hashoor

آیا میزبان وب شما دوست شماست؟ 8 راه برای پیدا کردن

ارائه دهنده میزبانی وب شما شریک آنلاین شما است.

شرکت میزبانی وب که برای ذخیره وب سایت خود و ارائه دسترسی به وب جهانی انتخاب می کنید، باید دوست شما باشد – شریک تجاری شما. در واقع، میزبان وب شما باید علایق شما را در اولویت قرار دهد. به هر حال، اگر تجارت وب شما به موفقیت برسد، میزبان وب شما با یک پایگاه مشتری پایدار در این موفقیت سهیم است.

اگر با URL خود به یک هوم ران دست می زنید، به جایی نخواهید رسید. شما به میزبان، کلمات کلیدی، معماری سایت پایبند خواهید بود – شما نمی خواهید تغییر دهید. شما در وب موفق هستید، بنابراین قایق را تکان ندهید.

آه، اما چگونه می دانید که میزبان وب شما واقعا دوست شماست یا فقط یک ارائه دهنده خدمات است که هر سه ماه یک بار کارت اعتباری تجاری شما را شارژ می کند. گفتن آن همیشه آسان نیست، اما قبل از ثبت نام، با نگاهی به اطراف می توانید خیلی چیزها را بفهمید.

1. شرکت هاستینگ چه مدت است؟

به دنبال سابقه طولانی موفقیت مبتنی بر وب باشید. به دنبال شرکتی باشید که بیش از 10 سال خدمات میزبانی را ارائه می دهد و مدیریتی برای مدیریت کارآمد پایگاه مشتری در حال گسترش دارد.

ارائه دهنده ای که از مشتریان خود مراقبت می کند و مدیریت شرکت با سال ها تجربه می داند که چگونه با مشتریان رفتار کند. آنها حتی می دانند چگونه به مشتریان کمک کنند تا به موفقیت وب دست یابند – چیزی که برای مشتری خوب است و برای میزبان خوب است – برد-برد.

و مدیریت خوب این را می داند.

2. آیا میزبان وب برای به دست آوردن فضای دیسک بیشتر، شما را به سطح قیمت گران تر می کشاند؟

شما فضای دیسک را از ارائه دهنده خود اجاره می کنید. اکثر هاست‌ها بر اساس میزان فضای دیسکی که روی سرور اشغال می‌کنید (سرور چیزی نیست جز یک هارد دیسک بزرگ که تعداد زیادی وب‌سایت روی آن ذخیره شده است) و «ویژگی‌هایی» که شما دارید، سطوح قیمتی دارند. حاضر به پرداخت برای

برخی از هاست ها فکر می کنند ناعادلانه است که شما را مجبور کنند برای فضا و ویژگی هایی که نیاز ندارید یا قصد استفاده از آنها را ندارید هزینه بیشتری بپردازید. بنابراین، بسیاری از میزبان‌های برتر سیستمی ایجاد کرده‌اند که به شما امکان می‌دهد با سرعت خود رشد کنید، بدون اینکه برای چند گیگابایت دیگر که استفاده نمی‌کنید، هزینه کنید، حتی اگر سالانه 50 دلار اضافی برای آن منطقه مرده می‌پردازید.

درعوض، هربار فضا بخرید. و زمانی که زمان آن فرا می رسد که به سمت بالا حرکت کنید، به مرحله بعدی می روید و در واقع در هزینه خود صرفه جویی می کنید. یک میزبان وب خوب می داند چه چیزی برای صاحبان وب سایت خوب است، و این هاست ها خدمات خود را مطابق با شما سفارشی می کنند، نه برعکس.

مطلب پیشنهادی  چه چیزی وردپرس را بهترین انتخاب برای توسعه فروشگاه های کوچک تجارت الکترونیک می کند؟

پس سریع رشد کن کند رشد کن یک ارائه دهنده خوب در هر مرحله با شما کار خواهد کرد. ارائه دهندگان کمتر دوستانه این کار را انجام نمی دهند. شما فضای دیسک بیشتری می خواهید، به سطح قیمت گذاری بعدی می روید، چه به این همه فضای اضافی نیاز داشته باشید یا نه. به عبارت دیگر، شما پول نقد را هدر می‌دهید و وقتی یک بودجه «پنی پنی» دارید، هر پنی اهمیت دارد.

3. آیا میزبان وب شما امنیت SSL رایگان ارائه می دهد؟

اگر در حال فروش محصولات یا خدمات هستید، یا اگر در حال جمع‌آوری داده‌های حساس مشتری (مانند شماره کارت اعتباری) هستید، به یک وب‌سایت امن نیاز دارید – وب‌سایتی که داده‌های رمزگذاری شده را ارسال و دریافت می‌کند تا هکرها نتوانند آن‌ها را بدزدند و از آن استفاده کنند. خرید و فروش اقلام دزدیده شده خریداری شده در وب.

یک میزبان وب که به موفقیت کسب و کار شما اهمیتی نمی دهد، باعث می شود که گواهینامه SSL خود را برای ایجاد یک وب سایت امن که قادر به گرفتن و حفظ ایمن داده های مشتری حساس است، دریافت کنید. و این هزینه دارد.

از سوی دیگر، یک میزبان وب که ریشه در موفقیت شما دارد، به شما کمک می کند تا با اجازه دادن به شما در گواهینامه SSL خود به این موفقیت دست یابید. سرور شما امن است، بنابراین سایت شما امن است، به لطف یک میزبان وب دوستانه و یک شریک فعال در موفقیت شما.

4. آیا میزبان وب شما نیاز به امضای قرارداد بلند مدت دارد؟

این دقیقاً چیزی را به شما می گوید. این شرکت‌ها می‌خواهند شما را به مدت سه ماه، شش ماه، یک سال حبس کنند، زیرا می‌دانند که ممکن است به این هدف نرسید. با این حال، شما هزینه های میزبانی را برای مدت کامل قرارداد پرداخت خواهید کرد.

اگر میزبان وب شما دوست شما است – شریکی که ارزش ارائه می دهد – نیازی به یک قرارداد طولانی مدت نیست. اصلا نیازی به قرارداد نیست فضای سرور و ویژگی های خود را هر ماه بخرید. همانطور که رشد می کنید، می توانید فضای بیشتری اضافه کنید. یا، اگر به سراغ چیز دیگری بروید، میزبان مشتری محور شما را مجبور به پرداخت هزینه خدماتی که دیگر به آن نیاز ندارید، نخواهد داشت.

اون چه جور دوستیه؟

5. افراد واقعی به افراد واقعی کمک می کنند

اگر به تازگی در دنیای وب شروع کرده اید و اولین سرمایه گذاری الکترونیکی خود را راه اندازی کرده اید، آیا خوب نیست که فردی را داشته باشید که بتوانید با او تماس بگیرید و سوالی داشته باشد؟ کسی با صبر بی پایان؟ کسی که می داند موفقیت وب شما اساس موفقیت میزبان وب است؟

و می خواهید به آن دوست یا یک زیرساخت دوستانه و مفید 24/7 دسترسی داشته باشید. شما می خواهید کسی توضیح دهد که چگونه یک وبلاگ را نصب کنید یا شما را در نصب یک تسویه حساب ایمن راهنمایی کند – یک مرحله در یک زمان، حتی اگر تمام شب طول بکشد. (نخواهد شد.)

مطلب پیشنهادی  چشم انداز شغلی جالب برای تمرین کنندگان Revit

ارائه‌دهنده‌ای که می‌خواهد با هم دوست باشد، چنین سطحی از خدمات را با حداقل هفت دلار در ماه ارائه می‌کند! میزبان‌های وب که کمتر «دوستانه» هستند، دسترسی به ساعات خاصی را محدود می‌کنند، آنها شما را مجبور می‌کنند هزینه تماس را بپردازید و برخی حتی مشتری تلفنی یا پشتیبانی فنی ندارند. اگر سوال یا مشکلی دارید، باید یک ایمیل به شرکت میزبانی وب ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در این بین، وب سایت شما ساخته نمی شود و منتظر پاسخ ایمیلی از راه دور از طرف پشتیبانی فنی هستید – و تضمین می شود، 50٪ مواقع پاسخ ایمیل مشکل را حل نمی کند.

قبل از ثبت نام دامنه وب سایت خود و امضای قرارداد بلند مدت کمی تحقیق کنید. هر سرمایه گذاری جدیدی یک ریسک است، بنابراین با شرکتی کار کنید که شما را در اولویت قرار می دهد، به سؤالات پاسخ می دهد (حتی آنهایی که واقعا احمقانه هستند)، راهنماهای قابل دانلودی را برای کمک به شما در ساخت و مدیریت یک وب سایت با کیفیت ارائه می دهد.

آیا ارائه دهنده شما دوست شماست؟ خوب، اگر آنها شما را تا حد مرگ نیکل و سکه کنند. نه اگر آنها آدرس ایمیل شما را به هر داروخانه “قرص آبی” در غرب پکن بفروشند. نه اگر شما را برای یک سال قرارداد ببندند.

با چنین دوستانی چه کسی به دشمن نیاز دارد؟

6. هر چیزی که نیاز دارید

یک دوست خوب آنچه را که برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارید به شما می دهد.

برخی از میزبان های وب مقداری فضای دیسک را به شما اجاره می دهند و بقیه را به عهده خود شما می گذارند. سایر میزبان های وب دوستانه تر، جعبه ابزاری را ارائه می دهند که مملو از برنامه ها و خدمات رایگان است:

  • نرم افزار ساخت وب سایت
  • 1000 قالب سایت قابل تنظیم، بنابراین (1) لازم نیست در مورد برنامه نویسی اطلاعات کامل داشته باشید و (2) زیرا این الگوها قابل تنظیم هستند، شبیه به وب سایت های برش کوکی نیستند.
  • سبد خرید و پرداخت رایگان
  • درگاه های پرداخت رایگان
  • ماژول های وبلاگ رایگان، مدهای انجمن و تابلوهای اعلانات، بنابراین شما وب سایت دقیقی را متناسب با نیازهای بازدیدکنندگان و نیازهای خود ایجاد کنید.
  • امنیت و یک تن از آن. یک میزبان وب دوستانه می خواهد به اندازه شما از داده های حساس مشتری شما محافظت کند
  • 100٪ زمان بالا رفتن زیرا زمانی که سرور شما قطع است، کسب و کار شما از کار می افتد. خیلی دوستانه نیست

7. آیا یک دوست خوب شما را بلند و خشک می گذارد؟

میزبان های وب زیادی وجود دارد که می توان از بین آنها انتخاب کرد. برخی از فروشندگان میزبان هستند که فضای دیسک را به صورت عمده خریداری می کنند و آن را به صورت خرده فروشی می فروشند. بنابراین شما واقعا نمی دانید چه کسی سایت شما را میزبانی می کند.

مطلب پیشنهادی  معماری بدون تماس: سنسورها و فناوری های جدید پس از COVID-19

برخی از این کمتر از بهترین دوستان در کسب و کار جمع آوری داده های مشتری و تقسیم برای ساحل هستند. شما یک روز صبح وارد سایت خود می شوید و از بین می رود. برای خوبی.

در نیمه های شب، در حالی که شما خواب بودید، میزبان وب دوستانه شما فروشگاه را بسته بود و سرور را از کار انداخت و اکنون تمام داده های مشتری شما را دارد که می توانند در سایت های هکر بفروشند.

همیشه اتفاق می افتد. یک میزبان با کیفیت امروز اینجاست، فردا اینجاست و برای سالهای آینده اینجاست. حالا اون یه دوست خوبه

8. آیا میزبان وب دوستانه شما در همه چیز شما را در اولویت قرار می دهد؟

این یک سوال فرهنگ شرکتی است. میزبان های وب هستند که برای کوتاه مدت در آن هستند (نگاه کنید به شماره 7) و میزبان های وب هستند که می دانند موفقیت شما مبنای موفقیت شرکت میزبانی وب است بنابراین شما همیشه در اولویت قرار دارید.

این هاست های وب خدمات با کیفیت، 100% آپتایم، شماره تلفن رایگان و انسانی برای کمک به شما در سوالات ارائه می دهند. این هاست ها تمام ابزارهایی را که برای ساختن یک وب سایت و تماس انسانی نیاز دارید – شخصی که شما را در این فرآیند راهنمایی می کند – فراهم می کند، حتی اگر ساعت ها طول بکشد (این کار هرگز وقتی شما متخصصان فنی و پشتیبانی مشتری با دانش و پرسنل پشتیبانی از شرکت دارید این کار را انجام نمی دهد. مدیریت برای رفع مشکلات تا شما راضی باشید.)

در بالا با یک دیدگاه مشتری محور از رشد کسب و کار – رشد کسب و کار شما و رشد کسب و کار خدمات میزبانی شروع می شود. این در فرهنگ شرکتی ساخته شده است. این به سادگی راهی است که میزبان وب کسب و کار انجام می دهد.

بنابراین، قبل از اینکه تجارت آنلاین خود را شروع کنید، تحقیقات، کارهای اساسی و کارهای سنگین را انجام دهید تا میزبانی وب را پیدا کنید که در هفته، ماه ها و سال های آینده دوست و شریک شما باشد.

آن شرکت ها آنجا هستند. در واقع، شما در یک بازی دوستانه هستید، میزبانی وب سبز سایت همین الان بنابراین به اطراف Green Host It نگاه کنید. شما به سرعت متوجه خواهید شد که هر کاری که ما انجام می دهیم مربوط به موفقیت شماست. چرا؟

زیرا موفقیت ما در گرو موفقیت شماست. پس بیایید با هم دوست باشیم و با هم یک تجارت آنلاین بسازیم.

یک ارائه دهنده خوب دوست آنلاین شما برای مادام العمر است.

Source by Stephanie Rosendahl

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *