم انطباق تجاری AEC به اندازه کافی به تصویر اینترنت آسیب رسانده است. داشتن یک وب سایت تضمین کننده رشد کسب و کار نیست. تنها از طریق یک برنامه استراتژیک اینترنت/فناوری اطلاعات که با دقت برنامه ریزی شده است، یک کسب و کار می تواند امیدوار باشد که از قدرت اینترنت استفاده کند. این توسط وب سایت های “بروشور افزار” اعمال نمی شود، بلکه با پیاده سازی در روند روزمره هر کسب و کار AEC استفاده می شود. این مشکل توسط مالک/مشتریانی که به این فناوری‌ها نیاز دارند، رسیدگی و هدایت می‌شود تا همچنان با آنها تجارت کنند. قابل توجه است که وقتی مشتری به فناوری نیاز دارد، با چه سرعتی یک فناوری پذیرفته می شود و مسائل فرهنگی از بین می روند.

چند ایده دیگر در مورد پیاده سازی اینترنت چیست؟

10 روند در حال ظهور قدرتمند در صنعت ما وجود دارد که اینترنت تأثیر مستقیمی بر آنها دارد:

1. تقاضای IT مشتری / شبکه های جانبی پروژه
2. مهاجرت ارزش
3. مدیریت اطلاعات ساخت و ساز (CIM): یکپارچه سازی سیستم ها
4. دستگاه های قدرتمند از راه دور
5. کاغذ از بین نمی رود
6. شبکه های خصوصی مجازی
7. سیستم های اطلاعات معماری (IS) به عنوان مراکز سود
8. اشیاء آدرس پذیر IP
9. مراکز خدمات و اطلاعات AEC دارای امتیاز
10. دسترسی بی سیم

Source by Julian Arhire

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *