arianps

صفحه دو – استراتژی های کاهش هزینه که ارزش امروز و فردا را ارائه می دهند

قبلاً درباره “چه باید کرد” برای افزایش عملکرد مصرف انرژی تأسیسات خود صحبت کردیم. اکنون بیایید در مورد “چگونه” برای بهبود عملکرد صحبت کنیم.

با کاهش نیاز به انرژی در تجهیزات و سیستم های مصرف کننده انرژی، میزان انرژی مورد نیاز ساختمان خود را کاهش می دهید.

جایگزینی تجهیزات کم مصرف انرژی با تجهیزات طراحی شده و هم راستا با توجه به پارامترهای عملیاتی خاص خود، به شما این اطمینان را می دهد که به صرفه ترین و مؤثرترین روش کار می کنید.

ارتقاء دستگاه هایی که عملیات ساختمان را کنترل می کنند، عملکرد تجهیزات و سیستم ها را تضمین می کند بهتر و فقط در صورت لزوم. مثلا….

مطلب پیشنهادی  تهویه مطبوع مرکزی – آیا برای خانه شما مناسب است؟

یکی از ارتقاهای کم هزینه کنترل، نصب سنسورهای اشغال سیستم روشنایی است. قرار دادن حسگرها در اتاق‌های کنفرانس، فضاهای ذخیره‌سازی، اتاق‌های ناهار/اتاق استراحت و اماکن عمومی این اطمینان را می‌دهد که وقتی از فضا استفاده نمی‌شود، چراغ‌ها خاموش می‌شوند. با تبدیل کردن کنترل روشنایی به صورت خودکار، هنگام خروج از فضا، نیاز به «خاموش کردن چراغ ها» را از بین می برید و کاهش مصرف انرژی را تضمین می کنید.

راه حل مقرون به صرفه دوم شامل نصب درایوهای فرکانس متغیر (VFD) بر روی فن و سیستم های پمپاژ است. نصب صحیح VFD ها می تواند مصرف انرژی را به طور چشمگیری کاهش دهد. با اضافه شدن مشوق ها و تخفیف های پروژه انرژی تحت حمایت دولت، هزینه ارتقاء شما حتی بیشتر کاهش می یابد. ممیزی فرصت های صرفه جویی انرژی (ESOA) می تواند به سرعت و به راحتی تعیین کند که آیا فناوری VFD راه حل مناسبی برای کاهش مصرف کلی انرژی و هزینه های عملیاتی در ساختمان شما است یا خیر.

مطلب پیشنهادی  تفاوت بین گواهینامه HVAC و مجوز HVAC

فراتر از مزایای مالی قابل توجهی که با کاهش مصرف انرژی و بهبود عملیات ساختمان به دست می آید، برداشتن این گام رو به جلو، فرصتی را برای مشارکت مجدد تاسیسات و تیم عملیات به سمت بهبود مستمر فراهم می کند. همانطور که همه ما می دانیم، ایده های عالی برای تعالی عملیاتی از سوی مردان و زنانی می آید که متعهد به بهبود هستند.

Source by Gwendolyn Morrison

The post صفحه دو – استراتژی های کاهش هزینه که ارزش امروز و فردا را ارائه می دهند appeared first on آرین پادرا صنعت.

مقاله اصلی

مرجع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *