hashoor

آینده های رایانه ای – استراتژی مناسب برای اطلاع از فناوری رایانش ابری

آیا می دانید رایانش ابری چیست؟ ویژگی های آینده رایانه شما چه باید باشد؟ ارائه دهندگان خدمات شما چه کسانی هستند و چیست؟ اگر این کار را نکنید، متوجه نخواهید شد که فناوری جدید کامپیوتر چه زمانی وارد خانه و محل کار شما شده است. می‌خواهم به شما در درک تعریف رایانش ابری، مدل و تامین‌کنندگان کلیدی آن و چالش‌های کلیدی خدمات کمک کنم.

درک ابر، قبل از سرمایه گذاری پرهزینه در رایانه های مبتنی بر فناوری قدیمی. در آینده نزدیک، وسوسه خواهید شد که آن را منسوخ اعلام کنید. نگران نباشید، نیازی به پرداخت هزینه برای خرید یک کامپیوتر جدید ندارید. اما شما باید ماهیانه برای ارائه دهندگان خدمات فناوری های رایانه ای جدید، هزینه تلفن خود و ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود را پرداخت کنید. من به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد در برنامه های کامپیوتری، می توانم به شما در درک حقوق خود برای درک رایانش ابری کمک کنم.

مطلب پیشنهادی  خوشه های شغلی، پلی بین آموزش و برنامه ریزی شغلی

تعریف رایانش ابری
1. مجموعه‌ای از زیرساخت‌های کوتاه، بسیار مقیاس‌پذیر و مدیریتی برای پاسخگویی به خواسته‌های مشتری نهایی و صورت‌حساب مصرف وجود دارد.

2. سبکی از محاسبات است که در آن دینامیک تکاملی و منابع اغلب مجازی سازی شده به عنوان یک سرویس در اینترنت ارائه می شود.

3. این یک رویکرد جدید برای زیرساخت های مشترک است که در آن مجموعه های بزرگی از سیستم ها برای ارائه خدمات فناوری به اینترنت به یکدیگر متصل می شوند.

4. زیرساخت و محیطی را برای توسعه / میزبانی / اجرای خدمات و برنامه های کاربردی در صورت تقاضا، با قیمت گذاری به عنوان یک سرویس فراهم می کند.
رایانش ابری چیست؟ Cloud Computing در حال انجام محاسبات در اینترنت است. یک شبکه کامپیوتری دسترسی به منابع مشترک قابل تنظیم وجود دارد.

5. ملزومات رایانش ابری دسترسی گسترده به شبکه، در صورت درخواست، ادغام منابع، استقلال منطقه ای، مقیاس “بی نهایت” و خدمات اندازه گیری شده است.

مطلب پیشنهادی  10 دلیل برای استفاده از Revit برای طراحی خرده فروشی

Cloud Grid Computing جایی است که نمی توانید بدانید کامپیوتر شما در کجای دنیا قرار دارد. مدل قبلی سخت افزار کامپیوتر به عنوان یک کامپیوتر نرم افزاری محصولات و برنامه های کاربردی خریداری می شود که محصول خریداری شده است. رایانه ابری آینده شما ارائه خدماتی است که اکثر ادراک شما را از نیازهای بازی، رایانه شخصی، شبکه، تلفن همراه، سلامت، IPTV، آموزش الکترونیکی و ابری از دسکتاپ ایمن که از هر کجای دنیا کار می کند، برآورده می کند.

ممکن است وسوسه شوید که وارد Cloud اداری خود شوید زیرا مقیاس پذیری نامحدود، دسترسی به فناوری اطلاعات نامحدود، صرفه جویی در هزینه ها و آزادی رتبه بندی رایانه ها، قابلیت اطمینان و عدم آسیب به رایانه و منابع اطلاعاتی و توسعه برنامه های کاربردی رایانه را بدون تغییر ارائه می دهد. سخت افزار شما

Cloud Computing در برخی مکان‌ها، Google Docs، Photo Bucket، پر زرق و برق، Picasso و Android Mobile OS در مراحل اولیه است. در هند، Airtal و MTNL برای مثال رایانه مجازی را تسهیل کرده اند.

مطلب پیشنهادی  اسرار آماده سازی EAMCET

Cloud Computing و Cloud قبل از تبدیل شدن به فناوری اصلی در جهان، چالش های اصلی عبارتند از:

1. حقوقی (مشکلات محلی و بین المللی ملل مختلف) باید مرتب شود.
2. معماری نرم افزار نیازمند به روز رسانی نرم افزارهای موجود در جهان است.
3. استانداردهای قابلیت همکاری برای برنامه های مختلف رایانه ای که در حال حاضر در اینترنت استفاده می شوند، تعیین شوند.
4. رایانش ابری: تقاضای پرداخت به ازای استفاده برای مقیاس پذیری در سطح جهانی توافق شده است.
5. کدهای دسترسی شرکت های امنیتی و آژانس های امنیتی باید ایجاد شود.
6. پهنای باند پویا شبکه باید به روز شود تا بتواند با اطلاعات عظیم در سراسر جهان مقابله کند.
7. آزادی انتخاب فردی ابری، ملی و بین المللی باید انجام شود.

Source by Gaurav Virk

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *