hashoor

انتخاب نرم افزار کارت شناسایی مناسب برای کسب و کار شما

چاپ کارت شناسایی داخلی بسیار مقرون به صرفه شده است. چاپگرهای کارت مقرون به صرفه تر شده اند، و همچنین برنامه های نرم افزاری ID که برای طراحی و چاپ کارت شناسایی شما ضروری است، نیز مقرون به صرفه تر شده اند. انتخاب نرم افزار کارت شناسایی مناسب برای کسب و کارتان بسیار مهم است. بهترین راه برای انجام این کار این است که بدانید چه چیزی در بازار موجود است و هر کدام چه چیزی برای ارائه دارند.

نرم افزار تخصصی کارت شناسایی، یادگیری نحوه استفاده از آن را برای کارکنان بسیار آسان کرده است. در واقع، کارکنان اغلب طراحی را سرگرم کننده می دانند. سپس وقتی کارتان تمام شد، می توانید تمام اطلاعات کارت خود را در پایگاه داده ذخیره کنید. نرم افزارهای مختلف کارت شناسایی در بازار وجود دارد، اما بیایید به چهار مورد از بهترین برنامه های نرم افزار کارت شناسایی موجود نگاهی بیندازیم:

1. مطمئن
2. eMedia
3. نرم افزار ID Works
4. EPI Suite

نرم افزار Photo ID Card به منظور ساده و موثر ساختن کارت شناسایی طراحی شده است. این چهار برنامه نرم‌افزاری کارت شناسایی نتایجی حرفه‌ای تولید می‌کنند و در عین حال انعطاف‌پذیری مورد نیاز کسب‌وکار مدرن و هزینه‌ای را که بودجه شما می‌تواند تحمل کند را برای شما فراهم می‌کند.

نرم افزار Asure ID

Asure Asure ID Solo را ارائه می دهد و Asure ID Express برای مشاغل کوچک و متوسط ​​طراحی شده است. این نرم افزار آسان برای استفاده، یک راه حل مستقل برای نیازهای شناسه دیجیتال شما، بدون هزینه برون سپاری است. Asure ID Enterprise با نیازهای مشاغل بزرگ مطابقت دارد، و Asure ID Exchange بهترین انتخاب است اگر به دنبال مدیریت داده همراه با طراحی کارت های بصری هستید.

مطلب پیشنهادی  تفاوت بین طراحی UX و UI

صرف نظر از اینکه کدام نرم افزار Asure ID را انتخاب می کنید، مطمئن هستید که یک برنامه نرم افزاری جامع است که می تواند تمام نیازهای کارت شناسایی شما را برآورده کند.

نرم افزار eMedia ID

با نرم‌افزار eMedia ID راه‌حل‌های قدرتمندی خواهید داشت که استفاده از آن‌ها آسان است. eMedia طراحی و چاپ کارت و همچنین مدیریت کارت شناسایی شما را ارائه می دهد. این برای تجارت با هر اندازه ای طراحی شده است. eMedia یکپارچه سازی با صفحات گسترده اکسل شما را ارائه می دهد. اگر می خواهید با پایگاه داده Access، SQL، Oracle یا ODBC یکپارچه شوید، می توانید به نسخه حرفه ای ارتقا دهید.

هر دوی این بسته‌های نرم‌افزاری جامع هستند و مجموعه‌ای کامل از گزینه‌های چاپ کارت شناسایی از جمله کارت‌های امن و کارت‌های عکس حرفه‌ای را ارائه می‌کنند. اطلاعات خود را در پایگاه داده ذخیره کنید و کارت های خود را طوری طراحی کنید که نیازهای شخصی شرکت شما را برآورده کند. واقعاً به همین راحتی است.

نرم افزار ID Works

ID Works یک نرم افزار کارت شناسایی بسیار قدرتمند است. اگر انواع گزینه ها را ارائه می دهد. این به معنای انعطاف پذیری زیادی است. نرم افزار ID Works به عنوان یک پیشرو در صنعت شناخته می شود. غلبه بر ویژگی‌های عالی، سهولت استفاده و قیمت پایین فوق‌العاده سخت است.

مطلب پیشنهادی  تمام امتحانات ورودی مهندسی هند (AIEEE)

نرم افزار ID Works به شما ویژگی هایی را می دهد که برای شروع کار با ساخت کارت شناسایی خود نیاز دارید. اما به همین جا ختم نمی شود. می بینید که تمام فناوری های پیشرفته و قابلیت های قابل تنظیمی را که برای ایجاد هر نوع کارت شناسایی، از جمله امنیت چند سطحی، نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین از همه، یادگیری این برنامه بسیار آسان است. این برنامه به عنوان پیشرو در صنعت نرم افزار ID شناخته شده است. این واقعا یک جهش کوانتومی نسبت به سایر برنامه های مشابه است. شما یکی از انعطاف پذیرترین برنامه های موجود در بازار را با معماری 32 بیتی خواهید داشت.

نرم افزار EPI Suite

EPI قوی ترین بسته نرم افزار کارت شناسایی عکس در بازار در نظر گرفته می شود. شما می توانید کارت شناسایی عکس خود را طراحی، چاپ و رمزگذاری کنید و آنها همیشه ظاهری حرفه ای خواهند داشت. EPI سه محصول را برای پوشش نیازهای شما ارائه می دهد، از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های آمریکایی.

EPI Suite Lite یک برنامه ورود به سطح را ارائه می دهد که برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​مناسب است. می توانید یک کارت شناسایی ایجاد کنید و آن را در هر ایستگاه کاری مستقل چاپ کنید. EPI Suite Classic عملکرد بیشتری ارائه می دهد و برای مشاغل متوسط ​​عالی است. می توانید از جمله بارکدها، نوارهای مغناطیسی و سایر کدگذاری ها طراحی و چاپ کنید. EPI Suite Pro برای مشاغل بزرگ طراحی شده است. این قابلیت تولید و مدیریت هزاران کارت شناسایی از ایستگاه های چند کاربره را ارائه می دهد.

مطلب پیشنهادی  راه‌حل‌های MEP (M&E) محیط‌زیست چگونه می‌توانند زیبایی‌شناختی نیز داشته باشند

مهم نیست که کدام نرم افزار EPI را انتخاب می کنید، می توانید با دانستن اینکه از یکی از قوی ترین بسته های نرم افزار کارت شناسایی موجود در بازار استفاده می کنید، آرامش داشته باشید. شما می توانید به طور موثر تمام نیازهای چاپ شناسه عکس خود را مدیریت کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا به کارت شناسایی عکس دار نیاز دارید. به همان اندازه دلایلی وجود دارد که شما ممکن است به فکر چاپ آن کارت ها در خانه باشید. یکی از دلایل رایج برای انتخاب چاپ داخلی، صرفه جویی است. دومین دلیل مهم انعطاف پذیری است. هر زمان که نیاز دارید دوباره چاپ کنید. هر چند وقت یکبار که دوست دارید چاپ کنید و در صورت نیاز تغییراتی ایجاد کنید. هفته های دیگری برای دریافت سفارش خود باقی نمانده است و اکنون می توانید همه چیز را در همان لحظه تغییر دهید. یک کارت یا صد کارت چاپ کنید.

این یک سوء تفاهم رایج است که چاپ کارت شناسایی برای یک فرد معمولی که هیچ آموزشی برای تسلط ندارد بسیار پیچیده است. در واقع این درست نیست. همه بسته‌های نرم‌افزاری که در مورد آنها صحبت کردیم به راحتی قابل یادگیری هستند و در کمترین زمان می‌توانید به هر یک از آنها مسلط شوید. می توانید یک بسته را ذخیره کنید و مانند یک حرفه ای کارت شناسایی عکس خود را چاپ کنید.

Source by Sherry Matsen

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *