hashoor

اهمیت مهندسان برق

کاری که مهندسان برق برای جامعه انجام می دهند بسیار مهم است. بهترین زمینه هایی که مهندسان برق را خواهید یافت، در ساخت و ساز و تولید است. مهندسان در اکثر موارد مورد استفاده روزانه حضور دارند. فناوری با مهندسان برق معادل آشپزخانه های بدون سرآشپز خواهد بود.

آنها حداقل در یک کالج معتبر ABET 4 ساله شرکت می کنند و مدرک لیسانس علوم در مهندسی برق یا مدرک BSEE را دریافت می کنند. برخی از آنها به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی نیز ادامه خواهند داد. پس از کالج، آنها ممکن است مجوز PE را برای تبدیل شدن به یک مهندس حرفه ای که در ایالت های مختلف در سراسر ایالات متحده ثبت شده است، دریافت کنند. اغلب فارغ التحصیلان کالج پس از گذراندن یک آزمون اصول مهندسی EIT یا مهندس در آموزش می شوند. پس از آن، شما باید در حالی که مستقیماً زیر نظر یک مهندس حرفه ای دیگر یا یک PE کار می کنید، به مقدار مشخصی از تجربه دست پیدا کنید. همه اینها از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است، اما معمولاً این پیشرفت دانش آموز به سمت دریافت گواهینامه PE است. لازم به ذکر است که همه مشاغل مهندسی نیاز به گواهینامه PE ندارند و همه مهندسین برق گواهینامه PE را نخواهند داشت.

مطلب پیشنهادی  5 حقیقت جالب در مورد نقاشی های دیواری و سازندگان آنها

پس از مدرسه، یک مهندس موقعیتی را با کار الکتریکی خاص صنعت به دست می آورد. به عنوان مثال در تولید نقش یک مهندس با آنچه که یک مهندس صنعت برق یا ریزپردازنده انجام می دهد متفاوت است. زیرمجموعه های یک EE عبارتند از قدرت، الکترونیک، سیستم های کنترل، پردازش سیگنال و مخابرات. کار یک مهندس برق ما را احاطه کرده است. اساس طراحی تلفن همراه، کامپیوترها و برقی که از پریز دیواری که کامپیوتر شما را تامین می کند، همگی به کار مهندسان برق بازمی گردد.

یک مهندس می تواند نقش مخترع و طراح را بازی کند. همانطور که مهندسان چیزهایی را بهبود می بخشند یا اختراع می کنند، می توان به دنبال حفاظت از حق ثبت اختراع برای محافظت از ایده بود. اغلب چیزهایی که در چارچوب محدودیت های شغلی اختراع می شوند، ممکن است فقط برای FYI به مالکیت کارفرما تبدیل شوند. چیزهایی که به عنوان نمونه ای از این مورد اشاره می شود رایانه ها، لامپ ها و تلفن های همراه است. یک مهندس برق یک برد مدار با اجزایی مانند مقاومت ها و خازن ها طراحی می کند تا برای استفاده مورد نظر کار کند.

مطلب پیشنهادی  آیا برای توسعه وب منبع باز رقابت می کنید؟

در صنعت ساخت‌وساز، یک مهندس مدارها و دستگاه‌های انتقال نیرو را طراحی می‌کند تا قدرت را به کاربر نهایی حفظ کند. به عنوان مثال در یک محیط بیمارستان، معیارهای خاصی برای ماشین هایی وجود دارد که نیاز به برق دارند و نمی توانند وقفه را تحمل کنند. نمونه ای از این دستگاه های پشتیبانی از زندگی است. یک پزشک نمی‌خواهد که یک بیمار به دلیل قطع برق بمیرد، بنابراین مهندسان برق مدارها را طراحی می‌کنند، بارها را ارزیابی می‌کنند و برای مثال برای حفظ توان ثابت به یک ژنراتور اضطراری قلاب می‌کنند. اینها تنها بخشی از راه هایی است که مهندسان به جامعه کمک می کنند. از طریق این مقاله، امیدوارم که اهمیت مهندسان برق را برای جامعه مشخص کرده باشم.

مطلب پیشنهادی  برون سپاری توسعه طراحی معماری

Source by James Molnar

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *