hashoor

آیا برای توسعه وب منبع باز رقابت می کنید؟

توسعه وب شامل فعالیت های مختلف مربوط به توسعه یک وب سایت است. اهمیت ایجاد حضور در وب در عصر امروز بسیار زیاد است، و باعث عجله افراد و سازمان ها برای مالکیت وب سایت ها می شود تا خود را در اینترنت قابل مشاهده کنند. این به نوبه خود نیاز به نرم افزار و ابزارهای توسعه وب را ایجاد کرده است که مزیت رقابتی را به کاربران خود می دهد. در حال حاضر سوالات همه جا حاضر هستند

o هزینه توسعه وب چقدر است؟

o چقدر باید برای ساخت صفحه وب یا وب سایت خود بپردازم؟

طیف گسترده ای از محصولات توسعه وب توسط فروشندگان مختلف فروخته می شود که تمام نیازهای توسعه وب شما را برآورده می کند. اما آنها بهایی دارند و اغلب ما یا در موقعیتی نیستیم یا به سادگی حاضر به پرداخت هزینه نیستیم. ما همیشه به دنبال یک جایگزین ارزان تر هستیم. بهتر است – آیا می توانیم آن را به صورت رایگان دریافت کنیم؟

بله، ما می توانیم – همان ویژگی ها و امکانات نرم افزار توسعه وب تجاری به صورت رایگان به عنوان ابزارهای توسعه وب منبع باز غنی از ویژگی ها در دسترس هستند. نرم افزار منبع باز چندین مزیت را به ما ارائه می دهد که مهمترین آنها عبارتند از –

مطلب پیشنهادی  دکور احساسی، ترند دکوراسیون2022 | آرل

o نرم افزار رایگان است.

o می توانید به صورت رایگان دوباره توزیع و به اشتراک بگذارید.

o می توانید کد منبع را مطابق با نیاز خود تغییر دهید یا آن را تقویت کنید.

آیا شما فردی هستید که در حال رقابت برای توسعه وب منبع باز هستید؟

از آنجایی که توسعه وب یک حوزه مهم و استراتژیک است، نیاز به نرم افزار منبع باز حتی مهم تر است. این به شما آزادی خلاقیت و آزمایش می دهد در حالی که جیب شما را با هزینه های هنگفت آزار نمی دهد. خوشبختانه بسیاری از ابزارها و نرم افزارهای توسعه وب منبع باز رایگان در دسترس هستند که می توانند نیاز به یک وب سایت عالی را با تهیه ابزارهای مناسب برای ساخت رایگان آن برطرف کنند.

در اینجا برخی از محصولات توسعه وب منبع باز وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید:

o Aptana 0.2.7 – یک ویرایشگر html/javaScript که برای توسعه برنامه های کاربردی وب پویا در نظر گرفته شده است. این یکپارچه اشکال زدایی اسکریپت جاوا را فراهم می کند و ابزار عالی برای توسعه ajax است.

مطلب پیشنهادی  برش لیزر چیست و چه چیزی را می توان با استفاده از برش لیزری برش داد

o Bluefish 1.0.5 – ابزار خوبی برای توسعه دهندگان با تجربه است و از یونیکد پشتیبانی می کند.

o Drupal- این یک سیستم مدیریت محتوا منبع باز بسیار خوب است.

o IceBB 1.0-rc6 – این یک نرم افزار تابلوی اعلانات/تالار گفتمان غنی از امکانات است. دارای ویرایشگر WYSIWYG (آنچه می بینید همان چیزی است که می گیرید) و پشتیبانی از یونیکد را ارائه می دهد

o جوملا 1.0.13 – یکی از بهترین CMS (سیستم مدیریت محتوا) موجود. این به شما امکان می دهد تا وب سایت های حرفه ای با گزینه های سفارشی سازی بسیار دقیق بسازید.

o Liferay Portal 4.4.0 – این نرم افزار پورتال با کیفیت بالا است که به شما امکان می دهد بدون تلاش زیاد با کتابچه های راهنما به سرعت شروع کنید.

o Mozilla SeaMonkey 1.1 – SeaMonkey تمام نیازهای برنامه معمولی اینترنت را در بسته خود دارد. دارای یک مرورگر وب، ایمیل، یک کلاینت گروه خبری، برنامه نویسندگی HTML و کلاینت چت IRC همگی تحت یک بسته.

مطلب پیشنهادی  وظایف میلگرد دیتیل و نقشه های قرار دادن جزئیات میلگرد

o Nucleus CMS 3.24 – این ابزار وبلاگ نویسی کامل اجازه انتشار و نگهداری وبلاگ شما را می دهد.

o Nvu 1.0 – این یک سیستم توسعه وب است که ابتدا برای لینوکس در نظر گرفته شده بود، اما اکنون برای ویندوز نیز در دسترس است. دارای ویرایشگر WYSIWYG.

o OpenLaszlo 4.0 – یک پلت فرم توسعه وب منبع باز است که عملکرد اصلی آن تولید فایل های فلش و AJAX/DHTML برای استفاده در وب سایت ها است.

o OpenSTA 1.4.3 – این یک معماری تست نرم افزار توزیع شده است که ویژگی اصلی آن عملکرد وب (HTTP و HTTPS) و تست بار/استرس است.

o SilverStripe 2.1.1 – این یک سیستم مدیریت محتوا بر پایه PHP است.

o Umbraco 3.0.1 – این یک سیستم مدیریت محتوا مبتنی بر ASP.NET است که از چارچوب AJAX پشتیبانی کامل می کند و به شما امکان می دهد وب سایت خود را با آخرین استانداردهای فناوری وب نگهداری کنید.

پیش بروید، این ابزارهای توسعه وب متن باز فوق العاده را امتحان کنید و اکنون وب سایت رویایی خود را بسازید.

Source by Jonathan Popoola

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *