hashoor

استفاده از نورپردازی دیوارکوب در فضای باز

بسیاری از مردم وقتی در مورد نورپردازی دیوارکوب صحبت می کنند به نورپردازی داخلی فکر می کنند، اما امروزه، نورپردازی در فضای باز به یک انتخاب بسیار محبوب تبدیل شده است. چیزی که نورپردازی از این نوع را بسیار منحصر به فرد می کند این است که ظاهری کاملاً متفاوت نسبت به نورپردازی سنتی در فضای باز ارائه می دهد. همانطور که متوجه خواهید شد، نورپردازی بیرونی به شکل دیوارکوب نه تنها برای صاحبان خانه، بلکه برای صاحبان مشاغل نیز ایده آل است.

مطابق با سبک، نورپردازی دیوارکوب در فضای باز به دیوار متصل می شود. با این حال، از آنجایی که این نوع نورپردازی بسیار متنوع است و در هزاران طرح و سبک موجود است، می‌توان یک لامپ را در مناطق مختلف وصل کرد. به عنوان مثال، یک دیوارکوب را می توان توسط درب جلو، درب پشتی، بین دو درب گاراژ، درب ورودی زیرزمین، راهرو و غیره نصب کرد.

اغلب، مردم از نورپردازی دیوارکوب در فضای باز بیشتر برای زیبایی استفاده می کنند، اما به دلیل گزینه ها و درجات مختلف روشنایی، این نوع نورپردازی نیز یک انتخاب عالی برای امنیت است. نصب یک یا حتی دو دیوارکوب در کنار درب ورودی، نور کافی تولید می‌کند تا صاحب خانه یا کسب‌وکار با داشتن دید واضح احساس امنیت کند. این به سبک های زیبا افزوده می شود و در نهایت شما با یک راه حل عالی در فضای باز مواجه می شوید.

مطلب پیشنهادی  تعریف پیاده‌روی و انواع – تغییرات در یک موضوع

برای نشان دادن نوع نورپردازی دیوارکوب در فضای باز که پیدا خواهید کرد، می‌خواهیم جزئیاتی در مورد چند گزینه محبوب‌تر ارائه دهیم. اگر خانه ای به سبک معاصر دارید، هرگز نمی توانید با مس اشتباه کنید. با این حال، ارتقای سبک به سطح جدیدی، یک چراغ روشنایی 15 اینچی در فضای باز که ترکیبی از برنج و تخته سنگ است، خیره کننده است. این دو متریال همراه با نور سبک هندسی نه تنها از نظر طبیعت معاصر هستند بلکه خلاقانه نیز هستند.

اگر خانه شما در ساحل یا نزدیک آن قرار دارد یا ویژگی‌های معماری تمیز هستند، ممکن است یک وسیله روشنایی دیوارکوب در فضای باز طراحی شده با شیشه عقیق با خمیدگی ملایم همراه با تزئینات برنجی سنگین را در نظر بگیرید. با حداقل خطوط، ناحیه شیشه عقیق روشنایی قابل توجهی را فراهم می کند، اما تزئینات برنجی حس ظرافت را به دستگاه می بخشد. امکان دیگری که بیشتر ظاهر باروک یا قرون وسطایی دارد، با روکش گردویی تیره و طومارهای تزئینی بزرگ ساخته شده است. سپس با شیشه رنگی شامپاین، کل ظاهر به سادگی زرق و برق دار است.

مطلب پیشنهادی  اصول طراحی نما | تگ

اگر خانه شما به سبک سنتی یا انتقالی است، پس به احتمال زیاد ویژگی های معماری یک تعادل عالی بین قدیمی و جدید است. برای تکمیل این ظاهر با نورپردازی دیوارکوب در فضای باز، یک دستگاه فورج Mission یک انتخاب عالی خواهد بود. این چراغ موزاییکی با ارتفاع 12 اینچ دارای ذوق هنری است که مکمل درج شیشه کهربایی و طراحی دست ساز است. با این حال، انتخاب یک چراغ روشنایی دیوارکوب در فضای باز ساخته شده از آلومینیوم بدون زنگ زدگی، از انتخابی بادوام و طولانی مدت لذت خواهید برد.

همچنین اگر خانه شما دارای جذابیت روستایی یا روستایی باشد، انتخاب های شگفت انگیزی برای نورپردازی دیوارهای بیرونی خواهید یافت. به عنوان مثال، می‌توانید ویژگی‌های خانه را با انتخاب وسیله‌ای ساخته شده از آهن با پوشش پودری یا آلومینیوم ریخته‌گری که شبیه بیشه درختان کاج است، به معنای واقعی کلمه در نظر بگیرید. لامپ در داخل اشکال درخت قرار دارد که توسط یک تکه شیشه شفاف محافظت می شود. اکنون، اگر یک راه حل نورپردازی دیوار در فضای باز مانند این بیش از حد مضمون باشد، هنوز هم می توانید با انتخاب یک چراغ جعبه ای با قاب هایی از برنج تیره، شیشه های میکای بادامی، و مخروط کاج، درخت کاج، برگ، با یک خانه روستایی یا روستایی هماهنگ کنید. ، یا طرح شاخه درخت در جلو.

مطلب پیشنهادی  یک مسجد 400 ساله – در فراموشی

به معنای واقعی کلمه هزاران هزار امکان وجود دارد که صحبت از وسایل روشنایی دیوارکوب در فضای باز باشد. به دلیل گزینه‌های بسیار زیاد، برخی از افراد وقتی برای اولین بار شروع به خرید می‌کنند، احساس می‌کنند کمی خسته هستند. برای جلوگیری از این امر و اینکه بتوانید بر روی راه حل دقیق روشنایی مورد نظر تمرکز کنید، با یک طرح شروع کنید تا بدانید که می‌خواهید نورپردازی نمای بیرونی به کجا برسد، تعداد وسایل مورد نیاز و ظاهر و احساس کلی که امیدوارید به آن برسید. با این به عنوان راهنمای شما، روند انتخاب به جای دلهره آور لذت بخش خواهد بود.

Source by Lydia Quinn

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *