hashoor

ایده های جدید طراحی داخلی خانه

بسیاری از دانشجویان طراحی داخلی می خواهند وارد طراحی داخلی خانه جدید شوند. این یک حرفه سرگرم کننده با تعامل زیاد با مردم است. وقتی مردم خانه جدیدی می خرند، بلافاصله می خواهند شروع به طراحی کنند. اینجاست که طراح داخلی تحصیل کرده به کار می آید. آنها به مشتریان خود آموزش می دهند که طراحی مجدد عمده می تواند در سال های آینده بر دکوراسیون شما تأثیر بگذارد. اگر رنگ پررنگی برای دیوارها انتخاب کنید، مبلمان شما هماهنگ می شود؟ از طرف دیگر، آیا باید مبلمان جدید بخرید؟ بسیاری از مردم دیوارهای خود را با رنگ خنثی رنگ می کنند و بعداً طرح های طراحی خود را تغییر می دهند. زمانی که تنها اتاق‌های خالی بزرگ و باز را می‌بینید، به راحتی می‌توانید فریب بخورید. سعی کنید هر بار روی یک اتاق کار کنید، به این ترتیب می توانید یک اتاق را با اتاق دیگر ترکیب کنید.

مطلب پیشنهادی  مزایای کلاس های اتوکد

دانش‌آموزان یاد می‌گیرند که تمام جنبه‌های طراحی داخلی خانه جدید مانند کاغذ دیواری‌ها به اندازه گذشته محبوب نیست، زیرا بسیاری از مردم دریافته‌اند که حذف کاغذ دیواری کار خوشایندی نیست. به جای کاغذ دیواری برای طراحی داخلی خانه جدید خود، یک دیوار خلاقانه مانند تزئین مصنوعی، اسفنج یا شابلون را انتخاب کنید. این نوع روکش ها به دیوارهای شما بافت می بخشند. علاوه بر این، تغییر آنها راحت تر از کاغذ دیواری است. اگر واقعاً باید از کاغذ دیواری استفاده کنید، فقط از یک حاشیه استفاده کنید.

طراحی داخلی خانه جدید می تواند شامل نکات و یا ترفندهای ساده ای باشد که همه دانش آموزان یاد خواهند گرفت. مانند یک اتاق کوچک، رنگ دیوار روشن را امتحان کنید. برای یک اتاق بزرگ رنگ ها و بافت های متضاد را امتحان کنید. هنگامی که برای لوازم جانبی آماده هستید، سعی کنید از رنگ های برجسته استفاده کنید تا اتاق را واقعاً مدرن و چشم نواز کنید.
قرار دادن آینه و آویزهای دیواری مانند تصاویر و آثار هنری کمک زیادی به تکمیل طرح های جدید طراحی داخلی خانه شما خواهد کرد. با این حال، دیوارها را بیش از حد شلوغ نکنید. چند نقطه کانونی کلیدی در اطراف اتاق ایجاد کنید که طراحی کلی اتاق شما را تکمیل کند.

مطلب پیشنهادی  گفتگوی بیهوده – یک رمان زیبا

اندازه اتاق خانه جدید شما احتمالا با خانه قبلی شما متفاوت خواهد بود. بنابراین، مهم است که موضوعات طراحی خانه جدید خود را برنامه ریزی کنید. یک متر نوار بگیرید، شروع به اندازه گیری ابعاد اتاق ها کنید و مبلمان و حتی درها را اندازه بگیرید. ممکن است متوجه شوید که فنر جعبه ای از پله های پیچ در پیچ بالا نمی رود و در نتیجه باعث ایجاد یک اتاق خواب طبقه اصلی می شود. طراحی داخلی خانه جدید می تواند برای مشتری سرگرم کننده اما استرس زا و پرهزینه باشد، بنابراین این بر عهده طراح است که در بودجه اختصاص داده شده باقی بماند و همچنین خدمات عالی ارائه دهد.

مطلب پیشنهادی  سفال آرت دکو – 10 تأثیر

Source by Tom Houser

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *