hashoor

آموزش از راه دور در جامائیکا و کارائیب

اگر در منطقه ای از جهان زندگی می کنید که از 41 جزیره مختلف تشکیل شده است، بهترین راه برای یادگیری و مطالعه چیست؟ برای بسیاری از افرادی که در دریای کارائیب زندگی می کنند، یادگیری از راه دور روش انتخابی برای تحصیلات عالی است. بسیاری نیز برای تحصیل در خارج از کشور مهاجرت می کنند. با پیشرفت‌های مداوم در فناوری اطلاعات، دانشجویان اکنون می‌توانند از هر کجا با اتصال به اینترنت مطالعه کنند و به طور فزاینده‌ای برای محدود کردن هزینه‌ها، تحصیل از راه دور را انتخاب می‌کنند.

جامائیکا یکی از بزرگترین طرفداران آموزش از راه دور است. به عنوان وزیر وقت آموزش و پرورش، محترم. اندرو هولنس سال گذشته گفت که یادگیری آنلاین “انتخاب بسیاری از دانش آموزان برای دستیابی به تحصیلات سطح عالی در آینده خواهد بود”.

موضوعات انگلیسی و ریاضیات معمولا مورد علاقه دانش آموزان است زیرا محدودیت های کمی برای آنچه می توان در این زمینه ها به دست آورد وجود دارد. برای موضوعات کاربردی تر مانند رشته های مهندسی یا علوم مرتبط، مفهوم یادگیری از راه دور تا حدودی مشکوک است. شرکت‌ها اخیراً با به رسمیت شناختن درجه‌های آموزش از راه دور به عنوان زمینه‌ای مناسب در موضوعات خاص، از این روند حمایت کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی  مزایای بسیاری از طراحی جداول

تعداد روش‌هایی که دانش‌آموزان اکنون می‌توانند به صورت آنلاین مطالعه کنند و ابزارهای متنوعی که برای آنها در دسترس است، همچنان در حال افزایش است. از ارائه‌های آنلاین، کتاب‌های الکترونیکی، و درس‌های تعاملی، دانش‌آموزان می‌توانند به همه چیزهایی که در دانشگاه «آجر و ملات» دسترسی دارند، دسترسی داشته باشند. دانشگاه‌های آنلاین اکنون می‌توانند امکانات زیادی را برای دانشجویان فراهم کنند که حتی پنج سال پیش هم در دسترس نبود.

در کینگستون، پایتخت جامائیکا، برخی از شناخته شده ترین موسسات آموزش از راه دور جهان، سکوی پرتابی برای پیشبرد آموزش آنلاین در دریای کارائیب به سطوح بالاتر ارائه می دهند. دانشگاه های جامائیکا دارای اعتبار لازم برای جذب دانشجویانی هستند که به دنبال مدارک معتبر هستند، زیرا اعتبار همیشه برای شرکت هایی که به دنبال کارمند هستند ترجیح داده می شود. دانشگاه های جامائیکا در حال حاضر طیف وسیعی از برنامه های گواهی، دیپلم و مدرک را بر اساس تعداد زیادی از رشته ها ارائه می دهند – از جمله هنر و فرهنگ، معماری و مجسمه سازی، علم و فناوری، تجارت و مدیریت، سرگرمی و روشنگری.

مطلب پیشنهادی  5 عاملی که چرا حرفه ای های جاوا باید Hadoop را بدانند

موسسات خاصی مانند Utech به عنوان متخصص در زمینه خود دیده می شوند. تمرکز بر یک زمینه خاص به این معنی است که موسسات خاصی برای افرادی که به دنبال پیشرفت شغلی خود هستند، انتخاب واضحی هستند.

محبوبیت دوره های آموزش از راه دور در جامائیکا به دلیل شناخت کیفیت در سراسر جهان است. آموزش از راه دور دوره های آموزشی نه تنها برای دانشجویان و جوانانی که به دنبال شغل هستند، بلکه برای افرادی که در حال حاضر مشغول به کار هستند یا متخصصان جوان بسیار مفید است.

به روز رسانی مداوم فناوری اطلاعات آموزشی، مدارک آموزش از راه دور را در آینده انعطاف پذیرتر می کند و امکان مطالعه موفقیت آمیز تعداد بیشتری از موضوعات را از خانه یا مکان های دیگر با اتصال به اینترنت فراهم می کند. دانش‌آموزان در جامائیکا باید منتظر یک تجربه یادگیری مثبت در آینده باشند زیرا به عنوان یک نیروی واقعی در دنیای آموزش از راه دور دیده می‌شوند.

مطلب پیشنهادی  ایده های جدید طراحی داخلی خانه

Source by Claire C Williams

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *